Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
zdravim lidi a ostatní,

kdo se nudíte, tak můžete navštívit. http://tomik.webz.cz/

mam svoje tipy, co by mohlo bejt špatně nebo nevhodné, ale uvidim, jak to zkritizujete vy.

díky za čas
preca1
Profil
nevim proč, se to nenapsalo pod mym nickem, tak jenom abyste věděli, že to sem já
zimmi
Profil
preca1: Když už mě prosíš, abych si ty řádky přečetl, tak si zjisti, jak se (ne)píše sloveso vydět ;). 10 let zpátky by to byly fakt frikulínské stránky, mně osobně se nelíbí. I když - na nich vlastně není, co by se mi mělo ne/líbit, takže těžko soudit.
preca1
Profil
to bylo, jestli si toho někdo všimne :D, díky

vim, nejsem moc grafik. ten grafickej návrh neni jeden z těch lepších, ale i na todle sem pyšnej :)
Fantasta
Profil
Každý někdy začínal, takže pilně pracuj a stále zkoušej nové a nové věci a tak dále ;)
vydrus
Profil
preca1
skutečně je se co učit. pryč s rámama, to je minulost....
preca1
Profil
vydrus
myslíš ten iframe? to snad neni takovej prohřešek ne?
vydrus
Profil
preca1
Hm... pro běžného uživatele, který neví, co je frame ne, ale musí to taky nějak vypadat.. např. to počítadlo toplistu je zalezlý dolů a je z něj vidět jen polovina nápisu "Návštěvy".

Jinak ty tlačítka taky nic moc.... zvlášť, když se zalamuje text.

Logo by celkem ušlo, má to "svou" krásu, která pamatuje pixelart z roku 95 na windowsech.

Proč to není vycentrovaný přesně

Ale není dobré na web dávat fotky lidí - http://tomik.webz.cz/c-gallery.html
preca1
Profil
vydrus
nebude to tvym rozlišenim? mně se to zobrazuje úplně v pohodě. v rozlišení 1024 i 1280. nic nikam zalezlí neni a text se mi nezalomuje.

logo sem dělal v malování :)

vycentruju

proč to není dobré?
vydrus
Profil
preca1
proč to není dobré?
hm.... klidně si to tam měj, ale já bych to tam nedal.... jen muj osobní názor


takhle to vypadá na FF3, 1280x800:

zimmi
Profil
vydrus: Ale není dobré na web dávat fotky lidí - http://tomik.webz.cz/c-gallery.html
A to tě prosímtě učili kde? Já naopak rád vidím, s kým mám tu čest.
preca1
Profil
vydrus
no v tom ff3 to vypadá fakt blbě, to máš pravdu. normálně je ta stránka vážně krásná :). sem myslel, že když to vyzkoušim v ie 6, opeře 9.5 a ff2 tak pokryju většinu trhu... je tu někdo, kdo ty stránky viděl v ie 7? nechci si ho tahat do pc.
zimmi
to teda nejsem já, ale moje bývalá přítelkyně :). ale svojí fotku tam někam přidam taky.
Matty
Profil
preca1
kdo ty stránky viděl v ie 7?
V IE7 se zobrazují normálně (zkus www.browsershots.org).
Jinak, tím, že zakrýváš reklamu, porušuješ pravidla WZ.
preca1
Profil
tak dík lidi za názory. pokusim se s tim poprat :).
muco
Profil *
aha takze ti nas urazas.. ze ked tu napiseme znamena to ze sa nudime?
preca1
Profil
tak sem to vycentroval

muco
myslim, že si jedinej koho to urazilo. promiň
vydrus
Profil
Kampak jsi zastrčil tu hnusnou reklamu :)
preca1
Profil
koukal sem se na to a tu reklamu mam asi 20px nad hornim okrajem. je vidět celá. kde je problém?
vydrus
Profil
Teď už to je v pořádku. Asi v tý chvíli měl wz.cz výpadek.
barrytrotter
Profil
Tvorba úplného začiatočníka.Je to slabé málo výrazné je to blééééé.Body 000000000000000000000000000000000,1/10
:(
Gekon
Profil
barrytrotter
Kritika hodná úplného idiota.
barrytrotter
Profil
barrytrotter
Kritika hodná úplného idiota.


Povedal som len pravdu ty mudrc.A neurážaj :)
Gekon
Profil
barrytrotter
Pravdu možná, ale forma, jakou jsi to podal z tebe činí idiota, za tím si stojím.
spectrus
Profil *
ma pravdu je to katastrofalny web
preca1
Profil
co je na něm katastrofální? vim, že grafika neni hodna vašich očí, ale jinak by to nemuselo bejt tak hrozný ne? sou to osobní stránky, tak tam píšu o sobě. je jasný, že to sou plky, ale snažim se tam občas dát i něco inovačního a co třeba může někomu pomoct.
preca1
Profil
přidal sem do menu novou věcičku (Poslední změna) a budu nucen zaměnit iframe za něco rycheljšího (asi js) (tímto dávam za pravdu vydrusovi :)) v opeře se ten iframe načítá fakt pomalu

myslíte, že to k něčemu je?
Railbot
Profil
preca1
Když už studuješ vysokou školu mohl bys tomu uzpůsobit formu psaní.
ipek
Profil *
Kasli na iframe ... nacpi to vsecko do jedne stranky (pak to musis vzdycky editovat) nebo si nastuduj jednoduchy zaklad include(); v phpkua nejak to zkloub dohromady ... jinak web nic moc, ale jeste si pamatuju na svoje zacatky :D to byl web ...
preca1
Profil
ipek
ten chci dát pryč. právě to řešim pomoci js, ale dobrej nápad s tim php. až budu dom, tak se na to kouknu. dík :)

trochu nechápu tohle:
Kasli na iframe ... nacpi to vsecko do jedne stranky (pak to musis vzdycky editovat)

přece když to mam v iframe, tak pak stačí upravit ten zdroj iframu ne? proto se tak používá (u lam :P)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0