Autor Zpráva
vlado123
Profil
Dobrý deň,

prosím o zhodnotenie stránky projekt2.korma.sk (rustler.sk)

- jedná sa mi hlavne o grafiku
- stránka používa cms Drupal

Chcem sa opýtať jednu otázočku, myslíte si, že by navštevníci stránky klikali dolu na obrázok s ikonkami a čakali by od neho, že sa dostatnú na konkrétnu stránku? Ja si myslím, že je to hlúposť.

Za zhodnotenie ďakujem.
Jiří Bednář
Profil
Dobry den,
co jsem udelal prvni, tak klikl na odkaz zde a pak jsem marne klikal na tu vyjizdejici vec ale marne a tet tu ctu myslíte si, že by navštevníci stránky klikali dolu na obrázok s ikonkami

odpoved: urcite, kdyz uz jsme u toho posouvajiciho cosi, but tomu dat funkci a na kazdem odkazu to neanimovat, nebo to uplne zrusit!

O grafice se tu moc mluvit neda, je to odflakle. Text vedle loga je tezko citelny, okdraje VSECH obrazku jsem strasne orezane = vyhladit! Tez me dost vadi cerny text na sedem pozadi.

A na konec, jak jsem jiz psal, dosti otravne a svadejici zrak je ta lista ktera se kazdym odkazem animuje.

Celkem: Nic moc, nejvice mne otravil obsah (pozadi, obrazky, barva text, format textu) a ta strasna jezdici vec dole.
vlado123
Profil
Jiří Bednář
Myslíte si, že by bolo dobré každú ikonku zvlášť animovať?

Dané animácie, nie sú mojim výmyslom, ale zákazník požaduje takého animácie chce mať oživenú stránku. Ale spodná animácia mi nejako negunguje v IE meviem čo mám zle. Na anymáciu je použítá knižnica jQuery-UI.

Formát textu sa bude upravovať ale neviem, akú mám dať farbu písma priznám sa tá čierna tam naozaj akosi nepasuje. Pôvodne to bolo takej vínovo okrovej farby a biely text vtedy to bolo lepšie ale, ževraj to bolo podľa zákazníka nepekné mne sa to páčilo.

tie vyskakovacie hovadiny sú tam preto, lebo chcú mať text len v malej bubline a nechcú používať posuvník, ževraj je neestetický.

Moderátor Mistr: Jen pro příště: Až budeš chtít na nějaký příspěvek reagovat, klepni myší na jméno autora v levém sloupečku. Automaticky se Ti překopíruje do formuláře naspodu.

A pokud budeš chtít i reagovat na určitou část jeho příspěvku, označ, prosím, nejdříve tu část, na níž reaguješ, a až pak klepni na Citovat. Bude to pak přehlednější a okamžitě budeme vědět, na co reaguješ. Není důvod kopírovat celé předchozí příspěvky.

Pokud chceš reagovat, klepni tedy na jméno autora tohoto příspěvku nebo na odkaz s pořadovým číslem tohoto příspěvku (#...).

Díky.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0