« 1 2
Autor Zpráva
tom.rossi
Profil *
Tomasds Duvody pro paralelni prodavani reklamniho prostoru a nabizeni placenych produktu muze byt hned nekolik. Mala napoveda: na reklamy na autobusech patrne takovou siru neplives podobne ti asi zilama neskubou reklamy na plachtach kamionu... Howgh. Tak a ted prosim o opravdu prinosne prispevky.
tom.rossi
Profil *
Tomasds jo v poho, neberu to osobne. Jen mam tendence obhajovat neco o cem jsem presvedceny. Kazdopadne pokud jsem byl prilis utocny,tak se omlouvam.
tom.rossi
Profil *
Tomasds kazdopadne, zaujalo me "Inzerce zdarma jsem si nevšiml, já vidím inzerci za peníze." pac primarne je stale nabizena neplacena inzerce, pravda s platnosti vyrazne kratsi nez u placenych tarifu,ale je tam. Kdyby jsi rozvedl trosku to proc te do oci svihla placena inzerce bylo by to urcite pro nas vitanym postrehem a bezesporu prinosem pro dalsi progres toho webu
Plaváček
Profil
tom.rossi


Pár rychlých postřehů:

- co třeba trochu zapracovat na tiskové verzi, která může lidem, kteří se třeba radí s manželkou v obýváku offline, citelně chybět?
- proč mi kodér nedovolí zvětšit si písmo?
- proč jsou odkazy v textu "mrtvé" a nejsou vybaveny nějakým hover efektem pro zvýšení dojmu, že stránka na pokyny uživatele reaguje?
- v tomto konkrétním případě bych zvážil odlišení již navštívených odkazů, protože při delším procházení snadno zapomenu, která z aut jsem už viděl (kodér nezná a:visited?)
- grafiku hodnotit nechci, ale nepůsobí na mě příliš důvěryhodným dojmem, spíše vypadá odfláknutě a je poskládána z nahodile nakreslených a vzájemně k sobě neladících prvků. Také se tvůrcům vymstilo porušení "mřížky", takže stránka vypadá trochu chaoticky a nedrží pohromadě
- fulltextové vyhledávání třeba výrazu "Opel Astra" mi nejdříve nabídne chybu Javascriptu, následně nehezký formulář na rozšířené vyhledávání (proč? logicky bych ho zobrazil až pod výsledky hledání), posléze poměrně zbytečný text, pak reklamy AdFox a teprve až po delším rolování se dostanu k tomu, kvůli čemu jsem na web přišel. Z toho mi vyplývá, že orientace na okamžitý výdělek je nadřazena spokojenosti případného zákazníka, což do budoucna není moc chytré a pravděpodobně by mě zvolené řešení od pravidelné návštěvy odradilo
- kodéřina samotná nepatří k vrcholným zážitkům

Celkově se dá říct, že se jedná o průměrný web, jakých je na českém internetu plno a nepřináší návštěvníkovi žádnou přidanou hodnotu navíc. Škoda, řekl bych, že práce na tom bylo dost.
tom.rossi
Profil *
Plaváček prace je na tom porad mrte a proto otravuju s pozadavky na hodnoceni. Hlavne ten face. Diky moc, snad to kodera nakopne k nejakemu raznemu cinu :-) Pokud jde o fulltext, tak na to musim mrknout ja nicmene zajimavy dosud nikym neventilovany dojem. Urco s tim neco udelam. Btw: uprimne si vazim konkretne Tveho prispevku neb jsi mi byl v minulosti pri mych marnych pokusech o webdesign inspiraci. (Zduraznuji,ze nejsem autorem designu ani jednoho ze svych ditek jen jsem to kdysi chtel zkusit - to jen aby ses vzhledem k pomerne kritickemu hodnoceni naseho webu neurazil :-) )
SwimX
Profil
Menu si zlepšl, už si ho všimnu, osobně bych ho vyměnil, za reklamy google nahoře. A jak říka Plaváček k sobě jako celek to neladí. Reklamy sou šedé, vyhledávání červneé menu uplně jiné. Trošku sladit a není to tak zlé. Reklam tam máš kopici, to ti říkají všichni, zauvažuj nad nimi, ale poud si přesědčený, tak je tam nech :) je to tvůj web, tvoje práce. Třeba nám nakonec dáš zapravdu :)
tom.rossi
Profil *
Plaváček nad tiskovou verzi jsme uz nekolikrat uvazovali,ale nikdy jsem se k tomu jeste nedostal.Ale to prijde.
tom.rossi
Profil *
SwimX: jo to menu vim ze je tam jak pest na oko,ale nemel jsem cas se s tim vcera hrat.Snad pres vikend to barevne trosku sladim. Tohle by mel delat grafik,ale ten ma ted mraky jine prace,tak ho tahkhle diletantsky substituuju.:-( Ten cerveny vyhledavaci formular mi omlatil o hlavu i kamos, se kterym to provozuju :-)) No vidim,ze na vikend mam program :-)
tom.rossi
Profil *
SwimX abych to upresnil, to menu jsem prevzal z jednoho navrhu,co pro nas pred casem delal grafik.Byly tam uplne jine barvy,ale jak rikam, uz jsem nemel cas si s tim hrat. Dodelam
Plaváček
Profil
tom.rossi

nad tiskovou verzi jsme uz nekolikrat uvazovali

Tisková verze je pro šikovného kodéra otázkou pěti minut práce.
tom.rossi
Profil *
Plaváček hersvec, umis byt presvedcivy :-)) No nez bych se toho od toho naseho kodera dockal,tak to radeji zbastlim sam. Ale jestli mi to sepsujes,tak... to zkusim znovu
tom.rossi
Profil *
No tak jsem v ramci svych moznosti cosi s tim designem udelal. Tak hrr na mne.
SwimX
Profil
Nejdřív sem myslel že to ujetý menu je chyba, ale koukám že to je ve všech prohlížečích. Happy hour leze přes auto,. a není průhledné,
při přejetí přes menu se ti písmo podbarvuje, což u položky kontakt která leze přes pruhy není hezké,
K čemu je ten šedý prázdný obdélník vpravo nahoře.

Je fajn žes to sladil do modra, a že si odebral část reklam. Je to hned hezčí.

Bez obrázků a bez stylů nemáš nadpis stránek.
tom.rossi
Profil *
SwimX diky, cece ty jsi mi vlezl pod ruce, rpto jsi videl veci,ktere videt ted uz (doufam) nejsou. :-)
tom.rossi
Profil *
Ted uz je to cele jinak. Prehodil jsem vyhledavaci formular nad menu a doplnil obrazky pod tlacitka. Reklamy u vyhledavani jsem zrusil jakoz i ty plky,co tam plavacka tak iritovaly :-)
TomRossi
Profil
Tak už jste nic nevyňourali? :-)
« 1 2

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0