Autor Zpráva
jenikkozak
Profil
Prosím, byli byste tak hodní a napsali mi svůj názor na stránky skola.jenikkozak.cz? Uvítal bych hlavně nějakou radu, co bych měl provést se záhlavím webu. Díky. :-)
vydrus
Profil
jenikkozak
Barvy jsou poněkud vyblité.
igamenir
Profil
- nikde jsem nenašel, ke které škole se to vztahuje? (pokud se ta škola nejmenuje skola.jenikkozak) ... právě to by mělo asi být v záhlaví
- v sekci Poslední příspěvky v diskusi, Novinky na webu a pod. by slušelo rozřádkování - takhle vše splývá
- "Čas vložení příspěvku se zobrazí jen přihlášeným uživatelům" by stačilo jednou nahoře a ne u každého příspěvku
jenikkozak
Profil
Děkuji.
vydrus
S těmi barvami je to pravda, něco s nimi provedu.
igamenir
- Nejedná se o oficiální stránky školy (jak je jistě dobře poznat), takže jméno školy není důležité. Jméno školy včetně jejího loga na stránky doplníme, až po domluvě s vedením školy.
- Rozřádkování je dobrý postřeh. Rozdělil jsem delší prvky.
- S časem vložení příspěvků také souhlasím, už jsem to opravil.
Má někdo nějaký další tip? :-)
Měsíček
Profil
Celkový návrh webu vypadá jako z roku 1999.
Miloš
Profil
body chybí font-family, tzn. že prohlížeče použijí výchozí písmo, kterým je nevzhledné, na webu hůř čitelné patkové.
jenikkozak
Profil
Měsíček
Právě proto si píšu o radu...
Prosím tě, čím to mám posunout aspoň o nějakých pět let dopředu?
Měsíček
Profil
Správným sladěním barev, strukturou celé stránky. Můžeš se inspirovat z různých povedených webů (dero.name) a nebo koukat na CSS galerie, které jsou tvořeny bez obrázků.
jenikkozak
Profil
Ale on by snad nebyl nutný úplně radikální zásah do struktury stránky, ne? Stačila by i jen nějaká drobnost, která by to „o pár let posunula dopředu“. Neporadíte mi? Prosím, nevím, co s tím provést.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0