Autor Zpráva
stope
Profil
Celou dobu tady jen kritizuju návrhy ostatních, tak jsem se rozhodl přihodit do kotle něco novějšího z vlastní tvorby. Nemám na to moc čas, takže vývoj trval dlouho, ale konečně jsem se dostal k dokončení (plnohodnotné) HTML šablony.

Tak tady to máte.... a nešetřete mě =o)
Railbot
Profil
Asi sis s tím vyhrál, ale je to nic moc.

Příliš málo místa na obsah, pozadí občas vytváří dojem, že je něco uvnitř rozpadlé (text a obedlník za pozadí), při ctrl++ novinky sice nepřetečou ale zmizí. Šedivé pozadí je celkem nepovedené, takový tuctový amatérský gradient. V nepsolední řadě je tam spousta zbytečných DIVů.
Lexter
Profil
Něco by se z toho dalo vytřískat. Ale je to takový dock-X web.
stope
Profil
A v čem jsi to zoomoval? Opera i IE 7 jsou ok, jen ve Firefoxu se zvětšuje pouze text a ne elementy (nedostatek Foxu).
Pozadí má vytvářet dojem obzoru...lepší mě nenapadl, ale rád si enchám poradit (kdo ne =o)).
Hmm které divy vyhodit?
Railbot
Profil
stope
ve FF 2, FF umí jen zvětšovat text, to umí i Opera a IE7, ale standardně používají zoom, ten nemám rád.


Hmm které divy vyhodit?
Třeba hned ten první.
oogi
Profil
Část textu v levém sloupic po zvětšení písma zmizí.
Bez obrázků to také není zrovna ideální.
Grafika je zajímavá, ale nezdá se mi to příliš praktické.
stope
Profil
oogi

Po vypnutí obrázků web nepříjde o žádnouo podstatnou část (nebo se pletu?)
Je to de facto blog, takže na nějakou univerzálnost a praktičnost grafiky se tady nehledělo.

Railbot + oogi

S tím, že někdo zvětší jen text jsem jaksi nepočítal... Že bych tam přiadl podmínku scrollu??
stope
Profil
Railbot

BTW po zvětšení... zlikvidováno autorem, ve kterém se hnulo svědomí
vertigo4
Profil
stope
BTW to hodnotíme tvoji stránku nebo Railbotovu?
stope
Profil
vertigo4

Moji, samo =o) Kdo pochopil, pochopil. Kdo ne, má to lehčí...
Railbot
Profil
stope
Sice jsem poměrně alergický na podobné výpady ze strany těch, co nesnesou kritiku, ale budiž. Ukaž mi, kde se na mém webu text schovává, vytéká nebo se jinak deformuje do nečitelné podoby. Vyjádřit se můžeš v tématu tomu určeném.
stope
Profil
Railbot

Já jsem (poměrně) otevřený konstruktivní kritice. Uznávám, že můj předchozí příspěvek byl nemístný, a dle toho jsem s ním také naložil.

Nejsem zrovna expert na kódování, takže: můžeš mi poradit jak to zařídit, aby se neztrácela část textu sidebaru po zvětšení? Teď jsem tomu natvrdo hodil z-index: 3, ale zase to po velkém zvětšení překrývá část menu :o(
Railbot
Profil
stope
Grafika nepočítá se zvětšením písma nebo nějak jinak delším obsahu ve sloupci, takže ti asi opravdu zbývá jen povolit scollování. Tím by se to dalo vyřešit.
vydrus
Profil
stope
Je to dost "divný", mám radši stránky, který vypadaj "normálně" - tzn hlavička, patička levé a pravé menu a obsah. taky se mi nelíbí ta průhlednost v tom scrolovacim poli, ten obrázek za tim člověka mate. Taky trošku ubrat grafiky by neškodilo, zdá se mi to přeplácaný. Ale jinak je to určitě originální :)
stope
Profil
Lexter

Jo Apple UI bylo inspirací =o)

Railbot

Ne to opravdu nepočítá - neuvědomil jsem si tu vlastnost Foxu a nemám v plánu tam umisťovat víc, než dvě krátké novinky.

vydrus

Já právě se stránkami, které vypadají "normálně" žiju snad 10 let, takže jsem chtěl vyšmoulit něco neobvyklého... Je fakt, že jsem měl pro vytvoření těch textových polí použít Blender aby vypadaly přirozeněji prostorově, ale jako tradičně lenivý člověk jsem stejně skončil u Photoshopu...
Railbot
Profil
stope
Tu vlastno má i majoritní IE 6 a jak jsem psal dříve i všechny novější prohlížeče, navíc někdo může mít nastavené větší písmo už přímo v systému. Zkrátka design, který nepočítá s natahováním, je tak trochu více nepoužitelný. Teoreticky fajn, prakticky k ničemu.
stope
Profil
Railbot

IE 7 a Opera po stisknutí Ctrl+ zvětší rovnoměrně celou stránku... Ale to jsi tu psal i ty.... No uvidím co se s tím ještě dá dělat =o)
Railbot
Profil
stope
Taky jsem psal ve FF 2, FF umí jen zvětšovat text, to umí i Opera a IE7. Záleží na nastavení.
LasPallmas
Profil
jako blog si myslim misto staci... je to i zajimave jen si myslim ze tam nemusela byt ta treti plocha v pozadi a jiny font... moc mi k tomu nesedi ale jinak pekny...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0