Autor Zpráva
VENCA
Profil *
ahoj všichni, prosím Vás o kritiku (ale né moc velkou :-D) tohoto graf. návrhu pro blog

http://wpokoj.ic.cz/blog_1%20copy.png

díky
ondrej012
Profil
tu reklamu tam nedávej
vydrus
Profil
VENCA
Je to pěkný. Jen bych do spodní části nějak zakomponoval modrou barvu. A ta reklama tam nevadí.
VENCA
Profil *
ta reklama bych taky myslím tm neměla vadit ted to tam mozna rusí ta barva, ale az tm bude nejaky barveny, blikajici banner tk to vadit nebude

snazil jsem se tm dat modrou ale nejak mi to neslo, chtel jsem udělat ramecek modry, ale porad to nebylo ono, mozná pismo udelat modré ?? ;-)
Nox
Profil
VENCA
Vpravo odkazy nelep tak na tu čáru
Menu by sneslo zlepšení, jednak obecně a navíc vypadá rozmazaně
Pravo dole moc malé písmo
Hlavička zbytečně velká, na to že tam toho tolik není
Chtělo by to dost sjednotit styl, zdá se mě že různý položky mají dost odlišnou stylizaci
drasha
Profil
Nelibí se mi menu, určitě jde vyřešit jinak, líp. Zvětšit a zostřit. ( www.peckadesign.cz takhle nějak :) )
Patička, taky hrůza. Dal bych třeba barvu pozadí tmavou, abych to bylo důrazně odlišené od obsahu.
Vyhledávání, určitě jdou najít lepší barvy :)
Anketa - ty linky ti vyskakují.
Ten plamínek před nadpisem, jde vidět, že má barvu na pozadí.
Ten slogan webu, jinou barvou.
Ty ikonky nahoře, ve dvou máš šedý obrys a v RSS bílí (nahraď to šedé bílou barvou, lip se to vidí).

Jinak se mi to zdá celkem podařené :)
VENCA
Profil *
to menu jsem udělal uz v html/css a jenom jsem ho vyblejsknul a vložil ho do nárhu, nejspíš možná proto je rozmazané nebo to je barvama že to tak pusobí

patičku určitě zvětším písmo a celkově si sní jetě pohraju
to vyhledávání se přiznám jsem odflaknul - vylepším
plamínek opravím (nevsimnul jsem si toho ;-)
u ty ankety to nak ujelo jejda :-D
hlavicka je velká, ale podle me pusobí tk jen z dalky, az to bude finis (nebo když se podívas ve 100%) tk je to vcelku v pohodě ;-)
ondrej012
Profil
A ta reklama tam nevadí.
predstav si ako to bude vyzerať keď to bude blikať
Chuck
Profil
reklamu tam nedávej

nejlepší český vyhledávač je český Google

celou dobu návštěvníkovi tykáš (napiš, hlasuj...) a pak rádoby napíšeš "zapomněl jste heslo"
rádoby proto, že tam máš "zamněli jste heslo?" ne, nezamněli

"jaké koliv", "domu" a další chyby a překlepy

vyhledávací políčko se mi nelíbí
anketa ti ujíždí
ten šedej stín je ukončen moc rychle a v divným tvaru - dal bych ho minimálně delší
text-align: justify;
VENCA
Profil *
tak jsem udělal pár úprav, a dal pryc tu reklamu....

NOVÁ VERZE: http://wpokoj.ic.cz/blog_1_bezbanneru.png

ten text samozdřejmě a předpokládám že až bude nakodovana verze tk text bude justify, tohle je jen graf. navrh
vydrus
Profil
VENCA
Teď už je to lepší ;)
Nox
Profil
Jj, lepší, ale fakt moc vysoké, v některých částech prázdné
VENCA
Profil *
tk díky za názory, klient je spokojený ;-) , ale pište dál prosím, chci slyšet i tvuj nazor ! JO TVŮJ !!! TAKŽE KOUKEJ NĚCO NAPSAT !! :-D :-D
srigi
Profil
To horizontalne menu je fakt nejake rozostrene. Bolo by vhodne ho trocha vytiahnut z pozadia. Na to je vhodny bud STROKE (ale pozeram, ze uz asi je pouzity) alebo DROP SHADOW.

Prve (asi aktivne) tlacitko DOMU je O.K., ale tie ostatne po hornej strane splyvaju. A BTW rovnaky problem vidim zhora u paticky.

Jednoducho zhrnute - treba tie prvky vytiahnut z pozadia.
Chuck
Profil
pár změn a jak je to lepší
teď se mi to fakt líbí

jen změň "zamněli jste heslo"
Chuck
Profil
taky bych chtěl mít tolik kurzorů... :)
imploder
Profil
Myslím, že logo by mělo být vlevo a reklama vpravo. Takhle to vypadá, jako by ta reklama byla důležitější. Vůbec celá stránka svým pravo-levým uspořádáním vypadá, jak kdyby byla dělaná pro Araby.
Chuck
Profil
imploder
ta reklama tam nebude: NOVÁ VERZE: http://wpokoj.ic.cz/blog_1_bezbanneru.png

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0