Autor Zpráva
vlpospa
Profil
Zhodnoťte prosím moji druhou stránku: www.vasil.wz.cz
Upozorňuji, že to je moje druhá stránka!
Diky
ax123
Profil
V mozille Ti ujede anketa do textu a u menu by asi měla být ta bílá průhledná jinak po grafický stránce celkem pěkný
Wan-To
Profil *
Proč používáš IFRAME??? Nevím, jestli jsou tvé stránky dělané jen pro IE, ale ve Firefoxu vypadají dost DIVNĚ.
vlpospa
Profil
Je to na vsecky prohlizece,cim to mam nahradit?Tabulkou?
honzan
Profil *
pro me je to na cloveka zabyvajiciho se slaby... hodne...
Wan-To
Profil *
IFRAME? DIVem s pevnou šířkou a overflow: auto. Akorát nevkládáš URL, ale přímo kód.
vlpospa
Profil
Tak diky.Ja upozornoval, ze to je ma druha stranka!!!!honzan!!
mila
Profil
e to na vsecky prohlizece
Neni, ve FF je to hodně rozpadlý.
Upozorňuji, že to je moje druhá stránka!
Proč že to upozorňuješ? Nenabízíš náhodou tvorbu stránek za peníze?

Ale nic ve zlym...
Šlaha
Profil
Když sem to viděl ve Fireoxu, říkal jsem si, že někdo neumí používat nic jiného než IE. Pak jsem se na to podíval v IE a je to docela podobné (až na anketu). Takže nic moc
pryfish
Profil *
nicve zlem - ja pouzivam normalni explorer ale tahle stranka je graficky bohuzel uplne mimo :( je jedno kolikata je to tva stranka pokud de o design moc podareny neni :(
rOMIK
Profil
No podle me design neni zase tak uplne spatny, jako spise chudy. Zbytecny je ten pohyblivy nesmysl pod odkazy, a taky by si mel venovat vice casu pro spravnost zobrazovani, at v IE, FireFox, nebo cemkoli jinem (anketa skutecne ujizdi do textu). A tyto chyby se vyskytuji i na webu, ktery uvadis jako ukazky sve prace. Podle me mas proste problem se spravnym pozicovanim cehokoli (nerikam, ze vseho)...
habendorf
Profil
Ceník: Cena nabízených služeb je u tvorby webových aplikací (5-10 Kč/1kb).

No koukám že jsi tu podruhé http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=2&topic=43 78&page=0#11
Sice si zlevnil na desetinu, ale proč to furt počítáš dle velikosti kódu? Jinak teda na komerční projekty to fakt zatím není, sorry.
honzan
Profil *
"Tak diky.Ja upozornoval, ze to je ma druha stranka!!!!honzan!!"

uz proto bych si netroufal nabizet to za penize a misto toho bych se jeste hodne ucil...
myslim to v dobrem.......
Ikrk
Profil
Možná až tohle: <!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Strict//EN"
"http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-strict.dtd"> co je ve zdrojáku bude opravdu platit, tak se to bude i správně zobrazovat ve všech prohlížečích :)
vlpospa
Profil
Diky,ja se to pokusim spravit.
Falco
Profil
Zajímalo by mě, jestli si u tebe už někdo nechal vytvořit prezentaci.
Upřímně, já bych to neriskl!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0