Autor Zpráva
dave777
Profil
Katalog pro obchody.
http://www.david-pertl.xf.cz/obchody_sk.jpg
Dekuji za kritiku.
vydrus
Profil
Vypadá to velmi profesionálně, jen bych reklamu od obsahu oddělil nějakou pěkně udělanou svislou čárou (zužující se na koncích). Dávám hodnocení 10/10.
LasPallmas
Profil
Myslím, že design je čistý a lehký´, ale až moc... tak 5/10
joe
Profil
vydrus
Ty musíš být asi kámoš

Vypadá to velmi profesionálně
Vypadá to spíš docela amatérsky.

dave777
Nevím co bych na tom měl zhodnotit. Skoro nic na hodnocení tam není, zdá se mi to obyčejné.
vydrus
Profil
joe
To je jen můj osobní názor :)
Chuck
Profil
nejdřív jsem si myslel, že je to nějaký nový vyhledávač - tím chci říct obrovská lupa
položky v menu chtějí padding
nechápu přítomnost toho štítku s obsahem "1 2 3"
některý věci jsou moc velký, působí to až kýčovitě
ja
Profil *
7/10
dave777
Profil
joe
Ono to ma byt hlavne vzdusne, katalog by podle me nemel byt moc preplacan ruznymi prvky.

Chuck
Stranka se jmenuje 123obchody.sk.
Měsíček
Profil
Parádní lupa, .. tím to končí, vzhledem k tvým zde prezentovaným dobrým návrhům, tenhle vybočuje z řady :(
vertigo4
Profil
Přijde mi to přehledné a vcelku pěkné... sice té grafiky zde moc není, ale mně to osobně nijak nevadí.
ondrej012
Profil
obsahuje to všetko čo katalog má obsahovať
joe
Profil
dave777
Ono to ma byt hlavne vzdusne, katalog by podle me nemel byt moc preplacan ruznymi prvky.
Má, taky je, ale až moc :-) Neříkám, že je to hrozné, viděl jsem i daleko horší weby, ale dal bych tam ještě jednu barvu. Jsou tam zkombinované prvky, které se k tomu nehodí. Lupa je sice pěkná, ale nehodí se tam, alespoň ne taková, která tam je.
Ten název s tím 123 se mi moc nelíbí, když se na to kouknu, budu si pamatovat jen obchody.sk.
A pak tam už jsou jen šedé boxy s gradienty, nic víc.
drasha
Profil
4/10
stope
Profil
Nemastné, neslané... Na portál shromažďující info o e-shopech bych čekal o 100% víc barev...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0