Autor Zpráva
Palok
Profil *
Zdravím,
Chtěl bych vědět jaký názor máte na web Gufy.cz, konkrétně na čitelnosti textu. Měl jsem nějaké ohlasy kvůli špatné čitelnosti (šedý text na černém pozadí). A dále jestli je vůbec nový návštěvník schopen všimnout si toho že na webu nejsou jen videa ale také obrázky. Tím mám na mysli asi špatně rozmístěné nebo odlišené menu. díky za rady
grimword
Profil
první můj dojem byl "mega husté", bohužel se ale zastavilo načítání......chtělo by to dodělat nějake rámečky okolo výpisů videí na indexu, udělat pěknější logo (to aktuální se tam moc nehodí), trochu se pohrát s pravým menu (graficky propracovat) a vylepšit tlačítka v hlavičce webu
Palok
Profil *
Ano to logo chci upravit, mám to ve formátu png, protože chci mít průhledné pozadí a ten png nemá moc velkou barevnou hloubku. Tak nevím jak to provét. Rámečky myslíte asi kolem každého videa s názvem hodnocením atd? a stím menu to mám problém, vždy dělám design strašně dlouho a výsledek nic moc. Na grafiku my nebylo holt z hury dano. Jinak "mega huste" jsem pochopil jakoze docela dobry :) nebo to je huste jako nahustene :D, ale to asi ne pac tema rameckama by se to "zhustilo" jeste vic. diky
silverback
Profil
Co se týče čitelnosti - tu šedou bych skutečně malinko zesvětlil, myslím, že to není problém a bude se to hned číst lépe. A co se týče obrázků a videí - myslím, že v horním menu je to jasně dané na výběr, nemluvě o titulku stránky. Jinak to působí poloprofesionálně a je to přehledné. Takže gratuluji.
kletely
Profil
Palok

» Vycentruj
» ničnehovoriace logo
» ikonky rakov daj preč
» kód je horzný
» jeden input typu hidden je nadherny
» dizajn je dosť škaredý
Palok
Profil *
dik za hodnoceni... To logo to je nicnerikajici, ale beru to jako nazev portalu (neco jako tvoreni znacky), logo jsem dal tohle protoze webu s nazvy videa, obrazky, youtube videa jsou mraky, takze trochu i odlisit se. No kód hrózný je, to priznávám, ale doufam ze bezni uzivatele si napred nectou kod a pak obsah :)) a ikonkdy ranku z jakeho duvodu pryc?
Masox
Profil *
Palok

a ikonky ranku z jakeho duvodu pryc?

A koho z návštěvníků tvého webu zajímá jaký máš rank? Navíc máš tam vše černé, šedé nebo oranžové a ikonky zeleno-bílé.
Palok
Profil *
ok svata pravda idu je oddelat, a kdyz sme u toho jaky mate nazor na statistiky navstevnosti?
unit353
Profil *
kletely: koho dnes zajímá jak vypadá zdrojový kód (no flame)? Hlavně ať se zobrazí stránka dobře v IE, FF a možná v Opeře. Ten "nádherný" input souvisí s asp.net frameworkem (stejně jak ten zdroják)

Ad Gufy.cz: pokud do 5 vteřin po otevření webu nezjistím o čem je tak ho automaticky zavírám. Pokud je navíc v tmavém provedení, ubírám na 3 vteřiny. Chtělo by to nějaký text, nebo obrázek nebo jiné logo Gufy.cz, které by to vystihlo v tom prázdném místě.
Palok
Profil *
to unit353:No to je pravda prumerna delka navstevy na mem webu je opravdu jen par vterin :( Tak to logo urcite zmenim kdyz to je nazor nejdenoho cloveka.
chtel bych se tedy trochu poradit co s tim logem, vy myslite přidat nejaky text, ktery bude rikat "ze na tomo webu najdete videa a obrazky" nebo to vyjadrit nejak obrazkem a umistit ho do toho prazdneho mista napravo od loga?
Palok
Profil *
Zdravím, tak jsem udpatoval stránky lehce, abych zvýšil přehlednost, zlepšil navigaci a taky čitelnost. Problémy nastaly ale u IE 6 který nepodporuje PNG, tak stránky jsou úplně rozpadené. A v neposlední řadě také velká velikost stránek :( Tak prosím o vaše názory. Díky
bencik
Profil
To je nějaká vada mýho monitoru nebo je ten obrázek na pozadí v takový kvalitě naschvál?

A taky bych ještě přidal hover k těm videům ...
Palok
Profil *
No ten obrazek ma takovou kvalitu kvuli velikosti no :(

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0