Autor Zpráva
barrytrotter
Profil
www.simpsonovci.wbl.sk
Matty
Profil
barrytrotter
Čtvery popup okna, všechno se tam hýbe, ztratila se mi moje oblíbená myš, apod.. Tyhle blblosti na web nepatří!
Morasino
Profil
barrytrotter
Fuj brutus. Samý jezdící text, hejbací obrázky a ještě k tomu si to nevytvořil ty, ale služba websnadno.cz.
Takže není co hodnotit.
Nox
Profil
Všechno se hejbe, to je hodně šílený...oddělat!
Dokonce i title - že ty používáš IE6? Protože v Opeře pak netuším, co to tam mám za stránku v té záložce

K čemu je mi vědět, že kolikrát sem na té stránce byl, ve kterým státě se nacházím, jakou mám IP...?

Navíc skoro nic není zarovnané, celé to je úplně rozházené

Proč má každá stránka jiný pozadí?

...teď se ještě dívám "Vytvořeno službou Websnadno.cz"
vertigo4
Profil
barrytrotter

» Ano, ta hejbátka především v titlu, tak to už by byl důvod opustit stránku, ale já to překousnu a zkusím vydržet.
» Odstraň trapný toplist a především to oznámení mojí ip... k čemu je to jako dobré?
» Jezdící text je na zabití...
» Místo tagu <font> využij flexibilnějšího CSS.
»
<p>&nbsp;</p>
        <p>&nbsp;</p>
        <p>&nbsp;</p>
Hodně zajímavé...
» Proč se ti
<style type="text/css">
body { padding:0px; border:none; background:none; margin: 2px; background-color:#f8f2dd; color:#000000; 
 } body,td,th { font-family:Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 12px; }</style>
opakuje nespočetněkrát?
» Už mě z toho bolí oči... mizím pryč!
machu
Profil
brrrrr to je taková síla tolik hejblátek jsem ještě na jednom webíku neviděl :D ale ten hejbací title to má šmrc už jsem jsi myslel že mi hráblo. Jinak kompletně předělej grafiku ( kdybych měl čas tak bych ti s tím pomohl ) a myslím že tvůj web pude do popředí když dostane moderní kabát a lidi se na něm budou citit dobře. Toto má budoucnost
vertigo4
Profil
machu
Toto má budoucnost
o tom dost pochybuji...
Miloš
Profil
vertigo4
to oznámení mojí ip... k čemu je to jako dobré?
No přece k tomu, aby byl barrytrotter obdivován, že je borec programátor, nebo jasnovidec.
vertigo4
Profil
Miloš
jaja ;-)

barrytrotter
a umíš ještě vykouzlit můj den narození? jestli to dokážeš, tak jsi génius a klidně to tam nechej...
ondrej012
Profil
:-((((((((((((((((((((...Akoze nic v zlom ale neznasam hybajuce sa texty...to ti iba odlaka navstevnika...
.Jinak kompletně předělej grafiku
Na websnadno?...tam sa to nedá to mas ako e-stranky...
Adam Zábranský
Profil
barrytrotter
pár chyb v kódu
jinak je toho na vytknutí hrozně moc, chtěl jsem se do toho pustit ale na takovém webu čas trávit nechci. Možná když odendáš všechny ty blbosti (a že jich tam je požehnaně), tak bych se možná přemohl.
Toto má budoucnost
Proč? Podle mě je takových (a mnohem lepších) webů o simpsonech hodně.
Nox
Profil
Dnes se registroval...dostal tu hned docela sprchu;)
ondrej012
Profil
mne sa fakt tie okna a pismena čo behajú nepáčia
Petrnson
Profil
Hejblátka, a upravená myš, jezdící texty... Ještě ti chybějí nějaký neony, jak v Holywoodu. :-) Kdybych na tu stránku narazil jinak, tak bych ihned odešel, ještě než by se celá načetla.
Bzuk
Profil
chaotická stránka
vitek.kobza
Profil *
Doopravdy hnusné, vše tu bliká a pro návštěvníka to není určitě příjemné. Samozřejmě ti věřím že seš rád a že umiš vytvořit běžící a blikajíci text aly myslím, žes to s tím trochu už přehnals
Měsíček
Profil
Jsem jediný kdo se trefil do "Načítacího nekonečného cyklu"?
meexxis
Profil *
to je vtip, že??
jinak na websnadno.cz vytvoří stránky i dítě, 4 roky staré
Miloš
Profil
meexxis
Aby ses nepotento. Co tě vede k vytahování 9 měsíců starého vlákna? Starší's tam nenašel?
H13
Profil
Mě by celkem zajímalo jak je to s právy na obrázky Homera (úvodní stránka), máš tam (c) simpsonovci.wbl.sk, přitom tipuju, že by tam měl být spíš Matt Groening, navíc dokonce i kdyby tam byl Matt, nevím jestli by to mohlo být použíté na tomto webu...

Raději se na to podívej, ať se nedostaneš do nějakých problémů...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0