Autor Zpráva
Lexter
Profil
Mám na paškálu další dodrbanou zakázku a tedy tvořit, ale nevědět o koho se jedná. Vím jen, že je to jednotlivec a nabízí nějaké služby. Proto jsem se pokusil o jednoduchý, přehledný a pokud možno univerzálnější design nakloněný dalším úpravám.

http://lexter.name/docs/klient/nekdo/demo/
vydrus
Profil
Je to nevýrazné.

BTW, připomíná mi to jednu šablonu z WP. Inspiroval ses? :-)
Lexter
Profil
vydrus
Neinspiroval ;), ani nevím o co jde.

Je to nevýrazné.
Nebylo by přesnější hodnocení, mě to ani tak nepřijde.
H13
Profil
„Je to nevýrazné.“
Myslím, že když na úvodní stránce bude fotka toho pána, pak se to trochu oživý

Jinak bych "nevýrazné" vyměnil za "nepřeplácané", zdá se mi to ok...
Lexter
Profil
H13
On je to právník, takže si myslím, že to bude OK, trochu zkrášlit tématickou grafikou a budu zcela spokojen.

Jinak bych "nevýrazné" vyměnil za "nepřeplácané", zdá se mi to ok...
Díky, o to mi jde hodně, dnešní dobou vídávám až příliš mnoho webů, které svou formou ubíjí obsah, začíná mi to vadit.
el mariachi
Profil
mne to akurát evokuje psychologickú poradňu, ani neviem prečo :) možno tou sterilnosťou a nulovým obsahom obrázkov...osobne mi to vôbec nesedí.. mňa musí na webstránke niečo upútať, nestačí mi aby to bolo čitateľné a prehľadné.. tam vidno kto si dal so stránkou záležať a kto ju má len na to, aby o dačo viac zarobil a aby sa nepovedalo...
Tomasds
Profil
Pěkné barvy. Ale možná bych to udělal užší, tohle už je na pohodlné čtení trochu moc.
A není tam vůbec nic, co by evokovalo právničinu. Co třeba slepá spravedlnost? Nebo rovnoramenná váha.
imploder
Profil
Že je to jednoduché je dobře. I barvy se mi líbí. Je to taková pěkná přehledná stránka působící dojmem, že tam nemůžu nic pokazit nebo nenajít. Kontrast je dobrý, možná až na jméno "Jan Šimek" tmavě žluté na světle pískovém pozadí.
srigi
Profil
Lexter
Horne menu je velmi nevyrazne. Skus ho:
- nejako vyraznejsie graficky oodelit,
- urobit mu nejaky background,
- dat kazdej polozke menu ikonu podobne ako ma posledna polozka "kontaktne info"

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0