Autor Zpráva
RuleZZZ
Profil
...
Tomasds
Profil
Jarda je fakt drsoň a velkej kluk, když na grafický návrh webu napíše pár vulgarismů.

Hlavní menu sotva čitelné, blueboard anketa - tak se pozná programátor, kůl tužka, Dnešní meníčko.. se zřejmě bude den ode dne měnit, zupa, voe.

Fakt hustý, rulezzz.
RuleZZZ
Profil
Hmm, já se do tebe nějak navážím, nebo tě urážím? Je to tvoje věc, jakej je obsah mého webu? Špatně si se dneska vyspal?


Jo jinak - Blueboard je tam proto, že nepoužívám PHP, ale HTML. A i v tom se vyznám dost bídně. Ocenil bych, kdyby sis šel mrskat pindíka nad tím, jak si někoho "setřel" jinam...
Dranel
Profil
RuleZZZ
Proč je to menu absolutně nezapadající do designu stránky, když se jedná o blok? To je nějaký vyřezaný blok?

Špatně si se dneska vyspal?“ -> „Špatně ses dneska vyspal“, pokud se nemýlím ;-)
RuleZZZ
Profil
To menu stále řešim. Teď se to nějakám způsobem snažim vecpat z boku, jako záložky...

Edit: Ano, tak je v téhle diskusi opravdu důležité, jestli si se, nebo ses...
Lexter
Profil
Tomasds
Já to taky někdy dělám a nikdo mě nepeskuje. Asi jsem fakt drsoň a velkej kluk.

RuleZZZ
Sice je docela poznat že Blok je ironií, ale působí to hloupě a smajlík s vyplazeným jazourem to nezachrání.
Jinak docela jednoduché, prosté, svůj účel to asi plní. Mě to sice nezaujme a to málokoho. Takže co by to zde mohlo zachránit je obsah, ale naznačuješ, že s ním to taky nebude moc slavné.

Zdar všem velkejm drsoňům a "fakt klukům".
grimword
Profil
bacha aby uzivatele neshodily server blueboardu az budou klikat na moznost "Ty", ta anketa je fakt uboha
RuleZZZ
Profil
Ježíš proč řešíte obsah?? Když tam dám Lipsum, tak řešíte, že tam je Lipsum... Když tam dám něco, tak musíte řešit aspoň to něco. Vybodněte se na čtení, sakra...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0