Autor Zpráva
blackjoker
Profil
Před časem jsem předělal web writinzone.xf.cz
tak můžete mojí práci prosím zhodnotit
btw: omlouvám se že zakládám nové téma ale do starého mi nepřišla žádná odpověď
preca1
Profil
po grafický stránce mi to příde fajn

ale po tý gramatický a slohový? http://writinzone.xf.cz/2008/07/html-kod-navod/#more-26
HTML je značkovací jazyk tedy není možné v něm samotné dělat nějaké procesy k tomu se
používají scriptovací jazyky PHP, JavaScript. Kod HTML se zapisuje do souborů s příponou .htm .html
nebo .php ale to pouza když používáte PHP. Kod se skládá z tohoto:

co takhle používat tečky (ASPOŇ TY TEČKY!!!), čárky, neskákat od tématu, nezalomovat nelogicky řádky viz:
<p style="margin-bottom: 0cm;">nebudu nějak se rozepisovat o tom co je HTML jen se pokusím Vás co nejlépe naučit základy abyste byli</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">připraveni udělat svůj vlastní web.</p>
- proč?!
pantondavo
Profil
blackjoker

Otevřu a hned zase zavřu. To je vše.
blackjoker
Profil
preca1
ohledně gramatiky snad jen ty tečky a čárky jinak tam snad nemam zas tolik chyb
a za to zalamování v podstatě nemůžu to dělá wordpress samostatně, ale zkusim s tim něco udělat
preca1
Profil
blackjoker
no když to řekneš takhle: jenom tečky a čárky, tak to zní fajn, a člověk si řekne: "no tak to je vlastně v pohodě.", ale když potom čteš stometrovou větu, tak už to zas tak fajn neni. a občas ti tam chybí písmenka
Clein
Profil
Četla jsem text "Mládež k ničemu". Ten text nemá formu, nezačal jsi ani velkým písmenem, střídáš diakritiku (i v nadpise je "Mladež" místo "Mládež") a taky zapomínáš písmenka na konci slov.
blackjoker
Profil
dobře uznávám píšu jako p.... pokusím se to všechno opravit, ale když opomenete gramatiku, tak máte ještě nějaké výhrady
zimmi
Profil
Provzdušni to, minimálně line-height a nějaký padding odstavců by neškodil.
Miloš
Profil
Pravý sloupec migruje po obrazovce v závislosti na rozlišení, resp. velikosti okna.
V širokém okně je stránka rozcapená jak bobr, v malém okně pravý sloupec překrývá text.
Nejspíš je absolutně pozicovaný.
blackjoker
Profil
Miloš
vim to a štve mě to je to jeden z ústupků co jsem udělal při tvorbě a teď jsem moc línej to měnit
grimword
Profil
muj vztah k blogum, nebo k clankum na nich je takovy, ze je nectu, nikdy jsem necetl a myslel jsem si ze ani cist nebudu (tvuj vytvor pokladam za blog, klidne si tvrd ze je to misto kam si kazdy muze psat co chce a ze to neni zadny blog) AVSAK po mem cca 10letem pobytu na internetu jsem si u tebe precetl hned dva prispevky a kdyby jsem nemusel na zachod, nebo tady mel aspon prazdnou flasku, tak ctu dal, je mi jedno jak to vypada, tady zvitezil obsah na vzhledem =) klidne tam dej ruzove pozadi, stejne to bude porad hodne dobre :)
blackjoker
Profil
grimword
děkuju dodává mi to chuť do další práce. Blog to je to přiznávám jen doufám, že časem nebudu psát jen já a někdo se přidá, protože jeden z největších problémů blogů je aktualizování obsahu, které pak je jen jednou týdně, když je čas. To mě zatím vždy odradilo od čtení blogů. Kde taky chybí více různých pohledů na věc a člověku se moc nechce psát komentáře a hádat se s autoři, proto jsem se rozhodl založit jaký si mult blog, kde bude více různých autorů/ názorů a častější aktualizace. Když se to teda povede.
grimword
Profil
hodne stesti :)
drasha
Profil
Já čtu blogy rád. Ale čtu rád, ten kvalitní obsah, který tady za boha nevidím.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0