Autor Zpráva
NPet4P
Profil *
Ahoj, prosím o zhodnocení tohoto webu, jak jsem již psal, je to můj první "velký web". Tak buďte prosím shovívavý. Pravděpodobně se nebudou líbit hodiny v levém rohu a logo klokana v pravém, o logu se můsím ještě dohodnout jinde...
Matty
Profil
NPet4P
Nejen ty hodiny, ale i datum a svátek tam nemají co dělat.
Ten klokan není zas tak hrozný.
Vypadá to jako stránky nějaké pohřební služby - hodily by se nějaké jiné barvy než zrovna černá s šedou.
NPet4P
Profil *
Matty
Ano i ty jsem měl na mysli, ale v tu chvíly mne nenapadlo nic lepšího, čím bychmohl vyplnit ten prostor...
Neudy
Profil
Menu je ve Firefoxu 3 jaksi rozházené. Dále mám web zarovnán k pravé straně (rozlišení 1024x768). Nejspíš protože jsi to chtěl mít v rozlišení 1280x1024 na středu, ale to by se snad dalo udělat i jinak.. Asi bych ještě volil jiné písmo, nějaký bezpatkový a možná i jiný barvy. Pro třídní web mi přijde bíla a černá taková divná.
NPet4P
Profil *
- a jak bych mohl předejít rozházení tohoto typu menu?
- ano zarovnání k pravé nebo levé straně jsem si uvědomil až po dokončení tutíž by bylo předělávání do tabulky velice namáhavé a neméně riskantní...
- vidíš a zrovna písmo se mi zdálo fajn...
neudy
Profil *
Až teď jsem si všimnul že máš tabulkový layout, to by chtělo změnit ;) Jak předejít rozházení nevím, ale položky informace a kontakty mi odskakujou na nový řádek. Možná bych ještě roztáhnul patičku přez celou šířku webu.
NPet4P
Profil *
Jestli myslíš layuot celé stránky tak to nemám, je to jen u menu... btw on ata patička je vlastně součást levé tabulky...
Mám nějakej neblahej pocit že to bude chtít rapidní změnu kodů
neudy
Profil *
Já teda vidím, že jak obsah tak pravej sloupec je v tabulkách..
Miloš
Profil
Hodiny, datum a svátek vyhoď.
Nikdo na ty stránky nepůjde proto, aby tyto údaje zjistil.
Všichni mají hodiny v systrayi, na ruce, na stěně…
Navíc to blikání otravuje, obtěžuje, neboli v důsledku odpuzuje.
Já vím, je to frajeřina naprogramovat kůůůůl hodiny, to každý nedovede, taxe holt muším pochlubit… Pryč s tím.

font-family:Myriad Web Pro Condensed;
To je co?
1) Víceslovné názvy fontů patří do uvozovek ("font-family:Myriad Web Pro Condensed"; nebo 'font-family:Myriad Web Pro Condensed')
2) Co se asi zobrazí tomu, kdo tenhle font nemá? Hnusné a nečitelné výchozí patkové písmo. Aneb co náhradní písma, vč. generického?
http://www.dgx.cz/tools/fonts/ a http://www.dgx.cz/tools/fonts/vista.php

Tento druh menu je nepřívětivý, poněvadž sotva popojedu myškou nechtě o kousek vedle, celé se to zavře.

„Školný rok“ (v menu) – to je rok, ve kterém se platí školný?

Inspiruj se na adrese http://css.interval.cz/layouty/
NPet4P
Profil *
Ano to máš pravdu, já měl na mysli celkouvý layout... pravý i levý sloupec skutečně v tabulkách je
NPet4P
Profil *
Jsem moc vděčný za vaše názory a připomínky, všech vašich rad se budu u druhé verze ochotně držet, jen abyste se nedivili, proč se Vás ptám a přitom na vás kašlu, chyby nebudu opravovat hned ted... ale již ve zmíněné druhé verzi...
Jobík
Profil
Nevidím žádný text v menu ve firefoxu zmizel
NPet4P
Profil *
Používám Fire a nic podobného se mi nestává...
veteran13
Profil
mě ve firefoxu taky menu zmizí,objeví se až když po něm přejedu a taky se mi nezobrazuje ten obrázek v hlavičce "Grafika/Pozadí_záhlaví_1.bmp"
NPet4P
Profil *
Tomu skutečně nerozumím. Na jakémkoliv prohlížeči či počítači jsem to otevřel, vše fungovalo jak má...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0