Autor Zpráva
Ghosting
Profil
Zdravím prosím zhodnotte mi graficky navrh ocnivady.cz
Edit: novy navrh:
zde (400kB)
Dekuji.
Dekuji.
Venca V
Profil
Slečna má pěkné oči, tím bohužel pozitiva tohoto návrhu končí...
Ghosting
Profil
Dobře a co se ti na tom návrhu konkrétně nelíbí? Celý web?
yFang
Profil
Ghosting
Podle mě je to moc zarámované, prakticky bez grafiky.
kletely
Profil
Ghosting
Ja by som zmenil asi štruktúru webu. Aby to nebolo také boxové. Inak podla mňa to nie je až také zlé:)
Venca V
Profil
Ghosting
Dobře a co se ti na tom návrhu konkrétně nelíbí? Celý web?
Ano...
grimword
Profil
nevim jestli na me tak zapusobila slecna nebo co se stalo, ale me se to celkem libi, opravdu tam neni nic co by mi na prvni pohled vyrazne vadilo nebo znemoznovalo snadnou orientaci
vertigo4
Profil
Ghosting
Ano, orientace v pohodě, celkem přehledné... ale jediné, co mě na tomhle návrhu zaujme je ta slečna ;-). Trošku bych to oživil, jak už bylo řečeno, moc zarámované, oddělené... chtělo by to nějak propojit nějakými prvky
Ghosting
Profil
yFang
Podle mě je to moc zarámované, prakticky bez grafiky.

vertigo4
Ano, orientace v pohodě, celkem přehledné... ale jediné, co mě na tomhle návrhu zaujme je ta slečna ;-). Trošku bych to oživil, jak už bylo řečeno, moc zarámované, oddělené... chtělo by to nějak propojit nějakými prvky

Dobře, beru na vědomí, a zkusím přidat grafiku.

nevim jestli na me tak zapusobila slecna nebo co se stalo, ale me se to celkem libi, opravdu tam neni nic co by mi na prvni pohled vyrazne vadilo nebo znemoznovalo snadnou orientaci

Taktez dekuji, me jde spise o tu jednoduchost, ale souhlasim s vami ze je tam mene grafiky.
VENCA
Profil *
slčná má pekné oči to ano :-D ale jinak souhlasim je to moc tabulkove a celkove bez grafiky
Ghosting
Profil
Ta fotka co jsem Vám posílal byla na výpis Refrakčních center. Až tam budou články, fotky, videa tak to bude taky o ničem jiným.
Chuck
Profil
ten druhý je lepší

dole: ta čára by chtěla margin, hlavně nahoře
políčko pro vyhledávání: malé, zbytečně orámované
Ghosting
Profil
dole: ta čára by chtěla margin, hlavně nahoře
Opraveno
políčko pro vyhledávání: malé, zbytečně orámované
Taktéž opraveno
Měsíček
Profil
Popravdě se mi to moc nelíbí, na té stránce bych osobně asi moc dlouho nepobyl a hledal bych jinou.
SwimX
Profil *
Když se koukám na ten nápis v hlavičce připadám si jako bych měl taky níkou oční vadu. Nelíbí se mi ten stin, je to strašně nečitelné (a nebo u prostě moc dlouho čumim do monitoru) xD

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0