Autor Zpráva
Scumo
Profil
Ohodnotte:

www.scumo.ic.cz/zasevnovem.jpg
Mistr
Profil
Scumo
(1) Nelíbí se mi vpravo ujíždějící patička.
(2) Nechci si číst Aktulity. :)
Gekon
Profil
Chválím menu, jinak je to nuda a šeď. Jak říká Mistr, hlavně ta patička je blbá.
Zkus ji přidělat k levému sloupci a udělat ji do ztracena, stejně tak bych udělal i hlavičku.
Scumo
Profil
obrazek upraven
Icedog
Profil
Líbí se mi menu, jenom mi to přijde strašně tmavý...
Nox
Profil
1) Stín obsahové části je vskutku hrůzný
2) Plánuješ generovat drobečky dynamicky pomocí GD knihovny nebo si připravit obrázek k jakékoliv podstránce webu?
3) Písmo minimálně v obsahové části také nejspíš nebude vypadat, jak máš navrženo
4) Patička nemá moc dobrý horní a boční padding

Celkově je to slabé, jediné chválím barvy, sice jsou celkem mdlé, ale na druhou stranu celkem příjemné
joe
Profil
Ten font v hlavičce vypadá celkem dobře, jinak se mi na tom nic nelíbí teda.

Ta barva je docela hrozná, stejně tak ten stín toho zakulaceného ufiknutého obdélníku. Menu taky nic moc, zdá se mi, že přitahuje větší pozornost než text v obsahu....
VENCA
Profil *
až na to menu, které kdyby se doladilo tk se mi nic nelíbí

barva sama o sobě neni špatná, ale chtělo by to k ní "partnerské" odstíny
ten stín nebo co to je nad textem dej pryc
jinak nevim co na tom hodnotit moc toho tam neni
Scumo
Profil
Upozornuji ze je to jen obrazek! NAVRH. Jeste vubec nemam kod!

Znovu jsem upravil obrazek
Matty
Profil
Scumo
A co zkusit nahradit ty nevkusné přechody do bílé za tu hnědou? Myslím, že by to vypadalo lépe.
vydrus
Profil
Scumo
Je to takové mdlé, grafika fakt žádná, chtělo by to oživit barvama. Přechod na bílou v patičce a hlavičce je hroznej.
Nelíbí se mi menu, a zvlášť oblouk pod ním.
Scumo
Profil
Matty
Myslis odstanit prechod a nahradit to cele jednou barvou? Nebo misto bile dat svetlehnedou?
Matty
Profil
Scumo
Nahradit to celé jednou barvou.
Mistr
Profil
Scumo
Jak budeš řešit stav, kdy textu ve stránce nebude mnoho a patička tedy bude zasahovat do toho oblouku na spodu menu?
Scumo
Profil
Mistr
pp. bude nejlepsi ten oblouk oddelat :-)
Bubák
Profil
pp. bude nejlepsi ten oblouk oddelat :-)
Tím chceš říct, že nejsi schopný něco tak jednoduchého nakódovat?
To nic nemění na tom, že ten oblouk vypadá blbě. Buď použij zaoblený roh, nebo to nechej hranaté.
Scumo
Profil
Bubák
použij zaoblený roh


Uz je CSS 3 ?????? JOOOOOOOOOO? FAAAAKT?
vydrus
Profil
Scumo
Co to zas mektáš? Asi máš starou klávesnici se zaseknutejma tlačítkama a CapsLockem

Zaoblený rohy jdou udělat normálně.

Taky se můžeš trošku uklidnit.
Matty
Profil
Scumo
Uz je CSS 3 ?????? JOOOOOOOOOO? FAAAAKT?
za 1. - blbne ti otazník, capslock, O a A.
za 2. - zaoblené rohy se dají dělat i v CSS 2.
za 3. - zaoblené rohy se dělají s dvěma a více <div>ů.
Scumo
Profil
Matty
za 1. - blbne ti otazník, capslock, O a A. to mohl napsat jen ten komu schazi kolecko
za 2. - v CSS 2 to není validní a IE to nepodporuje
Bubák
Profil
Scumo, pokud znáš pouze dva způsoby, jak udělat kulatý roh, tak to neznamená, že vztekle zapíchneš prsty do klávesnice.
Pro zajímavost, kulaté rohy se dělaly bez CSS už v "době tabulkové".
kubijo
Profil *
Scumo
za 1. - blbne ti otazník, capslock, O a A. to mohl napsat jen ten komu schazi kolecko

no hochu spis bych rekl ze tobe jedno prebývá.

on ti totiz jen nechtel primo rict jak ses hloupej kdyz pises takhle
totiz:
1. psat vse velkými písmeny se povazuje psanou formu křiku.
2. hodnekrat jedno pismeno pisou bud 'sentimantalni' jedinci, ci tzv, hopeři (tim ovšem nechci rict ze to jsi)

a co se tvoji tvorby týká, tak bych ti radil aby ses bud naucil dobre html a css + neco malo z php a delal pekny stranky i bez grafiky, nebo si zacni delat nejakou grafickou praci a az toho udelas dost a lidi ti samy budou rikat objektivne ze je to dobry, tak skus webdesign.

ja jsem treba delal virtual tunning (ze zacatku hodne pomocí návodů) a casem sem se tim taky neco naucil (tim nechci ovsem ríct že teď nedokážu udělat paskvil)

takze rada zni delej si naky veci podle návodů (koukam ze máš asi nejnovější Photoshop a na ten je návodů až moc).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0