Autor Zpráva
TO.
Profil *
Zdravim všechny webdesignery,

prosím zhodnoťte design-redesign těchto stránek ... http://www.sweb.cz/hako.mzdy/

Stránky jsou zatím nehotové .... prozatim funguje pouze odkaz " ceník ".

Tento design chystám jako verzi stránek pro rok 2006, a proto bych rád znal " konstruktivní " kritiku. Stránky dělám v FrontPage.

Děkuji TO.
Simon Grimmich
Profil
To písmo (hako mzdy...) je divné, použij normální jako máš u textu a v ceníku to tlačítko u formuláře taky moc nezapadá, ale jinak barevně se mi to líbí.
AMD
Profil
FrontPage jo... taky ten zdroják podle toho vypadá... jinak.. zarovnej to na střed... neposouvej to jen trochu zleva.
kohout
Profil *
Vypadá to moc hezky, kromě toho písma (Nadpisy), opravdu raději použij třeba arial nebo tak.. jinak kód - prostě FrontPage.. kód je hrůza:/
Dero
Profil
Bez nápadu, přijde mi.
Meleme
Profil
- to písmo není vůbec kontrastní s pozadím, alias to písmo je moc světlé
- taky nemám rád obrázkové nadpisy. Kdyby to byl jen normální text jenom trochu zvětšený a jiný font, mohlo by to vypadat stejně a nemusely by se načítat zbytečné obrázky a tímpádem i zbytečná data. Ale když už je používáte, přidejte jim atribut alt, pokud si někdo prohlíží web bez obrázků, byl by dost zmaten
- ten slogan (profesionální zpracování mezd " na míru ") by chtěl zvětšit a taky bych buď vymazal ty uvozovky nebo použil české uvozovky (entity: “ a ”)

Jinak samotný design se mi líbí:-)
Jindra
Profil
super, moc se mi to líbí...ostatních názorů si nevšímej,FP je podle mě v pohodě, to písmo je super, nech ho tahle, s Arialem by to vypadalo dementně..
MiŠ
Profil *
jo přijde mi to taky ponekud bez napadu, na druhou stranu kdyz nekdo dela s financema takje asi tak svazanej vazadovanejma konvecema ze se odvaznych stranek boji a potom v tehle mantinelech designove supr remeslo, optimalni bezpatkovy font velkosti 10px-konecne nekdo, zdaleka ne vsechny stranky takovou samozrejmost maji, to pismo bys vazne mohl pritmavit a to tak o 20% a pokusil bych se u klienta prosadit malinko sede pozadi asi jako je tady pod prispevky nebo i o trochu svetlejsi ja vim ze bila je trend, ale to este neznamena ze si musime tou zari z monitoru masirovat oci i dobrovolne, to pismo Hako mzdy je vazne divne, pokud to nemaji jako firemni tak bych to videl na nejaky banggotik nebo neco podobneho a samo s altem u obrazku, jinak ty stranky jsou maletakze pouziti obrazku bych se tudiz pro tenhle ucel tak drasticky nebal ucetni, stejne nikdy nenapadne ze by je mohla vypnout nebo ooo hruzo pouzit jinej prohlizec bit ocenuju ze i v opere a vsude jinde co tak zkousi na rychlo se to nijak nemeni je to urcity vizitka, ale jinak si stim kodem opravdu trochu pohraj hlavne ty <font> mne uderili do oci, ale bavi mne layout no table to zachovej jinak vazne solidni remeslo aspon takhle
Charlie
Profil
Zakladni chyba je rozdeleni cele stranky, vidim menu, ale slovo "odkazy" me trochu mate, co kdyz se dostanu uplne na jinou stranku? Misto "Hako-mzdy" vlevo dole by se hodilo spis "Kontakt". Pak je tady ta hlavicka... Tu vubec nechapu. Nejvetsi obrazek nevypada jako logo, logo bude asi to male sedive nevyrazne vpravo nahore. Ani neni kliakci, to je chyba. To logo by se docela dobre dalo dat do leveho sediveho obdelnikuv obrazku. Taky na strance chybi neco jako paticka, ale co...
Falco
Profil
Jemné, krásné.
A to většina lidí zavrhuje Frontpage.
MiŠ
Profil *
jo pravda menu by se nemuselo jmenovat odkazy, otazka zni zda je nutne, aby se menu nejak jmenovalo, a logo by asi fakt mohlobyt klikaci je to hotovy hned, ale hlavicka charlie sorry ale co na ni nechapes sam jsi logo nazval logem takze si pochopil ze to je logo proc by to mnelo byt to nejvetsi a nejkriklavejsi co je na strance, navic jsem nezaregistroval ani stin uvahy o tom, ze ta barva mize byt ve firemnim manualu a pokud jde o fotografie predpokladam, ze jsi spolu se zbytkem pozemske populace tez na prvni pohled poznal ze fotografie je fotografie, zrovna nedavno jsem o tom diskutoval s kolegou a shodli jsme se na tom, ze logo dnes tvori stale mensi cast CI, ale dulezite zacina byt celkove vystupovani a rozpoznatelnost dle upravy, at zu jde o merkantilni tiskoviny, katalogy nebo web, navic nevim, proc masturbovat neci ego logem pres pul grafiky, logo by mnel byt spis punc nez zakladni prvek, promin ze sem se tak rozvasnil, ale nastve mne kdyz nekdo neco pochopil a tvrdi ze to nepochopil jen proto ze to nedostal na zlatym podnose pripadne po lopate
Radek Hrabůvka
Profil
Když se na to padívám v IE a dám si největší písmo, tak se to skoro rozpadne. Kód je děs, ale šel by rychle přepsat, šedivé pidipísmo. Z grafiky mám dojem "ruce chvíli makaj, pak si dáme šlofíka". Barevně to na mě působí dost studeně.
j_hajsl
Profil
me se vice libi stranky na ostrem webu ....
Bohumil
Profil
Plně se připojuji k j_haslovi. Nechte stary design. Je hezci. Barevnejsi. Jen bych mozna trochu zvetsil pismo, ale nechat v cernem (nebo v tmavě šedé, ale ne v tak světle šedé jako je tomu v novém návrhu). Mnoho webdesigneru zmenšuje písmo, aby to vypadalo profesionálně, ale pak to nejde přečíst.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0