Autor Zpráva
ondla
Profil
no dobraaa zkritizujte jen GRAFIKU www.snb-rulez.ic.cz ... textu a jinych kravin se pls nevsimejte a kodu uz vubec ne ... to sem delal ve Web Page Maker .... WYSWGN editor ... takze kod je sama sr...... predem diky za jakykoliv propominky
Matty
Profil
ondla
Jediné, co tam je jsou padající modrý koule a počítadlo, které vůbec nikoho nezajímá.
Co na tom chceš hodnotit?
piwoda
Profil
Matty

musiš na to kliknou, ježiš ty si, jako kdyby jsi nikdy neviděl enter page :D

ondla

po grafické stránce je to pěkný, jak chceš na zbytek nekoukám, akorát postrádám patičku a klikací logo
Akacko
Profil
piwoda
At klikam jak klikam, porad jen snezi. K cemu je vubec ta "enter page"? Nejaky novy trend?
Matty
Profil
piwoda
Klikám na to jak blázen, ale nic.
Nox
Profil
Škaredé - nehezké a málo kontrastní barvy, nečitelné "kůl" menu, "enter page", "kůl" sněžení atd.

http://css-galerie.martyweb.cz/
piwoda
Profil
Akacko
Matty

kliknu na enter a jsem na webu :D ze by to ve ff neslo?
vydrus
Profil
Blokuji flash, takže je vidět úplný h...
Matty
Profil
piwoda
Podle kódu to vypadá, že enter je zasněžen. Flash ho prostě překryje.
piwoda
Profil
Matty

hehe, v IE7 je to normalka, ale taky je to na dvě věci ty "Vstupní stránky"
Akacko
Profil
piwoda
v IE7 je to normalka
Omlouvam se, ze nepouzivam ten pseudo prohlizec. Ale uz si objednavam windows, abych se na ty stranky mohl podivat!
piwoda
Profil
Akacko

co furt meles do me mi to nerikej, neni to moje stranka
Akacko
Profil
piwoda
Promin, jsem si ani nevsiml. Jen ze jsi to tak branil tak jsem se spletl.
piwoda
Profil
Akacko

ja objasnoval situaci, vsak rikam ze enter page je na dve veci
muco
Profil *
je to strasne
Dranel
Profil
ondla
U videí by se moc hodil status bar, tzn lišta, v jaké fázi videa jsem. Víc nehodnotím.

EDIT: Nedá mi to a musím se svěřit. Ale nikomu to neříkej... Ty stránky se mi moc líbí, avšak mají pár much. Třeba ty padající kuličky... trošku jim uber na kontrastu nebo na čem. Prostě aby tolik nevynikaly. A taky je malinko spomal, špatně se u nich čte. Mimochodem kdyby tam nebylo samý Oooooooo a xD a :)) tak je to podle mě supr web. Pro danou skupinu lidí sqělý.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0