Autor Zpráva
Falcon
Profil
Prosím o zhodnotenie designu a mohli by ste pridať aj body (x/10)
Odkaz
Neudy
Profil
Není to nejhorší, ale přijde mi to takové prázdné, nedodělané. Hlavička není špatná, ale obsahová část a patička je odfláklá. Mohlo to být určitě lepší. 5/10
Falcon
Profil
Neudy
Dik nato som to dal skritizovať aby som vedel ;-).Uvidím čo napíšu ostatný a podľa väčšiny zmením
KoLi
Profil
Falcon
Hlavička se mi líbí. Souhlasím s Neudym, obsahová rást a patička by se dala vylepšit.
Možná by taky stálo za to vidět stránku vycentrovanou s nějakým pozadím.
Falcon
Profil
KoLi
Nad tým práve rozmýšľam ešte to nie je spracované.A ako by sa to dalo vylepšiť?
Mistr
Profil
Falcon
(1) Do garáže u domu se jezdí po trávníku?
(2) Co na okno v přízemí s hnědou žaluzií vrhá ten stín?
(3) Americkou poštovní schránku bych nahradil typičtější českou, resp. slovenskou.
(4) Rámeček patičky bych zkusil roztáhnout na celou šířku.
(5) Jakým způsobem budou do webu zařazené fotografie? V textu nebo v pravém sloupečku?
(6) A co formulář, jak bude zpracován? Budeš tam nějaký mít, ne? Například u kontaktu.
(7) Jak již psali kolegové, je ta hlavička nějaká prázdná. Co třeba rozkvetlá slunná zahrada kolem domu s bazénem, nebyla by?
Falcon
Profil
Mistr
1. Skúsim spraviť chodník
2.Neviem možno strom čo tam asi dám
3. Skúsim tam dať obálku
4. Vykonám
5. V texte
6. Pridám
7. Bazén je dobrý nápad a skúsim pridať aj tú záhradu a psa
Ďakujem za kritiku neskôr pridám upravený návrh ;-)
Falcon
Profil
Odkaz - niečo som upravil
igamenir
Profil
Menu bylo lepší předtím.
Do formuláře dej určitě popisky (menu, email) před inputy
A přilba mi přijde u pravého kraje nějak rozmazaná
ninja
Profil
Falcon: to pan L. Bris zatim nic nepostavil, ze jste musel pouzit obrazek z katalogu domu v USA? Jestli se jedna o remeslnaka, nejlepe dat jeho fotku s pracovnim nacinim, at kazdy hned vi co ma cekat.
VENCA
Profil *
libi se mi header, vcelku ujde , ale ten zbytek, pozadi pod textem a samotna barva textu,velikost se mi nelibi s tim si pohraj ;--) jinak by to nemuselo byt spatne
Falcon
Profil
Diky skúsim sa s tým spodkom pohrať ale neviem ;-)
ninja
Postavil ale nemá fotografie ešte ich musí ísť nafotiť ;-)
A menu je lepšie teraz alebo predtým?
-zAc-
Profil *
Ten tieň na okno vrhá americká vlajka :D
Falcon
Profil
-zAc-
jj Snažil som sa to odstrániť
A poprosil by som ešte nejakú kritiku ;-)
VENCA
A ako konkrétnejšie aké farby a velikosti?
Měsíček
Profil
2,5
Falcon
Profil
Měsíček
čo?
Měsíček
Profil
To byla známka, přesněji 2,5/10 - není to špatný, ale otřepaný jak moje papuče.
Falcon
Profil
Ok tak diky ja začínam kódovať potom to tu dám ;-)
Mistr
Profil
Falcon
Líbí se mi úvaha [#10] kolegy říkající si ninja. Skutečně společnost pana Briše doposavad nic nepostavila? Určitě je tam pak po nafocení dej místo obrázku stávajícího.

V současném návrhu oceňuji příjezdovou komunikaci ke garáži. Avšak nemohu se zbavit dojmu, že tam jaksi nepatří. Celý dům je ve 3D, kdežto komunikace pouze ve 2D. Zkusil bych z toho obdélíka udělat rovnoběžník (se spodní hranou "ujetou" vlevo). A nebo lichoběžník se souměrně se rozjíždějícími bočními hranami. Dávám to jen k úvaze.

A krom toho, proč nejsou u formuláře nadpisy políček před vlastním políčkem, ale až za ním?

V patičce bych symbol (c) nahradil entitou.

Ještě bych do webu zapracoval čím se firma zabývá. Vím, stavbou domů. Ale jenom domů? Bazén mi nepostaví? A co takhle projekce? Projektují? A co finanční poradenství v oblasti úvěrů a hypoték? Také toto tato společnost "umí" nebo ne? A mohu si od firmy nějaké nářadí jen půjčit (například autojeřáb či bagr)? Na další otázky, věřím, příjdeš sám.
Chuck
Profil
pěkný
Falcon
Profil
Mistr
Chuck
Díky

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0