« 1 2 3 »
Autor Zpráva
quinux
Profil
Millos
Nějak nechápu, proč tam pořád cpeš to auto. Jinak ať s tím budeš dělat cokoliv, tak pokud k tomu nezměníš přístup, tak to bude vypadat pořád stejně...
Millos
Profil
 


toto je komplet navrh, prosim hodnotte


quinux
to auto je tam preto ze je to MBReklama a tamto auto je MBcka
shaggy
Profil
je to MBReklama a tamto auto je MBcka
fakt? nevrav... to by nám vôbec nenapadlo, díky že si nám to ozrejmil, nezomriem sprostý.

Neviem, to auto by som tam nepchal, môže to zavádzať (a je jedno či si MB alebo BMW reklama).
A tento posledný sa mi nepáči, skôr by sa to hodilo na fan stránku o starých škodovkách.
Moderný webdizajnér by mal ponúknuť niečo viac.
TSD
Profil
Souhlasím se shaggym. Na jednoduchý webík o Š1000MB bych se to po pár drobných úpravách (díra pod menu, fonty nadpisů) nebál použít. Jako homepage webdesignéra bych to asi po pár sekundách zavřel a ještě pár minut bych se nezbavil pocitu, že jsem něco nepochopil.
Millos
Profil
No nieje jedno ci MB alebo BMW lebo MB su moje inicialy.... no idem na tom skusit robit dalej

a co farby? su ok?
Plaváček
Profil
Millos

a co farby? su ok?

Nejsou. Podívej, proč se nepokusíš nechat se inspirovat (třeba zde http://elitebydesign.com/22-most-creative-web-portfolios/ nebo tady http://elitebydesign.com/25-most-inspiring-website-designs/ ), jak svá portfolia tvoří jiní webdesigneři a kterým směrem se moderní webdesign ubírá?
Millos
Profil
A CO OSTATNY TIEZ SI MYSLITE ZE SU TIE FARBY NA *****??
Lexter
Profil
jo
Millos
Profil
ukazte prosim kritici nejaku svoju stranku, nech my menej skuseni vieme akym smerom sa mame orientovat
Railbot
Profil
Millos
Odkazy, které ti naservíroval Plaváček ti nestačí? Na netu je hromada gelerií s odkazy na perfektní weby, tak se trochu porozhlédni.
Millos
Profil
mna ale zaujimaju vase prace...
Plaváček
Profil
Millos

mna ale zaujimaju vase prace...

Když se podíváš do profilů jednotlivých členů, nejspíš budeš sám schopen si jejich portfolia, pokud je mají, projít. Ale s tebou je to prostě těžké.

Řeknu to takhle:

1. nápad na grafickou podobu webu bys asi už měl, i když osobně si myslím, že motiv automobilu by patřil spíše na web zabývající se prodejem ojetin. Nicméně to spojení MB a Škoda 1000 MB je poměrně originální a při troše fantazie bych si uměl představit, že by se to s webdesignem dalo skloubit. Pokud ještě vymyslíš úderný slogan, který tyto dvě rozdílné věci spojí myšlenkově v jeden funkční celek.

2. grafiku nenakreslíš za deset minut a pokud ano, pak špatnou, jak už tady dost dlouho předvádíš. Pokud se necítíš pevný v kramflecích při ovládání grafického programu, sjednej si profíka, kterému řekneš svůj záměr, představu a on ti vyrobí profesionálně vyhlížející návrh webu

3. inspirovat se můžeš na tolika místech, až ti půjde hlava kolem. Pěkný přehled různých galerií máš třeba zde http://css-galerie.martyweb.cz/ . Platí ale, že opravdu líbivou a pěknou grafiku tvoří dvě základní věci vzájemně spojené - dobrý nápad a kvalitní zpracování s citem pro detail.

Víc nevím, jak bych ti poradil, snad jenom obligátní - žádný učený z nebe nespadl a spousta věcí se dá naučit.

Co se ale naučit nedá, je vrozený talent pro zvolené řemeslo. Chceš-li být grafikem, musíš mít tak trochu uměleckou duši, cit pro barvy a prostor a vůbec. Zatím to ale vypadá, že právě tenhle malý podstatný x-faktůrek ti prostě chybí.
Millos
Profil
Railbot
nic v zlom kamo ale co to mas za srackove farby na WEBe ty?
Millos
Profil
Plaváček
Tvoj web je sice perfektne graficky zvladnuty ale napad tam nieje ziadny, kazdy 5ty template vyzera tak. Nezaujme absolutne
shaggy
Profil
OK, vidím, že sme narazili na ďalšie decko, ktoré neznesie kritiku.

Millos - odteraz mi nestojíš ani za tých pár napísaných riadkov, škoda môjho času a elektriny... urob si to po svojom, my sme sprostí, máme "sračkové weby". Ty si v odbore už 10 rokov, tak to vieš určite lepšie.

A keďže autor témy už zjavne nemá záujem o kritiku a začína sa navážať do ostatných, poprosím mmmoderátora, aby túto tému zamkol. Ďakujem.
Lexter
Profil
Millos
A kdo řekl, že je nápad tak strašně důležitý? Všichni na to kladou strašný důraz. Čistě za sebe si myslím, že mít nápaditý web je obrovská výhoda a je to i parádní. Ale že by se bez nápadu nedal udělat dobrý a hezký web? jsi na omylu.

nic v zlom kamo ale co to mas za srackove farby na WEBe ty?
Ovládej se. Railbot není grafik a i tak by tě strčil do kapsy, kdy by se mu zamanulo.
Millos
Profil
Lexter
on reaguje na grafiku inych tak je na mieste reakcia na jeho grafiku....

A web bez napadu, jasne mas pravdu co pises. Ale ak chces nieco predat, musis zaujat a nestaci tuctovy pekny web
shaggy
Profil
Millos
on nereaguje na grafiku iných, on reaguje na tvoju grafiku!
Ty si o to požiadal, on o tvoj názor nestál. Ak to nevieš pochopiť, tak sa nabudúce zdrž prispievania do takýchto diskusií.
Lexter
Profil
Millos
Jsme v tématu, kde hodnotíme tvůj web ne ondrův. Pokud to stále nechápeš, pak je to jen tvůj problém, ale já už se tu s tebou zahazovat nebudu. Jdu si něco nakreslit, to je pro mě daleko zajímavější.
Millos
Profil
Lexter

Ty vole, a toto je co? http://lexter.king-tutorials.cz

no co napisete na tieto farby a to menu otras, preto lebo ti vsade povedia nepouzivat obrazkove menu a takto to dopadne...

Mozno viem len malo ale na to ake mate silne reci vy tak tiez zapadate do sedeho priemeru...
Lexter
Profil
Millos
A heleme se, nenačetlo se i logo, zajímavé. Mě osobně nejde o vzhled mého portka, spíš o některé práce v něm. Moje portko moc neslouží k získávání práce, na to mám lidi. A nevadilo by ti, kdybych tě poslal do prdele?

zamkni raději tohle téma sám, než ti ruopne žilka v mozku.
Millos
Profil
Lexter

aha, niekto rad kritiku rozdava ale prijmat ju nezvlada... tiez dobry pristup....
Plaváček
Profil
Millos

Ale ak chces nieco predat, musis zaujat a nestaci tuctovy pekny web

Typický začátečnický mýtus, na kterém není zbla pravdy.

Mozno viem len malo ale na to ake mate silne reci vy tak tiez zapadate do sedeho priemeru...

Díky, žes nás zařadil do odpovídající kategorie a myslím, že bys měl téma zamknout ty, než to udělá moderátor.
Millos
Profil
OK, uz som sa znizil dost.
Zdeněk Košťál
Profil
Millos

To, co tady předvádíš, opravdu nemá obdoby. Nejprve si necháš ohodnotit web a protože se nikomu nelíbí, tak se začneš navážet do designů ostatních. Bohužel pro tebe tě naprostá většina zdejšího osazenstva strčí se svým umem do kapsy. Pokud si chceš nechat zhodnotit web, tak si laskavě uvědom, že kritiku sis vyžádal ty a ty, co se ti snaží pomoct, nezajímá, jaký názor máš na jejich web.

Tvé zpátečnické názory jakože nemusí být pěkný web, ale měl by mít nápad, jen dokazují, jak "moc" o tomto oboru víš. Myslím, že bude nejlepší, když tuto diskusi opustíš, protože komu není rady...
Lexter
Profil
Zdeněk Košťál
Pro mě to bylo přínosem, opravil jsem si logo, které se bůhvíproč přestalo zobrazovat :). Takže za to díky.
Plaváček
Profil
Lexter

Nechci ti kazit radost, ale já žádné logo v IE6 nevidím :)
Millos
Profil
Zdeněk Košťál

ja som sa do nikoho nenavazel, povedal som svoj nazor na tie weby... nikdy sa mi nepacilo ako tu rozdava vacsina z vas rozumy az prilis tvrdo mozno ale nemate sami vo svojich veciach poriadok. Nehovorim o svojich veciach... ale rovnako ako reagujete na ostatnych..
Lexter
Profil
Plaváček
sakriš, v tom má prsty pngfix, ten šulda jeden. Díky za info, jdu se v tom pohrabat ;).
Venca V
Profil
povedal som svoj nazor na tie weby
A ptal se tě někdo na tvůj názor?
« 1 2 3 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0