Autor Zpráva
comfy
Profil
Konečně jsem se odhodlal prolomit tuto barieru, strávil jsem téměř od osmi do pěti hodin u photoshopu... Výsledek je k vidění zde

Prosím o kritiku, vaše názory... atd.
Předem dík.
H13
Profil
Ahoj, vypadá to hodně dobře...

zajímalo by mě pár věcí (nikdy jsem nepřetvářel grafický design na html+css, takže jsem v tom amatér), možná by nám na to mohl odpovědět někdo, kdo už s tím zkušenosti má:

Jak se např. převádí pozadí, který má jak lineární horizontální tak lineární vertikální gradient (vzhledem k tomu, že nikdy nevíme jak bude obrazovka u uživatele široká)?

Pro text je použité hezké písmo, ale obávám se, že toho se praxi asi nedá docílit, pokud to není všeobecně instalované systémové písmo :-(, nebo ano?

Dole je jakoby stín z obsahu, pokud se použije obrázek na pozadí (s lineárním gradientem) a pokaždé jinak dlouhým obsahem, jak se takový stín vytvoří, pomocí png32 a průhlednosti ? A co na to IE ?

Díky moc, Honza
Dranel
Profil
H13
Jak se např. převádí pozadí, který má jak lineární horizontální tak lineární vertikální gradient (vzhledem k tomu, že nikdy nevíme jak bude obrazovka u uživatele široká)?
Blbě. Dva elementy v sobě, průsvitné přechody... samé problémy. Pryč s tím.
swetko
Profil
Jak se např. převádí pozadí, který má jak lineární horizontální tak lineární vertikální gradient (vzhledem k tomu, že nikdy nevíme jak bude obrazovka u uživatele široká)?
v tomto pripade by som to ja spravil tak ze by som rozdelil ten prechod na dve casti: zhora do stredu-200px, zdola do stredu-200px a co by bolo navyse by sa natahovalo v strede zo stredovou farbou
fireknight11
Profil
Tak myslim jak sis to tam vložil tak akorád ti to někdo ukradne jinak je to docela dobrý až na to že tnhle grafickej návrh uděláš během hodiny
joe
Profil
fireknight11
že tnhle grafickej návrh uděláš během hodiny
No, ty určitě - viz. tvůj design

comfy
Nevypadá to špatně, ale moc se mi nelíbí použité odstíny barev. Šedomodré pozadí pod telefonem to kazí, nechal bych ho bílé. Zakončení toho samého bloku vpravo, je původní zaoblení se stejným průměrem jako je nahoře, jen roztáhnuté, že? Nepoužívej vyhlazené písmo tam, kde to bude textem nebo snad budeš mít jako obrázek všechno? (většina lidí nepoužívá vyhlazené písmo, hůř se čte) Zdá se mi to moc veliké.
King
Profil *
Povedené. Jen tlačítka + lišty se mi zdají obrovské... Možná bych to celkově trochu zmenšil, ale jinak supr
comfy
Profil
Díky za kritiku, myslím, že mi to ve zdokonalení návrhu dost pomohlo.
radovan
Profil
me se to libi, prehledny jednoduchy mozna trosku vetsi ale proc ne spis plus nez minus myslim. jenom nejaky detaily napr aktivni tlacitko vic zvyraznit. nic me jinak nenapada...
shaggy
Profil
comfy
Nemáš pocit, že je to trochu veľké? Tá stránka je doslova gigantická. Ak si to otvorí niekto s rozlíšením 1024x768 tak v tom lepšom prípade uvidí logo, menu a možno aj tú akciu. A to nehovorím o prihlasovacích poliach, tie bude mať skryté vpravo, mimo obrazovky.
meexxis
Profil *
možná bys měl trochu víc zvýraznit ten zrdacadlový efekt v patičce stránky, ale jinak je to pěkný
comfy
Profil
shaggy
Jo, asi to budu muset trochu zmensit, nedávno sem si koupil novej monitor 22" a sem zvyklej z 19" dělat designy stránek přes celou obrazovku :-D On ten rozdíl mezi 1024*768 a 1680*1050 je docela velkej :-P

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0