« 1 2 »
Autor Zpráva
Notruck
Profil
Prodej kabelek na http://www.palo.xf.cz/kabelky/
Děkuji za konstruktivní krtiku.
quinux
Profil
Notruck
Nevím jestli má smysl tuto s prominutím hrůzu hodnotit, ale:
1) nesmyslná vstupní stránka + nějaké hloupé cinkání
2) lze koupit jen jednu kabelku, ale co když jich budu chtít víc? To budu muset jako pokaždé vyplňovat adresu a pokaždé platit zvlášť poštovné?
3) jsem zvědav kam tam nacpeš ze zákona povinné informace jako např. obchodní podmínky nebo úplné kontaktní údaje
vertigo4
Profil
Notruck
Ále, starý známý... no nic, ke stránce:

1) Opět flash a řekl bych, že v tomto případě ještě zbytečnější než v minulém webu...
2) title "index" není nejlepší ;)
3) celkově mi to přijde zbytečné dělat takovýhle web ve flashi... bez hover efektu a hvězdiček v nadpisu bychom se snad obešli a navíc zrovna ten hover mi docela vadí...

Zkrátka a dobře, nechápu záměr dělat takovýto jednoduchý web ve flashi, kde grafika se rovná podprůměrnému html webu...
Notruck
Profil
Je to jednoduchá, názorná superstránka bez složitých odkazů. Kdo chce koupit, lehce si vybere a objedná.
Lexter
Profil
Notruck
názorná superstránka
To si děláš srandu, že? Ale co, to slyším každý den.

1) Zbytečný flash.
2) Otravné cinkání.
3) Chybí mi textová alternativa.
4) Grafika je silný podprůměr.

S tím je také spojená nemožnost odkázat na jednotlivý produkt atd...
shaggy
Profil
Kdo chce koupit, lehce si vybere a objedná.
A ak si to niekto chce rozmyslieť, tak svoj zvolený výrobok už nikdy nenájde, pretože si použil flash (a nemení sa url adresa).
Pochopil by som, keby ten flash bol pekný, ale toto by som sa hanbil vypustiť aj ako čisté html... nerobíš si z nás iba srandu?
Notruck
Profil
Se statickými, nudnými, s pouhopouhými hypertextovými odkazy webové stránky pomalu a jistě ztrácejí dech a nemůžou se srovnávat s interaktivitou spojenou s názornou animací. Díky stále dokonalejším, rychlejším hardwerovým prostředkům, se tato technologie bude stále rychleji rozvíjet. Kdo chce, pochopí, kdo ne, bude poslouchat jen stále stejnou a již pořádně obehranou písničku.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Notrucka:
1) O zářivé budoucnosti flashových webů se psalo už před sedmi lety. Co se od té doby změnilo? Čí písnička je více obehraná?
2) Pokud si výrobce Flashe myslí, že je tvůj způsob používání jeho technologie vhodný, proč ji sám nepoužívá stejným způsobem? Má menu v CSS a všude hromadu nudných hypertextových odkazů. Flash používá jako doplněk, nikoliv jako nosný trám své prezentace.
3) Pouhopouhé hypertextové odkazy umí spolehlivě procházet roboti vyhledávačů. Lidé vyhledávače používají — o tom snad víš, ne? Vydělává ten, koho jde najít, ne ten, kdo má hezčí animaci.
4) Uměl by sis představit tuto diskusi udělanou celou ve Flashi? Měla by se animovat? Byla by zajímavější, kdyby cinkala?
Miloš
Profil
Jakmile to cinklo, stránku jsem zavřel. Už ji nikdy neotevřiü. Autor by zasloužil cinkout palicí mezi uši. Jestliže si někdo myslí, že jsem zvědavý na ozvučený hnus, šeredně se mýlí; je to buď nevědomost, nebo nechutná arogance. Fuj!
drasha
Profil
rekl bych...nepouzitelne...zkus udelat cink jako dedecek hribecek a mozna zmizis i s webem..
Vladosik
Profil
Notruck
Na stránce jsem vydržel asi 15s. Pokud se prodá alespoň jedna kabelka, bude to pro mě velikým překvapením. Tvé názory jsou krásně naivní, jednou za čas se vždycky někdo takový objeví.

nemůžou se srovnávat s interaktivitou spojenou s názornou animací.
Nechceš snad říct, že zrovna tvé stránky jsou názorným příkladem pro nás ostatní, jak na to že?
Railbot
Profil
Cinklo to a já se rázem vzpomněl na Mrazíka. Ivánku, tady jsem...*cink*, tak jsem to zavřel a šel se dívat na film. Web je to děsnej, to bez debat.
Měsíček
Profil
Škoda Notrucku, že jsi nepochopil smysl Flashe :( tím pádem se ti nepovedla jak celá stránka tak ani jednotlivé prvky a dokonce i použitelnost je vcelku mizerná.
Zdeněk Košťál
Profil
Poslouchám si tu *cink* překrásný soundtrack z *cink* Bratstva neohrožených. Stránku jsem zavřel, je to děs.

Notruck
Flash umí být na webu velice pěkný doplněk, ale nesmí na něm stát celá prezentace. Argumenty, kterými nás přesvědčuješ, vypadají jako vyčtené z nějaké knihy nebo článku. Neříkám, že flashové weby nemají budoucnost, ale rozhodně nemají budoucnost v takové podobě, jakou nám tu předkládáš. Já jsem na té stránce vydržel do druhého cinknutí, obdivuji lidi, kteří tam vydrží déle. Docela by mě zajímal konverzní poměr :-).

jednoduchá, názorná superstránka bez složitých odkazů
O názornosti a superstránce bych se tedy hádal...

Se statickými, nudnými, s pouhopouhými hypertextovými odkazy webové stránky pomalu a jistě ztrácejí dech
A já ztrácím dech při pohledu na tvé dílo.
Notruck
Profil
Silně emocionálně založená kritika dokazuje a prozrazuje, že pravda je někdy velice krutá a hodně, hodně bolí.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Notrucka:
Má reakce byla chladnokrevná, přesto ji zcela ignoruješ.
Můžeš mi objasnit, jakou konstruktivní kritiku jsi tu vlastně chtěl slyšet? Veškeré připomínky ohledně použitelnosti, přístupnosti, vzhledu i celkového provedení odmítáš a snažíš se kritizovat každého, kdo ti oponuje.
Plaváček
Profil
Notruck

Je to jednoduchá, názorná superstránka bez složitých odkazů

Jednoduchá možná je, ale supestránka? Až přijdeš s něčím podobným http://www.tbwahakuhodo.co.jp/ , skloním se před tvým uměním.

V tomto případě jenom předvádíš, že o skutečném flashi nevíš nic a je mi tak trochu líto klienta, který přes web neprodá ani jednu kabelku.

Osobně si myslím, že toto je téma, které by mělo být uloženo do mrazničky ke svému dvojčeti.
Nox
Profil
Je to jednoduchá, názorná superstránka bez složitých odkazů
Velmi tristní grafika (srovnej třeba s http://disciples2.com/D2/elves/ (jen po grafické stránce)), uživatelsky nepřístupné - nelze kopírovat texty, neustále se musí čekat na nějaké zdlouhavé, nepříliš kvalitní a nápadité animace; zvuky na webu nemají co dělat, z hlediska vyhledavačů hrůza, nic nejde indexovat

Podle mě spíš propadák než superstránka, nedokáži na ní nalézt nic kvalitního
drasha
Profil
Notruck
1.) Flashová prezentace v tvojem podání, vypadá jako dort v mojem podaní.
2.) E-shop není o tom, jak vypadá. Je spíše o tom, jak je použitelný a vyhledávaný.
3.) Pochybuju, že si odtud někdo něco odnese. Možná vzpomínku na dědečka Hříbečka z Mrazíka.
4.) Myslím, že s našimy názory nesouhlasíš, tak proč to sem do****** cpeš? Měl by sis uvědomit, že ti radí zkušení lidé a že chyba bude někde na webu a né v nás...

*cink*
machu
Profil
Nevím jestli jsis přečetl něco marketingu je vidět že asi základy chyby :D moc bych se tu do ostatnich nenavažel možná kdybys předělal 2D vzhled na trosku 3D jako použít přechody atd. To co tu říkáš naznačuje že ti to dalo asi hodně práce no ale to je život na poprve nikoho ze stoličky nezvedneš ale pokracuj předělej to tak 20krat a posli to tu znova
Kamil V
Profil
Až přijdeš s něčím podobným http://www.tbwahakuhodo.co.jp/ , skloním se před tvým uměním.
Možná jsem jen nepochopil záměr, ale ani tato ukázka mě neoslovila.
vertigo4
Profil
Kamil V
mě ani nestihla oslovit, protože se mi nechtělo čekat 1 minutu na načtení flashe ;-)
Bubák
Profil
Poslal jsem známé odkaz, je to obyčejná uživatelka. Stěžovala si, že kabelkám chybí bližší popis, a že se kabelky málo zvětší. Poradil jsem jí, že na "polozvětšeninu" má kliknout, ale velký obrázek je rozmazaný.
Velmi ji vadila neexistence histore a nemožnost poslat kamarádce okdaz na některou z kabelek.
Miloš
Profil
Plaváček Až přijdeš s něčím podobným http://www.tbwahakuhodo.co.jp/ , skloním se před tvým uměním.
+
Nox srovnej třeba s http://disciples2.com/D2/elves/

Obé je snad po grafické stránce lepší a uživatelsky přívětivější, ale jakmile to začalo vydávat zvuky, ulekl jsem se a utekl.
Dneska jsem trávil hodinu v čekárně u zubaře, hrálo tam v čekárně (opravdu měli v čekárně reprobedny) „rádium“ Blaník a paní v recepci mi na otázku, zda to opravdu musí hrát, odvětila, že musí. Naštěstí tuto kliniku již nikdy nenavštívím.
A co jsou flashové stránky proti zubaři, že.
Mám hudbu rád. Poslouchám ji, hraju ji a skládám ji.
Bubák
Profil
Miloš
Měl ses zeptat, jestli platí OSE poplatky za veřejnou produkci.
Mistr
Profil
Miloš
Dneska jsem trávil hodinu v čekárně u zubaře, hrálo tam v čekárně (opravdu měli v čekárně reprobedny) „rádium“ Blaník
Buď chodíme ke stejnému stomatologovi nebo je Blaník nějaké dentistické rádio.

Notruck
(1) Na titulní stránce se nějak podivně hýbe černý obdélník. Nač?
(2) Za písmeny IČO nepíšeme tečku. Je to podobné jako nepíšeme tečku v případě třeba USA. či OBSE. apod. Navíc dnes již píšeme jen IČ.
(3) O titulku stránky (tagu TITLE v části HEAD) zde již bylo psáno.
(4) Datum rozhodně nepíšeme v podobě 22:04:2008. Co tam dělají ty dvojtečky?
(5) Nevím, jak na kolegyně a kolegy, avšak na mne ta stránka nepůsobí příliš důvěryhodně. A to by e-shop rozhodně měl!
Miloš
Profil
Mistr
Buď chodíme ke stejnému stomatologovi…
Nikoli. A byl jsem tam jen náhodou (můj zubař mě poslal na rentgen na Karlák, tam mi rvali zub a tenhle zubař se o mě ještě týden staral).
Railbot
Profil
Můžu potvrdit, že i na Kladně minimálně u jednoho zubaře občas hraje Blaník. V tom bude nějaké spiknutí.
Notruck
Profil
Předhazujete mi odkazy na flashové stránky, které jsou daleko propracovanější než nabídnutá k diskusi. Uvědomte si, že takovéto, do detailu propracované stránky, již nezvládne jeden člověk za rozumný čas, ale celý tým. Postupem času se nabídnuta flashová animace může dále zdokonalit, vyšperkovat, některé rušívé elementy potlačit a některé zvýraznit a nebo zcela nově naprogramovat. Jde jenom o to, aby se při vývoji vývojář pohyboval v prostředí, které mu to bude umožňovat. A ještě ohledně vyhledávání dle SEO Vám nabízím k diskusi odkaz na: http://www.zive.cz/Flash/Umime-ve-Flashi---25dil---optimalizace-flasho vych-aplikaci/sc-77-sr-1-a-129722/default.aspx
Chamurappi
Profil
Reaguji na Notrucka:
Předhazujete mi odkazy na flashové stránky, které jsou daleko propracovanější než nabídnutá k diskusi.
Máme na podobné „progresivní výstřelky“ tvrdší metr, jelikož už ze své nátury trpí problémy, které ani horší začátečník v samotném HTML/CSS záměrně nevyrobí.

ohledně vyhledávání dle SEO Vám nabízím k diskusi odkaz
Seznam Flash neindexuje. Na Googlu jsem ještě nikdy neviděl, aby flashová prezentace byla na prvním místě, předpokládám, že za tento formát odečítá body kvůli jeho vrozeným nevýhodám.
Kdybys měl na webu nějaký textový obsah u výrobků (což nemáš) a Google ho zaindexoval, tak je ti to stejně skoro k ničemu, protože návštěvník se z výsledků hledání nedostane na to, co hledal, ale jen na úvodní stránku, protože máš všechno na jedné URL.
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0