Autor Zpráva
Minnoc
Profil
Jelikož jsem se poslední dobou nudil , nakódoval jsem jedno Lexovo (Lexi díky; )
nepoužité PSD, a teď vás prosím, abyste mi ten kód zhodnotili. Naleznete ho na minnoc.ic.cz, předem děkuji ;)
vertigo4
Profil
Minnoc
jinak kód dosti kvalitní... jak jinak ;-)
Minnoc
Profil
vertigo4
díky ........... za kompliment , za některé "vychytávky" vděčm Manqovi
Měsíček
Profil
A patičku pánové neráčí udělat? :)
Minnoc
Profil
Měsíček
pro tento účel není podstatná web nikde nepoběží, jde jen o trénink kódování;)
Vladosik
Profil
Tento design jsem také kódoval, nějaké věci jsi ale neudělal, tak jak byli v původním PSD (např. zaoblený hover v horním menu). A v menu to máš šíleně nařezané, přechody na sebe nenavazují. Navíc spodek pravých menu jsi také obešel, má to vypadat jinak, takhle tam máš vlastně prázdné pole.
Minnoc
Profil
Vladosik
a jak ty víš jaké PSD jsem dostal, jakože např. hover v horizontálním menu tam vůbec nebyl sám jsem si ho domyslel ;(
Minnoc
Profil
Vladosik
spodek pravých menu vypadá, tak jak ho mám v návrhu, o přechodu nahoře vím, ale o to mi ani nijak moc nešlo ;)
Vladosik
Profil
Minnoc
Skutečně? Pochybuju, že by Lexter takhle změnil menu a udělal dole zbytečnou položku navíc. Dle mě sis jen ulehčil práci, protože poslední položka stejně jako první je stíněná.


A co třeba obrázek pod záložkovým menu. Nakódoval jsi to, ale vlastně skoro vše s čím jsem se pral já (a nakonec neúspěšně, protože v IE6 mám špatné menu) tam nemáš.
Minnoc
Profil
Vladosik
Nemám čas tady řešit tvé mindráky, nwm o co ti jde, i kdybych tam nakódoval úplně něco jiného jeto snad moje věc. Chtěl jsem tady zhodnotit kód a ne jestli jsem použil stejný návrh jako ty nebo ne. A za to, že to neumíš pořádně nakódovat já nemůžu ;)
Měsíček
Profil
Nenapadej, Vladosik ti jen poukázal na to, že by jsi se měl trochu více snažit a ne ty nejsložitější věci prostě nechat tak.
Minnoc
Profil
Měsíček
já nikoho nenapadám, jen poukazuji na to, že jsem chtěl thodnotit kód a ne to co jsem měl, či neměl nakódovat, ale pro klid vašich duší tam ty drobnosti klidně dodělám;)
Vladosik
Profil
Minnoc
Nemám čas tady řešit tvé mindráky, nwm o co ti jde
Já nemám mindráky a piš prosím normálně. Ale to tu řešit nebudeme.

Chtěl jsem tady zhodnotit kód
To už udělali jiní. Můj názor je takový, že je to dobře odvedená práce. Bohužel pro tebe já vím, jak původní návrh vypadal a tak Tě nemohu jen chválit, protože vidím, že jsi spoustu věci neudělal. Ty chceš hodnotit nakódovaný návrh a přitom tam nemáš všechno. Měl by jsi se radši připravovat na pořádné kódování a ukázat že jsi schopný udělat vše a ne udělat jen to co se ti líbí a zrovna chceš. Nebo až dostaneš ke kódování návrh od zadavatele, tak mu také uděláš jen 70%? Když chceš trénovat, trénuj pořádně a nedělej si úlevy. Je škoda, že to nedokážeš přijmout a hned mě napadáš, že mám mindráky.

A za to, že to neumíš pořádně nakódovat já nemůžu ;)
Ano, za to nemůžeš.

ale pro klid vašich duší tam ty drobnosti klidně dodělám;)
To je dobře. Ne pro klid našich duší, ale pro tvůj dobrý pocit.

Měsíček
Díky. Nečekal že zrovna Minnoc bude takhle reagovat.

EDIT: A když chceš hodnotit nakódovaný design na zkoušku, měl by jsi přihodit i ten původní návrh, abychom věděli, jak jsi to vlastně zvládl nakódovat. O tom to je. Ne o tom, že ti řekneme, že tam nemáš předivováno a je to super;-)
Manq
Profil
Měsíček
A patičku pánové neráčí udělat? :)
Tím (minimálně) druhým pánem myslíš mě? Já s tím designem nemám moc společného. Jen občas poradím, když si Minnoc neví rady.

ne ty nejsložitější věci prostě nechat tak.
Nic složitého tam podle mého není, nebo ano?

Vladosik, Minnoc
Ano, pár věcí z původního PSD chybí. Ale podle mě, když to kodér přiznal, je to jedno. V mžiku jsou tyto chybějící věci dodělané. O hoveru v horním menu jsem Minnocovi říkal. Těžko se dělá, aby bylo bezvadné i při ++písma. Ty, Vladosiku jsi tento design nakódoval hůře, to uznáš. Vím, nikdo se na to neptal a svůj kód zde také nenecháváš hodnotit :-}.
Vladosik
Profil
Manq
Ano, pár věcí z původního PSD chybí. Ale podle mě, když to kodér přiznal, je to jedno.
V úvodu to nepřiznal a ne jen že chybí, ale jsou i špatně (viz menu).

Ty, Vladosiku jsi tento design nakódoval hůře, to uznáš. Vím, nikdo se na to neptal a svůj kód zde také nenecháváš hodnotit :-}.
Přesně tak, já to vím, že to moje bylo horší než toto. Ale od toho tu nejsme a nikde jsem nenapsal, že jsem to udělal lépe. Na druhou stranu jsem tam měl všechno a až na menu v IE6 to všude drželo:-D Teda pokud jsi nezvětšoval písmo, ale to bych vyřešil:-D

Ale tak dobře, jak myslíte.
Minnocu, kód je velmi dobrý, nerozpadá se ti to.
Nic to ale nemění na tom, že v tomto případě je to pro mě málo. Chybí ti tam věci z původního návrhu a v tom případě to pro mě nemá plnou hodnotu, špatně jsi to rozřezal v pravém menu a jsi tedy lenoch.
Manq
Profil
Vladosik
V úvodu to nepřiznal a ne jen že chybí, ale jsou i špatně (viz menu).
V úvodu ne, ale později ano, ne?

Ale od toho tu nejsme
Jak jsem psal :-).

sem tam měl všechno a až na menu v IE6 to všude drželo:-
Ano, protože jsi některé věci dělal jedním obrázkem, že by to nerozhodil ani pár volů. Ale jak jsme oba již napsali, o tom tu teď nediskutujeme.

Chybí ti tam věci z původního návrhu
Prý dostal o trochu jiný. V žádném případě se ale nesnažím Minnoca chránit nebo mu zachraňovat jeho zadnici. Ani nechci.
Minnoc
Profil
Vladosik
omlovám se, možná byla moje reakce trochu přehnaná, ale přišlo mi to asi tak jako kdybych tam místo té červené všude dal modrou, a ty by jsi mi řekl, že to není tak jako v původním návrhu ;)
Vladosik
Profil
Manq
Však v pořádku. Jak jsem uvedl, nakódoval to dobře a bude z něj dobrý kodér. Mě jen vadí, že si ulehčil práci, to přeci kodér nedělá.

Prý dostal o trochu jiný.
Je pravda, že návrh PSD byl trochu jiný od verze v PNG, kterou jsem od Lextera také měl. Ale věci na které jsem upozorňoval byli v obou návrzích a já pochybuju, že by Lexter ten vzhled nějak speciálně upravoval pro Minnoca, Lexter se ke svým návrhům už nevrací.

Ano, protože jsi některé věci dělal jedním obrázkem, že by to nerozhodil ani pár volů. Ale jak jsme oba již napsali, o tom tu teď nediskutujeme.
Však proto jsem na WLM vystavil stav "Pat a Mat", což mělo značit, že jsem nějaké věci zpatlal jako oni dva:-) Nestydím se za to, že jsem tento návrh nezvládl a obdivoval bych Minnoca, kdyby ho udělal kompletní (ale to, že tak odflákl pravé menu mě prostě irituje a já ho za to chválit rozhodně nebudu, chválit se může každý doma sám, sem se chodí kvůli kritice). Věřím, že to zvládne celé, je to párdrobností.
Vladosik
Profil
Minnoc
omlovám se, možná byla moje reakce trochu přehnaná, ale přišlo mi to asi tak jako kdybych tam místo té červené všude dal modrou, a ty by jsi mi řekl, že to není tak jako v původním návrhu ;)
Někdy tak moje příspěvky třeba vyznějí, také se omlouvám. Ale zvykej, po skoro půl roce jsem se rozhodl na DJPW vrátit a prudit:-)
Minnoc
Profil
Ta pravá menu , jak mi vytýkal Vladosik jsou opravena, ten obrázek dodělám co nejdřív;)
Minnoc
Profil
i ten velký obrázek je přidán ;) minnoc.ic.cz

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0