Autor Zpráva
Lexter
Profil
http://lexter.name/docs/klient/chata-danuse/demo/

Chtěl jsem něco jednoduchého, tak snad se povedlo.
Venca V
Profil
Chtěl jsem něco jednoduchého, tak snad se povedlo.
Ne.

Ale kdybys se ptal jen na to, jestli se ti to povedlo, tak by odpověď zněla ano. Je to moc pěkné.
Lexter
Profil
Venca V
Mě to naopak přijde velmi jednoduché :). Žádné kdejaké pišišvory, jen pár lístků pro dojem.

Ale kdybys se ptal jen na to, jestli se ti to povedlo, tak by odpověď zněla ano. Je to moc pěkné.
Díky, i tak zní otázka ;).
grimword
Profil
pouze se desim toho, aby se uzivatel vyznal na tve strance -> mas tam horizontalni i vertikalni menu -> je mozne ze si vsimne jenom jednoho a bude pouzivat pouze toto jedno menu -> dostane se potom k celemu obsahu webu?
Lexter
Profil
grimword
Ale dostane, boční menu je třeba pro účely galerie (kategorie fotografií) a mimoto na podstránkách ta posuvná hlavička z fotek zmizí, což boční navigaci jistě pošoupne víc na oči.
Měsíček
Profil
Ty šipky v menu bych vyměnil za něco jiného, něják mi to tam nezapadá.
DjDve
Profil
v nadpisu ti chybí "a", je tam: Chtrčová rekreace ;-)
Lexter
Profil
DjDve
Berme to prozatím jako přihlouplé oživení :).
DjDve
Profil
DjDve
Berme to prozatím jako přihlouplé oživení :).
ok :-)
Nox
Profil
Jednoduché to asi není, ale...

Pěkné, příjemné barvy

Na menu by šlo zapracovat, hlavně na hoveru (nějaký hnědý box na položce by se moh objevit třeba, takhle je to dost nekontrastní jednak
kvůli barvám, druhak kvůli členitějšímu podkladu)

Jinak nevím co vytknout...ale na rýpnutí se něco najde vždy, takže jsem případně k službám;)
Lexter
Profil
Měsíček
Nox
Na menu tedy očko hodím, díky za popíchnutí ;).
oogi
Profil
Horní menu je příliš nalepené na okraj obsahového bloku, chtělo by to zvýšit padding-bottom.
Fotka je sice hezká, ale možná by byla vhodnější nějaká na které jsou vidět ty chatrče.

Jinak gratuluji, už dlouho jsi sem nedal lepší návrh!
Lexter
Profil
oogi
Jinak gratuluji, už dlouho jsi sem nedal lepší návrh!
Spíš jsem sem nedal už dlouho vůbec nic, tohle jen protože je pátek a nemám nic lepšího na práci než si číst ;).

Fotka je sice hezká, ale možná by byla vhodnější nějaká na které jsou vidět ty chatrče.
Až ji budu mít, klidně použiju :).
Hitman
Profil
Jednoduché to není, ale hezké a přehledné, jen by jsi mohl použít trochu jiné logo, jak už psal oogi.
Plaváček
Profil
Lexter

Mně se návrh líbí, má šmrnc a duši a k tématu se hodí. Nicméně horní navigaci bych asi zvýraznil (co zkusit odlišnou barvu?), je příliš utopená a málo na očích. Jinak ale dobrá práce.
Tomasds
Profil
Mně se nepozdává to zešikmené pozadí pod patou. Chápu, že to narušuje "pořádek" úmyslně, ale prostě mě to nějak rozčiluje. Totéž v menší míře platí o pozadí hlavního menu.

Jinak pěkné. Jestli ty šipky po stranách hlavičky mají měnit obrázek, tak je to velmi dobrý nápad, jen nevím, jestli to každému dojde. Mně to nějakou tu vteřinu trvalo, a to přesto, že vidím naznačený hover šipky. Kdybych ho neviděl, nevím, jestli by mě napadlo přejet to myší.
182
Profil
<max ot>
Vyreseno
</max ot>
Lexter
Profil
182
Ja ja
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0