Autor Zpráva
-zAc-
Profil *
Prosím o zhodnotenie môjho prvého webu (hlavne po grafickej stránke). Dostať ju na web mi trvalo takmer dlhšie ako ju vytvoriť, takže nejaké to slovo by bodlo. Vďaka.
odkaz: http://www.zac.szm.sk/
Brouzdalek
Profil
Nechci přehnaně kritizovat, ale je to kritický a to písmo zvlášť... ;)
stepan
Profil
Slovensky moc dobře neumím (ikdyž federální televizi jsem ještě zažil :), ale jsou tam chyby a zdá se mi, že ten nepřehledný font neobsahuje všechny slovenské znaky, např. uľąom.
ninja
Profil
-zAc-: pridejte nejake fotky. Pismo je opravdu velmi spatne citelne.
-zAc-
Profil *
Ten font fakt všetky znaky neobsahuje - preto tie chyby. Neviem ako vám, ale mne to pozadie zobrazí až po piatom kliknutí na tlačítko refresh. Veľmi dobrú kritiku som naozaj nečakal, nakoľko grafika je robená v skicári :)
(No čo. Tak neovladam Photoshop)
Bubák
Profil
Trapný pokus o XHTML
Hnusné barvy
Nevhodný titulek stránky, "Untitled Document"
Tabulkový layout
<font face="papyrus"> - kolik návštěvníků má tenhle font?
IFRAME bez atributu src (to vidím prvně), v IE bílý, proč? Navíc Yuhů při použití IFRAME radí do stránky vkládat menu, jinak má IFRAME všechny nevýhody rámů.
Chybí deklarace kódování
Spousta gramatických chyb

Ještě dodám, protože nemáme font "papyrus" prohlížeč zpravidla použije se nevhodný patkový "Times New Roman" a v kombinaci v khaki pozadím se to nikomu nechce číst.
Mistr
Profil
-zAc-
Doplním hodnocení ostatních kolegů:
(1) Absence klikacího loga.
(2) Proč nejsou na webu žádné fotky?
(3) Chybí jakýkoliv e-mailový kontakt.
(4) Vůbec nevím, o co na webu jde. Zřejmě nějaké ubytování. Napiš to do hlavičky.
(5) Doplníš patičku?
(6) Jak už uvedl stepan, na webu je množství překlepů. Odstraň je.
-zAc-
Profil *
Ok, veľmi pekne ďakujem za kritiku. Hovorím - je to moja prvá stránka. Na nete nieje za účelom získať zákazníkov, ale práve kvôli kritike (preto žiadne fotky, a ani na gramatike som si moc záležať nedal :)
Ale fakt vďaka za rady.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0