Autor Zpráva
ondrs
Profil *
Zajimal by me vas nazor na moji webovou prezentaci. ondrs.xhosting.cz.Po obsahove strance neni co hodnotit, tak se zamerte na grafiku a na kod.
Zaroven bych byl rad, kdyby ste mi pomohli odstranit problemy s kodovanim
Charlie
Profil
Proc tam je ten frameset? Je tam k nicemu, takze:

~ Kodovani bych predelal na ISO-8859-2 - stredoevropske kodovani
~ Grafika pekna
~ Chybi paticka
~ Nepromenny patternovy titulek
ondrs
Profil *
Frameset tam je kvuli maskovani adresy
Paticku dodelam
Patternovy titulek.....myslis menu pod logem ? - Je tam decentni promena -> zcervena kulate svetylko
Zmena kodovani nepomohla :(
Charlie
Profil
Kdyz zmenis kodovani, tak musis i prekodovat vsechny soubory. To kazdopadne udelej, musi mit vsechny stejny kodovani.

Patternovy titulek je ":: Ondrs Web ::" v prohlizeci pred jeho nazvem, lepsi by bylo pouze "Ondrs Web".

Proc maskovat adresu? To se tam pak kazdej musi znovu a znovu doklikavat, nehlede na to, ze frameset hodne prohlizecu vubec nepodporuje!
ondrs
Profil *
Patternovy titulek........aha, zil jsem v domeni, ze to v prohlizeci pred jeho nazvem je titulkova lista
No samosebou, ze pokud chcu mit u vsech souboru korektni kodovani, tak musim u vsech mit nastavene spravne.......kazdopadne zmena kodovani souboru a nema zadny vliv ne zmenu kodovani souboru b
Problemy s kodovanim pretrvavaji :(
Charlie
Profil
A jaky mate prohlizec? Ja mam Firefix 1.0.4 a pri jakemkoli kodovaní jsou tam chyby.

zil jsem v domeni, ze to v prohlizeci pred jeho nazvem je titulkova lista

Ano, to je pravda, je tam titulek. Patternovy titulek je normalni titulek, ale objevuje se v nem "::" nebo "..:: Bla Bla ::.." nebo "____))) Charlie (((____". Už víte, co mám na mysli?
ondrs
Profil *
Pouzivam taktez Firefox 1.0.4, ale problemy mam i pod IE.
Pochopil jsem co je patternovy titulek ;)
Charlie
Profil
Firefox vyhazuje kódování windows-1250, ale když to změním na iso-8859-2, tak je vše ok.
ondrs
Profil *
Takze pod kodovanin windows-1250 jede vsechno v pohode
Charlie
Profil
Teď je to dobré.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0