Autor Zpráva
Miky
Profil *
Zdravím, dik moc za nějakou radu a nápad čím web (miky-michal.aspone.cz) nějak rozumně oživit nebo co opravit. Sice to není ani php, ani html, ale tak snad něco vymyslím jak to udělat, jelikož se to přeci jen učím, tedy spíš se to snažím skloubit z věcí co daný základ umí.Dik
svadla
Profil
Miky
neni to html? :)

naplnit asi nejakym zajimavym textem, treba o asp. Nebo necim co te zajima, tezko budes psat o necem co te nebavi.
Miky
Profil *
svadla
Jako úplně html to není, ano něco z html používá, ale není to až tak html. Jj nějakej text o tom přemejšlím, ale zábavu při naší vejšce to je složitý :( Ale to jo o textu určitě přemejšlím.
Pjootr
Profil *
Oživit nějakou pěknou recenzí na GNU/LINUX ;-)

Jinak osobně nemám rád vymoženost že když najedu na menu "Fotogalerie" a vyjede podmenu na stranu, zásadně se na poprvé nikdy netrefím a podmenu mě zmizí ....
Miky
Profil *
Pjootr
No co se týče toho podmenu, tak to vůbec nevadí když se netrefíš. Je možnost si vybrat, ale stačí klepnout na sekci "Fotogalerie" a tam se ti ukážou ty odkazy na ty fotky taky ;)
Bubák
Profil
Stránka se rychle se to zobrazí a je přehledná.

Mínusy
Chybí klikací hlavička
Některé položky menu jsou skryty
Tabulkový layout
Dekorační obrázky patří do CSS
Číslování návštěvníků, navíc ho nechápu, proč jsem třeba návštěvník č. 10 a o chvíli později jsem návštěvník č. 12?
Miky
Profil *
Bubák
Tak teď nevím co myslíš tim Některé položky menu jsou skryty. Co se týče klikací hlavičky ano byla by dobrá, ale jelikož základ je vlastně šablona, která už byla udělaná musím se podívat jestli se do toho nějak prokoušu, ale snad ano. Co se týče počítadla a není možné, že by tam někdo byl mezi tím? Jelikož počítadlo má nastaveno aby každý počítač bralo jen jednou denně .
Bubák
Profil
Tak teď nevím co myslíš tim Některé položky menu jsou skryty.
Tk to byla mystifikace, položky Já, Ben, Džino jsou vlastně podmenu, ale při vypnutých style to není poznat.

Co se týče počítadla a není možné, že by tam někdo byl mezi tím?
Kdyby tam byl třeba text "Už zde bylo 20 návštěvníků", tak to chápu. Ale máš tak text "Jste návštěvníkem číslo: 20". Myslím, že už rozumíš, co tím chci říct, jsem jen číslo a to číslo se zvyšuje :o)
Miky
Profil *
Bubák
Co se týče toho podmenu, já mám style zaplý, ale jak jsem již zde psal v případě, že bys to měl vyplý objeví se ta stránka, kde jsou klasicky textový odkazy a ještě tam ke každýmu dám nějakej obrázek.
Jj už chápu, tys to myslel tak, že sis myslel jsem 10 návštěvník, takže bys tam vždy měl 10 ;) Ale tak ne :)
Miky
Profil *
Tak počítadlo jsem zapsal trochu jinak, teď by to mělo snad být jasné.
Miky
Profil *
Něco dalšího?
Sqlitator
Profil *
Podívej se na Viewstate, to Tě musí mlátit do očí, ne? Necheš snad, aby se Ti někdo podíval na kód, ne?:)
Sqlitator
Profil *
Dále, ošetři si validitu na serveru, ne na straně klienta(když vypnu JS, tak si dělám co chci s vyhledáváním).
drkouss
Profil *
pekne udelany.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0