Autor Zpráva
Jimmy Hayek
Profil
Ahoj,
Co říkáte na videoklipy.libive.cz? Zaměřte se hlavně na přehlednost a kod... Dík.
Ghosting
Profil
Je to pěkný, ale přijde mi to jako druhý youtube.com.
kletely
Profil
Jimmy Hayek

- Interné JavaScripty by som dal do externého súboru.
- Text má slabý kontrast.
- Slúchatká pre videoklipy? Neviem, ale zas čo tam iného dať.
- Favicon by som zmenil. „V“ je síce univerzálne, ale nič nikomu nepovie
- Neviem ako aby vyzeralo keby si dal odkazom hover napr.: podrženie.
- RSS-ka by mohla mať priesvitné rohy. Toťiž horné rohy sú nezapadajú do zbytku stránky. (Asi to mal byť zámener že?)


Niečo k systému:
- Kvalita stahovania nejakého videoklipu je mizerná. (Včera som stahoval 5,5 MB, hodinu pri rýchlosti cca 9,1 kB/s)
- Po vložení kódu (<object width="425" height="344">...) do stránky sa nič nedeje?

Detaily:
- Nechýba ti niekde odkaz na Wordpress?
- Ku každému videoklipu by som dal aj nejaký popis ako si to mal na sarej šablóne.
Chuck
Profil
Ačkoli je grafika povedená, nelíbí se mi:
Příliš malé rozdíly mezi barvami...
charlie22
Profil *
v IE7 se rozpada layout, design na mě pusobí dost ponure az depresivne.
Jimmy Hayek
Profil
kletely
- To je myslím zbytečné... vzhledem k tomu, že hlavička s javascriptem tvoří jeden šablonový soubor.
- No osobně mi ani nepřijde jako málo kontrastní, i když chápu, že pro někoho to málo kontrastní být může. Každopádně texty jsou imho vcelku na tomto tipu stránky, kde se lidé přijdou především podívat na nějaký klip, nedůležité...
- Souhlasím, ale také jsem nevěděl, co tam přímo dát... ;-) A přeci je to pořád muzika. :-)
- OK, změním.
- Možná ještě nastavím hover, nespíš změnu pozadí za odkazem... uvidím.
- Dík, toho jsem si nevšimnul. Opravím.

Niečo k systému:
- Tak já Ti nevím, ale tedka jsem nazkoušku něco zkusil stahovat a stahujemi to rychlostí 200kB/s... V každém případě tohle nejsem s to napravit, protože to záleží na youtube... ;-)
- Jé, tak to musím hnedka napravit. Díky.


Detaily:
- Ano, máš pravdu... zapomněl jsem. Napravím.
- Hmm, ale ten popis, co byl na staré šabloně, byl vlastně jeden univerzální text plný klíčových slov doplněný názvem videoklipu... myslím, že by to bylo celkem zbytečné... Plánuji ale počet videoklipů zredukovat (protože už teď kolem 10 % videoklipů myslím neexistuje ;-) a ke každému videoklipu přidat text písničky...

Ještě jednou dík za připomínky. Například ten kód videa, bych tam měl špatně asi napořád... :-)
Str4wberry
Profil
(1) Je obrázek sluchátek to pravé pro web s videoklipy?
(2) Pozadí hvězdičkového hodnocení by mohlo být jednotné s podkladem. Také by jeho title mohl být česky.
(3) Předpokládám, že víš, že se píše „zhlédnutí“, i přesto ale na webu je (někdy) „shlédnutí“.
(4) Ke stránkování by se možná hodil hover. Stejně tak tlačítka „Dejte o videoklipu vědět ostatním!“. A vlastně spoustě dalších odkazů.
(5) Nadpisy druhé úrovně by snesly dolní odsazení.
(6) Zkusil bych vymyslet nápaditější patičku.
(7) Text u obrázku RSS by mohl klikat taktéž na stejnou adresu.
(8) Webu (hlavně hlavičce) se moc nelíbí zvětšení písma.
(9) Odkazy v části „Nejsledovanější videoklipy“ by měly klikat po celé ploše, tedy včetně pozadí.
(10) A v části „Videoklipy dle žánrů“ by odkazy mohly klikat po celé šířce sloupečku.

Pokud něco opakuji po předhodnotitelých, tak se omlouvám, zpravidla ostatní nečtu, abych se jejich názory neovlivnil.
Jimmy Hayek
Profil
Str4wberry
Díky. Některé Tvé připomínky jsem už napravil, některé ještě pořeším...

Jen bych chtěl doplnit, že k některým videoklipům ( zatím např. http://videoklipy.libive.cz/michal-david-nejvetsi-z-nalezu-a-ztrat/ ) jsem přidal text jejich písně... budu se snažit přidat text k co nejvíce písním a doufám, že tahle sysyfovská práce (viz rušení videoklipů na YT) má nějaký smysl a bude web alespoň trochu přínosný. ;-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0