Autor Zpráva
Dolby
Profil *
Zdravím,

přidejte si své vlastní stránky do nového katalogu stránek: http://najdesto.ic.cz/

Je to zcela bezplatné, díky. Pak mužete zhodnotit jestli je přidání snadné, případně jaké kategorie ještě přidat, díky.
kletely
Profil
Dolby
Robíš si reklamu alebo chceš vedieť môj názor?
Dolby
Profil *
nepotřebuju reklamu, nabídl jsem tu web, kdo chce at si tam vloží web, a pak bych chtěl třeba vědět jaké kategorie bych měl doplnit, co tam chybý atd..
grimword
Profil
detekce tagu ma problem s mym webem kodovanym v utf8
Dolby
Profil *
takže ti to nepíše háčky a čárky?
jakubroz
Profil
jako katalog provozovat na freehostingu je fakt úsměvné.
Dolby
Profil *
no dle mého názoru je to uplně normální, ale asi to nechápeš. Když se podíváš na seznam českých katalogů skoro polovina je na subdomene, nebo na freehostingu, takže se prosím nevyjadřuj!
kletely
Profil
Dolby
dle mého názoru je to uplně normální
Netvrdil by som.
ale asi to nechápeš
...
nebo na freehostingu
Veď potom to tak aj vizerá.

Na IC(alebo inom freehostingu) sa ti nikdy nepodarí úspešne rozbehnúť kvalitný katalóg.

Teraz už tá kritika:

» čas a dátum daj preč
» nadpis(title) je stále rovnaký
» „Recherche...“ česky neumiš?
» entity nemusíš používať
KoLi
Profil
Bylo by dobré přeložit všechno do češtiny.

takže se prosím nevyjadřuj!
Proč by se něměl vyjadřovat?
Dolby
Profil *
Bylo by dobré přeložit všechno do češtiny.
na té češtině se pracuje.
Proč by se něměl vyjadřovat?

Protože píše uplně mimo tema
jakubroz
Profil
Dolby
tak za 1) nebudeš tady na mě křičet abych se nevyjadřoval. Pokud se vyjadřuju slušně a srozumitelně, tak na tom snad neni nic špatného ne?

Bylo to jenom rada. Na freehostingu prostě pokud nejseš hodně hodně dobrej a nemáš všude reklamu, tak to nerozjedeš. a ikdyby jo, tak musíš pak přejít na vlastní server. Aby ti ty tisíce návštev utáhnul.
Neni to sranda provozovat větší projekt.
pucik
Profil *
Při pokusu o přidání stránky mě hodně rozhodil obrázek s nějakým anglickým nápisem ... pozastavil jsem se nad tím ... a málem sem odešel ... pryč s tím ...
pucik
Profil *
aktuální záložku bych nechal zvýrazněnou hover efektem jen aby bylo přesně jasné kde se nacházím ... jinak pěkné
grimword
Profil
takže ti to nepíše háčky a čárky?
zkomolí je
huf
Profil *
Nemyslíš že je trochu zbytečné zakládat další katalogy?? Pochybuju že by mu ti tam fungovalo fulltextové vyhledávání.....
Dolby
Profil *
Myslim že to není zbytečné, jinak budu přecházet na domenu .cz. Katalogů nikdy nebude dost a když ho rozjedu pořádně tak to bude dobrý.
Hitman
Profil
Dolby
Proč je formulář pro kontakt v AJ?
Bubák
Profil
Hitman
Prostě to Dolby kdesi schrastil a ještě to nemá přeložené, „na té češtině se pracuje.“.
jakubroz
Profil
Dolby si proste stahnul freeglobes a nainstaloval na ic.cz
Dolby
Profil *
přesně tak stáhl jsem to, nyní to překládám do CZ
silverback
Profil
Podle mě zbytečný projekt, který se nemá mezi konkurenčními katalogy a vyhledávači šanci prosadit. Jelikož jde o stažený template, o designu se nemá smysl bavit.
Dolby
Profil *
Nepotřebuju ten katalog prorazit s konkurencí jako je seznam.cz centrum.cz atd.. jde mi o to aby tam lidi přidávaly stránky!
kletely
Profil
Dolby
Nepotřebuju ten katalog prorazit s konkurencí jako je seznam.cz centrum.cz atd..
To by sa ti ani nepodarilo na IC.
jde mi o to aby tam lidi přidávaly stránky!
Skúsený ľudia v tomto odbore si stránky nedávajú do slabých a bez významných katalógov.
Dolby
Profil *
To by sa ti ani nepodarilo na IC.
Kdyby sis přečetl předchozí příspěvky, viděl by si že sem psal že přestupuju na domenu .cz
Skúsený ľudia v tomto odbore si stránky nedávajú do slabých a bez významných katalógov.
Jak to mužeš vědět? Jde tam snad o Ranky katalogu ne? Takže to smysl má až bude mít katalog dobré ranky!
majka
Profil
ahoj co a kde jsi nastavil aby to šlo instalovat na ic?je tam problem s chmodem dík za odpověd
vynalezce
Profil
„Skúsený ľudia v tomto odbore si stránky nedávajú do slabých a bez významných katalógov.“
Jak to mužeš vědět? Jde tam snad o Ranky katalogu ne? Takže to smysl má až bude mít katalog dobré ranky!


Nejde tady nahodou spis o to, ze kdyz tam lidi nehledaj tak je to k nicemu?

Pokud vim tak cim vice vede z nejake stranky odkazu jinam tim mene je to dotycnym platne
(mluvim o pageranku)
denCo
Profil
v každom prípade ten katalóg má malí význam, kedže podla mna je celý zle nakódovaný. Ručné pridávanie je trošku praktické a je to výsledok nedokonalosti celého kódu, a najviac ma naštvalo keď ti kód nevie prečítať kódovanie UTF-8 čo používam takže to hneť odradí užívateľa od pridania stránky na tvoj katalóg
vynalezce
Profil
hleda celkem dlouho

a robots.txt a to co rikaji...
drowmirg
Profil *
a co jako?

stáhnul si skript, naistaloval a rozjel katalog, rozhodnutí o potřebnosti tohoto webu je na něm, jeho věc jestli je to freescript, freehosting...

přidejte si tam stránku, řekněte mu nějakou kritiku co mu pomůže nebo mlčte

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0