Autor Zpráva
maki
Profil
www.goalmanager.net

je to dost obsiahly a velky projekt. haldam nejakeho spolupracovnika co vie programovat v html a php ale skor hladam tim na vyvoj

ak ma niekto fakt zaujem nech sa ozve na
Moderátor Kajman: kontakt odstraněn
Miloš
Profil
1) Moc tmavé pozadí – špatně se to čte. http://www.sovavsiti.cz/kontrast/
2) Odkazům bych přidal hover
3) Náhledy jsou datově zbytečně velké (24bitové png bych nahradil jpg, minimálně pod 10 KB na obrázek)
4) Stále stejný <title>
5) Slova login a registrace jsou velmi maličká, špatně se čtou. Opera je sice zobrazí větší, ale pak zase druhé slovo leze z boxu.
6) inline styly (atribut style="") jsou cestou do pekel.
7) nejsem maniak přes validitu, ale 57 chyb v oficiálním, respektive 44 v českém je docela dost.
imploder
Profil
Víte co GM skutečně chybý? Nevíte?!...Ale já to vím a je to pořádnej pravopis.
maki
Profil
by som povedal ze viac veci okrem toho pravopisu
imploder
Profil
by som povedal ze viac veci okrem toho pravopisu
To jo. To bych ale musel přemýšlet, co tomu vytknout.
DJ Miky
Profil
1) V login panelu nefunguje (ve FF) odkaz na registraci.
2) Sice je hezký, že je tam i česká jazyková mutace, ale proč tam je dost věcí anglicky (login, home apod.)?
3) A i ta anglická jazyková mutace není tak slavná. Připadá mi to trochu jako výstup z automatického překladače (It is strongly recommend that you will register in country they are staying most in because of social aspect of game.).
4) Nehrál jsem, ale podle obrázků, např. tohoto, by mi tam chyběly jednotky u všech čísel. Talent 24 čeho? Plat 297 čeho? Kontrakt 26 čeho?
Jack06
Profil
1)Změnil bych trochu souhru barev. Všechno tam od pozadí postupně ztmavuješ a nakonet třešnička je černej text. Je to oblbující. Když se začteš v textu tak tě budou bolet oči je to nepříjemné, špatně čitelné. Zkus pozměnit alespoň barvu písma vs pozadí přímo pod textem.
2) změnil bych menu. Je to dost od sebe když si chci přejet na GM team nebo home je to strašně daleko. Bylo by lepší vyřešit to trochu jinak.
3) Změnil bych font. Na lépe čitelný popřípadě si pohraj s odkazama v textu ať jsou viditelnější
4)Jazyková implementace jak bylo řečeno je nedotáhnutá, ale to asi víte
5)Mám FF 3.0.1 a v logu jak máte login menu mi nejde kliknout na registrace (přitom se text tváří jako odkaz)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0