Autor Zpráva
key5
Profil *
zdravim, tak by ma zaujimalo co by sa dalo opravit, upravit, co sa vam paci alebo nepaci na stranke gunners.sk, stranka funguje od leta tohto roku. Tak cakam na vase nazory:-)
Vladosik
Profil
key5
Menu, které zřejmě před vaším zásahem do šablony bylo normální je nyní v těch dvou řádkách hrozné. Doporučuju jinou šablonu kam se vám vejde více položek nebo si najít člověka, který vám dá horizontální menu do pořádku.
key5
Profil *
mne sa to zda prehladnejsie v dvoch riadkoch..:) mozno svoj nazor este prehodnotim..Vdaka za nazor.
Vladosik
Profil
key5
Uvidíte. Třeba na to bude více ohlasů. Mě to takhle přijde rozpadlé.

Jinak co se tak dívám, zapracoval bych na lepším formátování textu, třeba na této stránce. Co takhle tabulka či seznam?

Proč se na stránce http://gunners.sk/slovnik-goonera/napiste-nam/ odesílá formulář "send" a ne slovenským ekvivalentem?

No více nenapíšu, mám tu teď nějaký pomalý internet...
key5
Profil *
to menu skusim prerobit, formatovanie a prehladnost stranok dam do poriadku, uznavam, ze je to neprehladne, najma pri statickych strankach. "send" som opravil..
este raz velmi pekne dakujem
zatinka
Profil
Zdravím,

na stránce Historie Arsenalu určitě nezarovnávat text na střed, nýbrž k levému okraji, příp. do bloku (trošku to ale snižuje čitelnost). Naopak obrázky (např. Chapman) bych na střed dala, když je neobtéká text. Obrázek "Manažér George Graham s kapitánom Arsenalu Tonym Adamsom" je nějak podivně zúžený, nevypadá hezky, taktéž vycentrovat.

Video je prapodivně vloženo do textu. Asi jsi zapomněl odřádkovat.

Slovník bych řadila podle abecedy. Nelíbí se mi, že jsou některá hesla oddělena reklamou.

Menu mi nepřijde až tak nepřehledné, vzhledem k tomu, že těch položek tam tolik není. Ale přijde mi zcela zbytečná položka Spolupráce, neboť obsahuje několik vět a spoustu reklamy. Zkusila bych ji zapracovat třeba do sekce Bannery/Odkazy. Taktéž položka Odoberať mi přijde zbytečná, když by se dala "zprovoznit" na úvodní stránce v pravém menu.

Na můj vkus příliš reklamy, přestávám se orientovat.
key5
Profil *
dakujem, velmi pekne. Idem sa do toho pustit:) a takisto obmedzim reklamu..vdaka
kletely
Profil
key5
Šablóna a Wordpress = nie čo hodnotiť :(
Vladosik
Profil
kletely
Jak vidíš, tak je co hodnotit... Tvůj příspěvek je zbytečný, pokud k tomu fakt nemáš co říct.
key5
Profil *
takže:
Vladosik:
menu v jednom riadku
zatinka:
-historia Arsenalu: opravene centrovanie textu
-opraveny obrazok Adamsa s Chapmanom
-video opravene

slovnik:
zrusena reklama medzi heslami
(zatial som to vsak nedal abecedne..)

menu:
-polozka spolupraca spojena s polozkou banery/odkazy
-polozka odoberat, odstranena
(zatial som to neimplementoval do bocneho menu)

reklama:
-zredukovana

:-)
VDAKA

Teraz ma trosku trapi, ze niektore stranky nie su validne, ked bude dostatok casu dam to do poriadku..
Nejake dalsie napady?
zatinka
Profil
key5: chválím, změny byly opravdu ku prospěchu, vše je daleko přehlednější.

Slovníček pomocí seznamu je fajn, jen bych možná mezi jednotlivými hesly udělala odřádkování. Ale je to jen nápad, tak jako tak je to mnohem přehlednější než předchozí verze.

Co se týče ještě reklamy na jednotlivých podstránkách, vadí mi, že je psána mnohem větším písmem, než je vlastní obsah webu. Nedalo by se písmo reklamy zmenšit tak, jako má reklama pod hlavičkou webu?

Je to asi jen můj problém, ale jako totální antitalent na angličtinu nemám nic z citátů.
key5
Profil *
takze sa mi podarilo zvalidovat staticke stranky:-)juhuu
zatinka: reklamu by som mohol trochu zmensit(ide o to, ze tento format sa mi zatial osvedcil najviac)
vyskusam spravit medzery medzi jednotlivimi definiciami v slovniku, uvidim ako to ukaze..
tie citaty by som prelozit mohol..
dakujem za super napady, uz i ja vidim, ze web je o dost prehladnejsi..

zaujimalo by ma co si myslite o pisme. Je dost velke?
a co bocne menu? je to usporiadane spravne? alebo by ste na tom nieco zmenili?

este raz dakujem kazdemu za nazor a za napady..cenim si to;-)
zatinka
Profil
Myslím si, že písmo je tak akorát, menší rozhodně ne, větší by možná krapet neškodilo, ale chtělo by to vyzkoušet, jak by to vypadalo :-) Spíš bych to asi nechala tak.

Boční menu - rozhodně přehodit Nejnovější články, Rubriky a Správu konta za reklamu, ty budou návštěvníka určitě zajímat více, tak proč by se měl zdržovat rolováním stránky.

Text o Gunner.sk - proč je začátek všech vět psán malým písmem, to je záměr? Možná by neškodilo dát ten text na úvodní stranu nějak nahoru, nad jednotlivé články, zvýraznit ho třeba tučně. Bylo by to něco jako uvítací text, aby člověk hned věděl, kde se nachází a co na stránce najde (i když je to dobře pochopitelné). Dávám pouze k úvaze, netřeba dodržet.
key5
Profil *
takze uz som spravil i tu validitu na podstrankach, uz mi treba len zvalidovat par veci v komentaroch.
dalej:
-spravil som vacsie medzery v slovniku
-aj ked to mozno tak nevyzera, zmensil som pismo v reklamach pod clankom
-menu zoradene do najlogickejsej struktury(podla mna :-) )
-text gunners.sk opraveny
- k tym anglickym vyrokom a vtipom som pridal tag lang,
zatial to vsak neprekladam..

zatinka: dakujem za podnetne napady, ak mas nejaky web rad na neho na webe gunners odkazem. Daj vediet..

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0