Autor Zpráva
grimword
Profil
Prosim o lehkou pomoc s http://ya.netcrew.cz/ , jde o navrh. Hlavni problem je, ze mi to pripada moc tabulkove, proto kdyby jste meli nekdo radu jak to odstranit, byl bych velice rad. Prosim neberte vazne vrchni banner, je zbytecne aby to byl obrazek pres celou sirku, ale bez zvoleneho jmena je na nic tvorit konecne logo (bily pruh pod logem taky neni z hlediska stinu dokonaly). Budu rad za jakoukoliv odpoved a radu. Diky =]


(hodnoceni kodu pro me neni nyni dulezite)
Adam Zábranský
Profil
ze mi to pripada moc tabulkove
no možná by pomohlo odstranit některá ohraničení prvků
- nide nevidím patičku
- v hlavičce Find bych změnil třeba na Search, jestli to bude český web tak na Hledej, nevidím tam odesílací tlačítko
- jestli to červené nalevo má být menu, tak se mi to nelíbí
kliker
Profil
grimword
Příjde mi to hotové tak na 50%.
Harwen
Profil
Přijde mi zbytečná snaha využít prostor do posledního místečka. Nechal bych nějaké volné ploschy s jen ozdobnými účely ;-)
Dranel
Profil
grimword
"Vzhledem k mnoha obrázkům a textům nevím, co mám číst dříve. Bezradně těkám očima po stránce a nevím, kde začít. Pomoc!"
Asi tak nějak by se dali vyjádřit slovy mé dojmy. Jinak titulek ya! mi nic neříká, takže ke všemu nevím, kde jsem. Skus to nějak pořešit. A bude to teda česky nebo anglicky? Narážím na rádoby "in" názvy prvků jako "Find" (Hledat), "Login" (Přihlásit), "Post" (Odeslat).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0