Autor Zpráva
FJakub
Profil *
prosím o kritiku grafiky na web tu www.teststranek.kx.cz je nová grafika na tento www.detsky-web.ic.cz díííky za kritiku toho nového desingu ;-) ;-)
Pavlisko_neprihlasen
Profil *
To staré se mi zamlouvá více, protože z toho "nového" mě po 3 vteřinách bolí oči.....
Zdeněk Košťál
Profil
No, tak to je tedy síla. Jediné, co bych pochválil je, že na webu nic nehraje. Asi to nerad uslyšíš, ale nelíbí se mi to. A pokud se chceš zeptat co přepracovat, tak bych se raději obrátil na jiné - já bych předělal asi vše.
piwoda
Profil *
hrůza?! 1/10 (10 nejlepší)
FJakub
Profil *
trak my prosím poraďte jak by to mělo být barevně nebo jak to předělat
machu
Profil
piwodo hej :D to je moje hodnoceni

no nemam moc času jinak dávám 2/10 (10 nejlepší) za to že je v tom aspon nějaká prace
(1) vůbec ti neladi barevně logo - nevýrazné
(2) zbytečně barevně komplikováne tzn. moc druhu barev a žádný efektivní učinek něco ve smyslu že to neladí, jo a žluté písmo jsi může dovolit jedině ten, co se na to vydrží dívat ( jinak kdo zná Red Dwarf - zelenou moč jsi může dovolit pouze urolog :D )
(3) změn barvu pozadi ty obrázky tam nech ale místo modré dej šedou nebo prostě jinou barvu jako jinak to maš jako když se podíváš na oblohu samé modré
FJakub
Profil *
modrá má uklidňovat né????
Nox
Profil
FJakub
Jak která...a tenhle tvůj příspěvek zrovna klidnej není...takže na tom asi něco bude;)

Ale asi nedodám nic, co by už nebylo řečeno...
Jo - tabulkový layout - zničit! Mrkni se třeba na interval na layouty
quinux
Profil
FJakub
modrá má uklidňovat né
No, ale ne každý odstín...

Pokud provozuješ optiku, tak ve stejném duchu pokračuj, vybuduješ si novou generaci zákazníků ;)

Nejsi-li grafik a nechceš-li za grafika utrácet, doporučuji zvolit nějaký z free templatů. Web pak bude vypadat jako "stovky" dalších, ale bude čitelný i hezký ;)
Al-Kaida
Profil *
*Příliš chaotické pozadí, obrázky bych odstranil.
*Špatný odstín modré (moc mě ta barva neuklidnila).
*Chybí klikací hlavička (přesměrování na hlavní stránku).
*Používej CSS, tabulkový layout je náročný na udržbu webu.
FJakub
Profil *
celí desing byl vytvořen v css
Al-kaida
Profil *
Jednak ještě na začátku dokumentu: /*neco napsat*/, to mi příde trochu amatersky, ne? Skus třeba /* CSS Document */ nebo
/* Layout */. Nebylo by to lepší?
FJakub
Profil *
nažčátek style.css ??? a není to jedno
Millos
Profil
RADA je nauc sa trosku pracovat s grafickymi editormi, a zo zaciatku kludne saq inspiruj webmi ktore su pekne tu niekde v inom prispevku som videl napr. www.futurama.sk
Miloš
Profil
Millos
nauc sa trosku pracovat s grafickymi editormi
Když já nevím – jestliže schází grafické cítění nebo soudnost (v horším případě obojí), pak to ani fotošopa nezachrání.
Katie.BS
Profil *
Píšu svoje normální uživatelské (lidské) hledisko :-)

1. Design a barvy mi připadají trochu chaotické a fakt rvou oči.
2. První web se mi líbí tím, že není rolovací, ale méně se v něm orientuji.
Druhý web má dle mého mínus ve velkých odstupech a dlouhém rolování, ale orientace se zlepšila :-)

3. Líbí se mi, že používáš celou plochu monitoru. Bohužel nemám teď šanci vyzkoušet to na více velikostech.

Přeji Ti, ať se Ti v budoucnu daří tvořit. Sama vím, že se to trošku boj a je potřeba být trpělivý.
Měj se fajn

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0