Autor Zpráva
king26
Profil
Ahoj, rád bych přidal taky nějakou tu stránku na hodnocení, a tak jsem zde:
Odkaz

Design jsem nedělal já, ale grafik, takže jej můžete hodnotit ale i nemusíte.
Rád bych ale o hodnocení kódu a ostatního.
Díky.
Tomasds
Profil
- nějak mi nesedí barvy menu, nevím přesně proč. Nevypadalo by to líp naopak? Myslím opačně nevybraná <> vybraná + hover
- obrázky v záhlaví jsou poněkud "napapané", přes 200kB každý, nezdá se mi, že by se to nedalo stáhnout i pod 150.
- nastavil bych min-height, úvodní stránka je moc krátká
- úvodní strana: "v Mn. Hradišti" .. proč zkratka? Zbytečně si ubíráš SEO.
- drobné chybky v textu
-- ?page=profil&a=certifikace "konkrétními cíly"
-- ?page=kontakt "č.ú.prodej" (chybí mezera)
- úvodní strana je jednou http://www.adaptamh.cz, jindy http://www.adaptamh.cz/?page=uvod, jindy http://www.adaptamh.cz/index.php myslím že to je duplicitní (triplicitní :) ) obsah a zbytečně si tím škodíš.
- fotky v galerii.. náhledy mají zbytečně 20-30kB, ale hlavně ty velké fotky jsou obrovské plachty, datově i rozměrově, zmenšil bych je na 800x600, víc nemá smysl
- galerie .. proč jsou pod sebou dva řádky "Areál firmy" a "Rok: 2008" ? Vizuelně vypadají každý jinak, ve skutečnosti míří na totéž
- je tam docela málo textu, trochu bych zabral.

kód:
- jaký je smysl <map name="logo">?
- opakované <li><h2> .. sémanticky nesmysl

celkový dojem: docela pěkné
Suji
Profil
Hned na zacatku me prekvapilo,jak se pomalu nacita horni obrazek. Vzdy ma kolem 200kb, coz mi prijde hodne. Osobne bych horni obrazky rozdelil na logo (v PNG) , bocni okraj, jednotlive fotky (v JPG) a text+obrazek certifikatu. Zmensil bych detail fotky v galeriich, jsou zbytecne velke. Predpokladam, ze texty budou mit vetsi rozsah.
Miloš
Profil
Nekontrastní (#737373) blechy, které není možné v IE 6 (20 % návštěvníků) zvětšovat (typicky pt nebo px).
Podle Sovy je na bílém pozadí pro šedivý text minimem #585858.
Písmenka bych mírně zvětšil a změnil bych jednotku (%, em, klíčové slovo), aby je šlo v IE 6 zvětšit.

Náhledy 25 KB je imho docela dost.
Fotky jsou obrovské; nepředpokládáš-li, že si je budou lidi tisknout, je rozlišení 2048×1536 hovadina.
S ohledem na statistiku rozlišení doporučuji výšku max. něco lehce přes 700px.
Neboli něco lehce pod polovičkou stávajících rozměrů (ta by byla 1024×768, takže řekněme 933×700).

Formulář je ošetřen proti nevyplnění; prima.
Zauvažoval bych ale ještě o focusu chybného políčka, případně i o jeho výstražném podbarvení.
dirtyrider
Profil
No celkem dobrý ale neni to žádná sláva...
Co mi tam vadí:
-Menu nic moc , přehod barvy na jiné
-Kontrast je moc vyskoký...Nepříjemné na oči , tak po 1 minutě...
-Fotky jsou velký jak "letiště" , chtělo by to trošíčku zmenšit...
Miloš
Profil
dirtyrider
Kontrast je moc vyskoký
Kontrast čeho? Poněvadž barevný kontrast text/pozadí (#737373/#fff) je naopak nedostatečný.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0