Autor Zpráva
Lexter
Profil
Abych nezakrněl, tak tady překládám jeden návrh, který jsem dnes dokončil. Zákazníkovi se prostě moc líbí stolní designy a mě taky (aspoň to bude první ode mě na webu) :) navíc se to k tématu myslím hodí.

http://lexter.name/klient/nahledy/
habendorf
Profil
Vypadá to dobře, ale hrozně mě tluče do očí nepoměr velikostí. Šálek přes čtyři prkna?
Lexter
Profil
habendorf
On ten stůl taky nemusí být přímo z takových trámů. Někdy se skládají z latí, někdy z tamtoho, někdy jsou z jednoho kusu. Ale nahodit větší prkna není problém, díky ;). Měl bych to celé kapku srovnat.
habendorf
Profil
Lexter

To mě taky napadlo, jenže ty latě by pak neměly takovou kresbu, suky, praskliny ...
Lexter
Profil
habendorf
V tom případě to razítko jistí. Dám se do toho.
Medvídek
Profil
habendorf
Taky to není ledajaký šálek !!!!
Lexter
Moc pěkný :)
joe
Profil
Celkem pěkné to je, ale k restauraci to moc nesedí. Spíš bych to tipoval na kavárnu nebo hospodu..
Lexter
Profil
joe
Škoda, žes ji neviděl :). Jak název napovídá, je dobová.
kletely
Profil
Lexter
To pero je tiež trochu neprimenrane malé k zbytku. Pätička sa mi nepáči. Skús dať radšej nejaký papier? Menu a priestoru pre reklamu by som dal tieň lebo tam nezapadajú. Ten zamotaný pajác do tej pásky kapku od veci.
Lexter
Profil
kletely
Ten zamotaný pajác do tej pásky kapku od veci
Ona tam stejně přijde nějaká perokresba té restaurace.

To pero je tiež trochu neprimenrane malé k zbytku.
Právě to jsem udělal schválně. Přijde mi to zajímavé.

Skús dať radšej nejaký papier
To už by bylo trochu moc. Mě vyhovuje ;).

Menu a priestoru pre reklamu by som dal tieň lebo tam nezapadajú
Ale je ta, jen daleko menší, protože těžko bou mít stín jako třeba šálek. Jsou připláclé na dřevo.

Ale díky.
Mistr
Profil
Lexter
Nezamlouvá se mi skutečnost, že všechna prkna v jedné řadě mají najednou světlý pruh. A navíc se tam moc často opakuje úplně stejný suk. Možná, že kdyby tam nebylo to zesvětlení, nebylo by to tak výrazné.
kliker
Profil
Když se dívám přímo na content jsem moc v levo, posunul bych to.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0