Autor Zpráva
Bambusák
Profil *
Vím, že grafiky tam moc není :-P, ale chtěl bych vědět Váš názor..

www.webspell.shad.cz

Díík :)
Lexter
Profil
No tak grafika tam není žádná.

1) Hlavička je dost amatérská a humpolácká.
2) Necentruj text.
3) Chybí hover v navigaci.
4)
<center>
: Fuj.
5) A ty brka taky nevypadají hezky.
vertigo4
Profil
Bambusák

1) Stránka věnována WebSpellu - málo čitelné, barva je vůči bílému pozadí málo kontrastní;
věnována - tento jmenný tvar nelze takto použít... buď: Stránka je věnována WebSpellu, nebo Stránka věnovaná WebSpellu

2) Proč obaluješ menu (<ul>) dalším divem (<div id="menu">)? To neumíš dát id="" tagu <ul>?
3) Jak už bylo řečeno... zbytečná <br>ka... zejména to, které je ihned pod tagem <body> :-)
4) Zvětši line-height, řádky jsou na sebe moc nelepeny...
Miloš
Profil
Ono je tam těch chyb víc:

hlavně pro začínající klanyčárka, které potřebují svůj web, na kterém by mohly (ty klany mohly) předvést své výsledky, ocenění a další hloupostičárka, co ke klanu patří.

Pokud by jste fuj fuj fu! By nejsme, protože bychom; nikdo by není. Bych bys by, bychom byste by. Téhle hrůzy je na stránkách povícero.
…následujte na stránku kontakt. Následujte? Následovat mohu někoho, třeba když někdo na tu stránku přejde a já ho následuji. Jinak na stránku obvykle přecházím.
Takže ještě jednou:
Pokud byste měl kdokoliv jakýkoliv návod ohledně webspellu, přejděte na stránku kontakt.
grimword
Profil
předvést své výsledky, ocenění a další hlouposti, co ke klanu patří.
profesionalni pristup? ani moc ne...
stope
Profil
Řekl bych, že tvůrce tohoto webu je členem nějakého školního CS (nebo čehokoliv týmového) klanu... Nic jiného jsem se z krátkého průletu nad textem nedozvěděl...
Měsíček
Profil
Reaguji na Bambusáka:

► Celkové logo v hlavičce udělej klikací (směřující na index.html/php)
► Jednoduché menu, které se mi zamlouvá, ale nezamlouvá se mi to, že u něj nemáš hover, pak, aby se v tom čert vyznal ;) - dodělej ho.
► Tohle dej pryč (nic nezakazuješ je povoluješ což je zbytečné a ukazuje to na to, že o tom nic nevíš):

<meta name="robots" content="all,follow" />
taktéž dej pryč META tag s klíčovými slovy - je taktéž zbytečný a to kvůli takovým trapákům, kteří si tam nahodí 100 klíčových slov, které nemají s jeho webem nic společného .. => to je třeba tvůj případ.
► Faviconu dej do rootu webu, když ji dáš někde do tramtárie, obvykle se nezobrazí.
► Používáš CSS stylopis tak k čemu ten tag <center>?
► Pročpak nemáš u obrázků povinný atribut alt=""?
► Tag <h(x)> nemá v elementu <p></p> co dělat ;)
► V adrese nemají být mezery!
► Tisíce hrubek .. chodíš ještě na základní školu? :) Tam by se to dalo ještě prominout.
► Možná by se šikla nějáká ta patička ;)

◄ Chválím měnící <title> stránky.

toť ty nejzákladnější prohřešky ..
Bambusák
Profil *
Lexter, vertigo4, Měsíček

Díky, pokusím se ty stránky upravit podle toho co ste napsali.

Jinak ano, jsem žák ZŠ, momentálně jdu do 7 třídy :).

Miloš, grimword

Uhm, češtinu hold ještě nemám nejlepší..

stope

A co jako? Nikde nepíšu, že ta stránka je přímo pro tebe, ale pro začínající uživatele WebSpellu.
stope
Profil
Bambusák

Hehe a to jako abych mohl být "začínající uživatel WebSpellu" musím nutně mít klan jo? Aha...
stope
Profil
Bambusák

Hehe a to jako abych mohl být "začínající uživatel WebSpellu" musím nutně mít klan jo? Aha...
Bambusák
Profil *
Myslel jsem, že tohle je fórum o kritice, takže jestli mi něco chceš napiš mi na email shad@centrum.cz. Dík čau.. btw nikde jsem nepsal, že musíš mít klan..

Máte ještě někdo ňáký nápad??
Většinu věcí jsem už opravil :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0