Autor Zpráva
AlešD
Profil
Tak jsem jednou zase zabrousil tam, kde nic neumím:

logo

Je-li na to co k posuzování, prosím.

P.S.: toto je zákazník "smrdící penězi", takže jej nemohu donutit k nákupu služeb profesionála :-))

Moderátor Chamurappi: Na pozdější přání AlešeD doplněna mezera do titulku.
Lexter
Profil
AlešD
Tak ty dvě spojená M bejsou to nejhorší co může někdo vyplodit, že, ale jinak font toho druhého slova je na draka celé to působí velmi amatérsky.

Však tady jsou človíčci, kteří ti docela hezký logo vykouzlí i za litřík,
Hitman
Profil
Hmm dost amaterske logo asi nemas PS.Jestli jsi to delal v PS tak......litřík za logo by se hodil.
AlešD
Profil
Hitman
PS nemám, vypotvořeno v čemsi od zoneru, pokud máš zájem, ozvi se na mail v mém profilu. Odpovím zítra, tohle píšu už z hospody.
Lexter
Profil
Hitman
Hmm dost amaterske logo asi nemas PS.
Příspěvek hodný králů. To si fakt zarámuju.

AlešD
Jestli máš zájem, ozvi se na e-mail, zakázku bych splnil a je zhola jedno v jakém programu. Jen pokud by jsi chtěl vektory, tak v ilustračním.
panhuhu
Profil
Lexter
Jojo, Hitman zaperlil :).
stope
Profil
AlešD

Pokud si necháš logo vytvořit od někoho tady, je můj příspěvek zbytečný, ale přece jen...ten výplet vpravo bych úplně zrušil - logo musí být jednoduché, nedkážu si představit jak by na úřední obálku někdo tisknul logo s fotkou zadního kola. A taky si zkus to logo převézt do černé a bílé, co se stane...

Font slova bike bohužel příliš nekoresponduje s M.M...
AlešD
Profil
Poslal jsem mail Lexterovi s žádostí o pomoc. Proto téma zamykám a děkuji všem, kteří se zde vyjádřili. Konstruktivní i když sžíravá kritika je vždy pomocí.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0