Autor Zpráva
Stephen
Profil *
Ahoj, prosím o zhodnocení webu www.torbawww.kx.cz...diky
bohyn
Profil
- Chtelo by to vycentrovat
- od te doby co Buh stvoril kodovani neni treba pouzivat HTML entity na ceske znaky
- proc ma menu vlakovy layout?
- tvorba www stranek nema stin, banneru, grafiky, diskuzi ano
- scripty a styly dej do externiho souboru
- nauc se odkazovat
- pouzivej odkaz na e-mail
- chybi klikaci logo

- umisteni na placeny hosting nenabizis?
- reklamu umistejes i platicim zakaznikum?
Hitman
Profil
Kazdy nechce mit na webu tvoji rekamu.
Stephen
Profil *
Jeste jsem se chtel zeptat jestli nevadi to, ze tyto sluzby nabizim a nemam zadnej zivnostak?!
Nf
Profil *
Nic moc. Stránky bych od tebe nechtěl.
Dranel
Profil
Stephen
Nebodu se moc rozepisovat, tak, jak jsem to udělal u scumova webu, ale rovnou odkážu na nejčastější chyby.
Nox
Profil
Stephen
Pokud je to pravidelná činnost, tak by si ŽL asi měl mít...jinak to jde přes dohody
Víc třeba na jakpodnikat.cz
kletely
Profil
bohyn
pouzivej odkaz na e-mail
To nie je najlepší nápad.

Stephen

1) pekný bordel v tom kóde :) (CSS + HTML + JS = bordel)
- JS do externého súboru
- CSS do externého súboru
2) Bez obrázkov je to nádherné
3) mohol by si sa trochu pohrať so SEOm ;)
4) Dizajn ti asi moc nejde :( tak by som ti doporučoval sa niečo ako šablónu
5) to logo je des :(
6) panel "novnky" daj preč
7) počítadlo daj preč
8) inak ty si veľký optymista dať fórum na IC :D
Stephen
Profil *
Proc jako?Co je na tom, zw mam forum na ic?
kletely
Profil
Stephen
Nič, len fóra sú velká záťaž pre server. A ic už je aj tak dosť pomalé tak že to musí trvať nesktočne dlho ;)
Holyday
Profil
kletely
Myslím, že to fórum nebude obsahovat desítky tisíc příspěvků :)
drasha
Profil
Stephen
tvorba WWW je tvoje hobby..
Neumíš to, tak to neposkytuj jako službu a nevím jestli se pletu, jestli říkám, že používáš Macromedia Dreamweaver?

Jinak na to, že nabízíš tvorbu webu je to moc amatérské.
Stephen
Profil *
No tak s tim ze to neumim NESOUHLASIM..jinak pouzivam dreamweaver
fandaa
Profil
Stephen
No tak s tim ze to neumim NESOUHLASIM..
Možná umíš něco nakreslit ve WYSIWYG editoru a nechat si to nakódovat programem. Nic víc z tvé práce na tom nevidím.
Falcon
Profil
Stephen
Videl si niekedy v živote portfólio lebo to čo ty prezentuješ portfolio nie je! Nevieš - neponúkaj. Keby si to robil ako osobný web je to dobre ale nato že poskytuješ služby.....
kletely
Profil
Holyday
Myslím, že to fórum nebude obsahovat desítky tisíc příspěvků :)
To je jastné, ale keď máš pomalí net < 1Mb/s a IC tak odoslanie jedného príspevku musú trvať neskutočne dlho.
KoLi
Profil
Stephen
Už jsem se tu chtěl rozepisovat, co to je za kód. Ještě jsem se stačil podívat nahoru a zjistit, že už tu je o WYSIWYG psáno. Poděkovat mi můžou především mé prsty.

I kdybych byl kódu neznalý, tak bych si na tvé stránce neobjednal stránky ani za 50 Korun. Pokud "někdy" chceš dělat stránky za peníze, tak musíš mít především reference a nějaké pohledné portfolio.

V této části si můžete prohlédnout stránky, které jsem vytvořil, popř. pozměnil.
Zajimavé, já bych si pod "popř. pozměnil" představil redesign. Ale ty si pod tím představíš stahnutí free šablony a její následné předělání. Už jen tento text je pro případného zákazníka zarážející.

Když se podívám na tvé reference, je to stejný paskvil jako tvoje údajné portfolio. První web je také WYSIWYG,.... U druhého webu jsem se zarazil.. Jak můžeš dávat do referencí věc, kterou nejsi autorem? Takže ty nabízíš free šablony za 800 - 1300Kč? Vždyť to si může uživatel stáhnout sám a s minimálními znalostmi HTML si dokáže poupravit text. Já to zvládl ve 12 letech. Nebo za 1300 Kč nabízíš web, udělaný ve WYSIWYG?

Vítejte, je mi 15 let a o tvorbu webových stránek se zabývám už cca 2 roky. Stránky tvořím v jazyku HTML. Jelikož je tvorba www zároveň mou zabavou tvořím stránky od ceny 500Kč. Proto byste moji nabídku měli využít i Vy! ;-)
Takže co si pod tím máme představit? Tvořiš stránky v html, předěláváš free šablony nebo jen klíkáš ve frontpage?

Co nabízím?

* tvorbu webových stránek (HTML)
* tvorbu grafiky - bannerů, ikonek...
* instalaci redakčního systému PHP-FUSION, který doplním grafikou - stránky vytvořené pomocí tohoto systému si můžete jednoduše spravovat sami, jsou vhodné např. pro fotbalový tým
* diskuzního fóra phpBB, návštěvní knihy
* umístění webu na free server (webzdarma, internetcentrum)
* registraci webu do katalogů a vyhledávačů
* údržbu a aktualizace stránek
* tvorba fotogalerií


Proč rovnou nenapíšeš, že umíš nainstalovat free redakční systémy?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0