Autor Zpráva
Taps
Profil
Posím o zhodnocení webu http://fbk-kunovice.wz.cz/index.php
Mistr
Profil
Taps
(1) Musí být logo týmu částečně schované za položkami menu?
(2) Doplnil bych klikací logo.
(3) Pro obyčejný text nepoužívej podtržení. Využij jej jen na odlišení odkazů. Nemateš tak čtenáře.
(4) Nehraji florbal, avšak myslím, že je obvyklé uvádět v tabulce počty zápasů v pořadí: odehraných zápasů - vítězných zápasů - remizovaných zápasů - prohraných zápasů, tedy remízy a porážky prohozené oproti Tvému uzpůsobení.
(5) Proč máš v pravém sloupci u Tabulky v hlavičce kolonky pořadí uvedeno #, kdežto ve Střelecké listině máš na tomtéž místě Pořadí.
(6) Co Tě vede k užití tagu <h3>, když nemáš nadpis tagy <h1> ani <h2>?
(7) Některým stránkám - například http://fbk-kunovice.wz.cz/tabulka - chybí část titulku v hlavičce (tag TITLE v části HEAD), že?
(8) Fotografie hráčů by bylo možné udělat kvalitněji a v jednotném grafickém stylu (například všem modrobílé pozadí či logo klubu atp.). Ostatně viz například
a
Avšak chápu, že se nejedná o profesionální klub, který má samozřejmě jiné možnosti.
(9) Tlačítko ve stránce http://fbk-kunovice.wz.cz/zapasy by mohlo mít jiný, vhodnější text (například Vyber apod.). A dále bych v tabulce zvýraznil utkání Tvého týmu.
(10) Nač mají některé položky menu titulek (tag TITLE) s velkým počátečním písmenem a jiné s malým? Sjednoť to.
Lexter
Profil
1) Diskuse ti rozhazuje layout (Opera - asi).
2) Proč odkazuješ na zcela jiný web v rámci hlavní navigace a ještě do nové okna? Pokud už tam musí být, řádné bych takový odkaz označil.
3) Postrádám klikací hlavičku nebo alespoň logo.
4) Odkaz úvod se jmenuje Novinky, je to logické vzhledem k obsahu, ale pro mnoho lidí by to mohlo být matoucí.
5) K čemu ty zpětné odkazy? Kdyby byli tématické, neřeknu ani píp.
6) Dala by se udělat pěkná faviconka ;).
7) Co bych ocenil jsou opravdu titěrné drobnosti. Například na stránce zápasy ti button odeslat zobrazuje kola v sezónách. Co takhle tlačítko pojmenovat jako Zobrazit? Bys nevěřil jak tyhle drobnosti prospívají :).
8) Moc se mi nezdá centrování nadpisů.
9) Bez obrázků zmizí celé hlavička a ani vidu po nějakém jednoznačném prvku, který by identifikoval stránku.
10) Interní stylování je snad už za námi.
11) Někde jsou tabulky vycentrované a někde ne, proč? Vůbec bych je celé roztáhl a ty humpolácké rámečky nahradil nečím jemnějším.
12) Špatně se mi rozlišují komentáře od samotného textu. Graficky je odděl.
13) Pod Odkazy se skrývá nějaký report bez odkazů, chyba?
14) V některých tabulkách chybí hover a i v patičce.
15) Zobrazení bez stylů by se dalo citelně vylepšit, ale to je drobnůstka.
16) Neboj se do formátování zapojit i barvy. Například sekce O klubu by snesla barevné odlišení nadpisů. Krásně by se to tím zpřehlednilo.
17) Nepodtrhávej nic co není odkazem.
18) Máš na obsah moře místa. Například tabulka výsledků je taková titěrná, v ní pidiaturní písmo, kdo to máš číst?
19) "Nej články" - Nej co?
20) Grafika mě nijak neoslovila. Do fotky by se dal vrznout někdo z týmu a trochu ji přizpůsobit danému účelu.
21) Na druhou stranu se na webu docela pěkně orientuji, přehledné se to docela zdá.
Miloš
Profil
Lexter
19) "Nej články" - Nej co?
Upe mocinky nej články, ne?
Taps
Profil
Lexter
Mistr
Děkuji za kritiku, bohužel weby nedělám profesiálně a tak to i vypadá..stále se mám ještě hodně co učit. Sám osobně si myslím že na webu je co zlepšovat a určitě web nepatří k těm nejhorším, které jsou na internetu k dispozici

19) Nej články= články s největší četností.

Mistr: 5) když bych tam dal slovo Pořadí tak názvy týmu by se mi rozdělily do dvou řádku, což by pro návštěvníky nemuselo být přehledné
Miloš
Profil
Taps
články s největší četností.
četností čeho?
Měsíček
Profil
Asi myslel čteností.
Taps
Profil
Miloš
články s největším počtem přečtení
Mistr
Profil
Taps
když bych tam dal slovo Pořadí tak názvy týmu by se mi rozdělily do dvou řádku, což by pro návštěvníky nemuselo být přehledné
Vidíš, to mne ani nenapadl tenhle způsob řešení. Já spíš myslel, že v tabulce střelců nadepíšeš první sloupeček symbolem #. Je ale pravdou, že by tento způsob mohl vést k výkladu, že se jedná o číslo na hráčově dresu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0