Autor Zpráva
littlemaple
Profil
Zdravím,

po dlouhém čase mám opět nový web. Asi všechny své předešlé jsem konzultoval i zde, tak to nebudu měnit ani teď :) .

www.javorek.net
Měsíček
Profil
Pěkné, jenom ty obrázky mne podvědomě nutí na ně kliknout což mi trochu vadí jinak při hoveru v menu není zrovna dobrý nápad když se vytratí i ta linka kolem a jako perličku .. nechceš dát do patičky e-mail?
none
Profil
- Ten černý list v hlavičce jakoby tam nepatřil
- Souhlasím s Měsíčkem také chci klikat na ty obrázky
kenny.cz
Profil *
jo myslím, že je to celkem pěkné jen ta bílá hlavička s tím vyhledáváním mi tam moc nesedí, trochu by sipohrál s barvama... a ještě nevím jestli je dobrý v sekci "kdo jsem" tam dávat vědět co neovládáš... možná ještě udělaat nějaký hover v referencích (border lehce zelený)...Grafika 7/10
vertigo4
Profil
littlemaple

1) Vyhledávací pole by stálo za to nějak zvýraznit, vložit tam nějaký text, třeba: "zadejte výraz..." nebo "hledat..." atd, který by při focusu zmizel
2) Už při mírném zvětšení písma se písmena v menu vylejou a není nic vidět
3) Ocenil bych taky kontaktní mailový formulář přímo na web...
4) IČ bych dal jako odkaz na stránku v obchodním rejstříku (slyšel jsem ale, že je s tím problém, že odkazy se mění... tak nevím)
5) Ikonky (mail, telefon, jabber) bych vložil před samotné názvy kontaktů a ne někam napravo...

Jinak to vypadá slušně...
Dranel
Profil
littlemaple
Já bych si tak přál kliknout na ty obrázky... zkoušel jsem to na každým dvakrát, jestli to náhodou nebylo poprvý rozbitý, ale ono nic :(
grimword
Profil
Opera 9.25 tlacitko Hledat je mimo vrchni bily prouzek (je vysunute do modre oblohy.)
studNa
Profil *
mě se to celkem libi :)
littlemaple
Profil
Co se týče těch obrázků... Chápu to, ale zatím mě nenapadlo nějaké slušné řešení... Budu o tom přemýšlet.

Měsíček - linka mi nemizí (která? :) ), co se e-mailu v patičce týče... proč bych to dělal?
kenny.cz - když lidé vidí, co neumím, nepíšou mi kvůli tomu a já ušetřím spoustu času ;) ... odzkoušeno
vertigo4 - vyhledávací pole bych nechal tak, ono moc lidí na čtyřstránkovém webu nevyhledává :) ; písmena se mi zobrazují celkem svorně i po zvětšení a hlavně jsem se snažil o to, aby nebylo třeba písmo zvětšovat; formulář je otázkou času, ale nemyslím si, že by to byl důvod, proč mi zájemce o práci nenapíše; ano, odkazy na rejstřík se mění
grimword - Opera 9.26, tlačítko se mi zobrazuje svorně... pro nějaké malé verze Oper neoptimalizuju, už sama Opera je malý trh, bohužel :)
Měsíček
Profil
"linka mi nemizí (která? :) ), "

Každá položka v menu má kolem sebe rámeček, ten při hoveru zmizí, protože se to celé zaplní - vím je to záměr, ale mě se to nelíbí :)

"co se e-mailu v patičce týče... proč bych to dělal?"

Protože jsou někteří lidé zvyklí hledat kontakt v patičce, i když je třeba i na stránce "Kontakt".
littlemaple
Profil
Ahaa :) . No s tim e-mailem... Mam rad veci systematicky na jednom miste. Na nejakem portalku budiz, tam muze byt slozite i najit stranku "kontakty", ale na webu o 4 strankach to asi nebude takova tragedie.
Měsíček
Profil
"Ahaa :) . No s tim e-mailem... Mam rad veci systematicky na jednom miste. Na nejakem portalku budiz, tam muze byt slozite i najit stranku "kontakty", ale na webu o 4 strankach to asi nebude takova tragedie."

Nebude :)
imploder
Profil
Mně se to rozhodně líbí. Jak pěkným a přehledným grafickým zpracováním, tak obsahem. Ty pilíře jsou výborný nápad a vyvolávají dojem, že je to vlastně věda a je důvod si tvé služby objednat. Pro SEO by byla asi vhodnější nějaká lupa něco než ty košile s kravatama.
imploder
Profil
Měsíček
ale ono to prohledává i Javorové listí
littlemaple
Profil
imploder: díky :) ... ta ikonka -- je spíše obecně k tomu marketingu

Co se hledání týče, ano, prohledává i lístky a především je, takže až budou mít Lístky jednou nový kabátek, bude na nich hledání asi zvýrazněno více.

Přemýšlím co s tou úvodní stránkou. Mám ty hlavní ikonky udělat spíše klikací, nebo spíše udělat jasnější, že jsou neklikací?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0