Autor Zpráva
eLeM
Profil
Prosím kritiku na tento web http://www.kstyl.tym.cz díky
gogy27
Profil
nic v zlom ale nevies si vytvorit mailovy formular?
zatinka
Profil
Mě se to líbí, je to jednoduché, přehledné, hezky sladěné barvy. Přesto několik poznámek:

- změnit písmo na bezpatkové (verdana, arial apod.)
- absence klikacího loga
- neměnící se title, navíc s názvem "index".
- věta v hlavičce "Dlouholetá tradice..." se mi tam moc nehodí, no ale když už ji tam chcete mít, tak u slovesa "můžete" dejte dlouhé "u".
- fotogalerie se mi nelíbí vůbec, jednak proto, že je zcela zbytečně na nové stránce, jednak hrozně poskakuje a vlní se, fotky si nelze v klidu prohlédnout. Zaintegrovala bych ji normálně na stránku "Reference", stejně je ta stránka prázdná.
eLeM
Profil
bohuzel mailovy formular sem zkousel rozchodit ale nejak to nedopadlo ac jsem je kolikrat i zkopiroval tak mi nic neprislo je mozne ze je to freehostingem nebo mou blbosti co se tyce zbyvajici kritiky urcite na tom jeste zapracuju diky moc
Mistr
Profil
eLeM
Doplním kolegyni a kolegu:
(1) Fotogalerie by se klidně dala dát do Referencí. Navíc by ta stránka vypadala plněji.
(2) Stávající fotogalerie možná vypadá efektně, ale k čemu to? Stránka se najednou ocitá zcela mimo strukturu stávajícího webu (myslím předně systému menu - je to takový Cimrmanovský krok stranou). Navíc se obtížně ovládá, není patrné, jak se dostat zpět do původního webu a ani netuším, kde jsem. Chybí jakékoliv (grafické) provázání s původním webem.
(3) Proč nesloučit kategorie Napište nám... a Kontakt?
(4) Stávající kontakty rozšiř o další vhodné údaje (IČ, DIČ, číslo účtu atp.).
(5) Co je to za text na vstupní stránce, kde píšeš Sídlo firmy je v městě zvaném Častolovice?
(6) Proč se celý web rozjíždí ve flashi?
(7) V menu nevidím, do které jeho části patří právě otevřená stránka.
(8) Musí být na firemních stránkách počitadlo TopListu? Myslím, že nikoliv. Na firemní stránky se nehodí.
eLeM
Profil
1) fotogalerie tedy zmenim dam ji do referenci
2) kategorii napiste nam a kontakt sem daval od sebe aby menu bylo prehledne a lide se rychle dostali na polozku napiste nam...
3) kontakt rozsirim a prejmenuji asi na info
4) texty jeste budu doladovat zatim se jedna o kostru
5) na strance neni pouzito flashe nybrz na indexu je pouzito animace nacitani a skryte obrazky ktere se nacitaji do cache
6) menu urcite doladim diky za tip
7) pocitadlo toplist sem dal zamerne protoze si myslim ze kdyz lide uvidi kolik ma stranka pristupu tak budou spokojeni ze jde o kvalitni firmu a ne nejaky...

diky za kritiku
Plaváček
Profil
eLeM

na strance neni pouzito flashe nybrz na indexu je pouzito animace nacitani a skryte obrazky ktere se nacitaji do cache

Proč probůh? Jako obyčejný návštěvník bych se toho animovaného "Loadingu" lekl a rychle utekl, protože bych získal pocit, že jsem se dostal jinam, než jsem chtěl. Ostatně - kde bereš jistotu, že uživatel přicházející z vyhledávače vždycky skončí na úvodní stránce webu?

Pryč s tím.
huf
Profil *
Jinak koukni se na meta tagy - chybí
Mistr
Profil
eLeM
kdyz lide uvidi kolik ma stranka pristupu tak budou spokojeni ze jde o kvalitni firmu a ne nejaky
O kvalitní firmu nebo o web se špičkově zpracovaným SEO a SEM?
Jiří Bednář
Profil
1) V cem ten web pisete (program), proto ze je nesmysl pouzivate HTML pismena, viz. > Truhlářství Zdeněk Kubec
2) Proc ten web je skoro celý obrázek? Diky tomu ten web nepojede bez obrazku, ikdyz obrazky vypne jen minimum lidi.
chris89
Profil
pěkná galerie
eLeM
Profil
web pisu v macromedia dreamweaver ale asi bych mel prejit na neco jinyho co :)
web je cely obrazek protoze nevim jak ho jinak rozrezat a zakodovat to je pro me strasne tezky :(
Jiří Bednář
Profil
eLeM
Aha, tak ze s HTML na pytel.
Nekomu to muze stacit, ale pokud mate penize, nebylo by na skodu to u nekoho udelat.
eLeM
Profil
no html a css mam zaklady v dreamweaveru to pisu stejne v kodu... nahled nepouzivam libi se mi v nem ze mi doplnuje kod no uvidime... grafika pro mne problem neni ale ten kod jo kdyby ste meli nejake rady jak to lepe vyresit nebudu se branit... diky

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0