« 1 2
Autor Zpráva
stope
Profil
to Carl114: a ja si celou dobu rikal co mi tam chybi a pak mi doslo, ze design a jadro je vykradeny WordPress... Rikam vykradeny, protoze ses ani neuracil umistit do paty obligatni backlink na WP a designera. To mi prijde jako hyenizmus, protoze tenhle design a hlavne designer Laptop Geek si reklamu rozhodne zaslouzi...
KinG-G
Profil *
Prostě čóóórka hadr... Když už chceš čórovat, tak to zkus udělat tak, aby to nikdo, nebo alespoň 99% lidí nepoznalo.

Co je za problém, nechat v patičce Backlink na 99-ti %ního autora šablony? Tvé obhajování mi přijde k smíchu.

Co ale nepochopím je, že sám moc dobře víš, že nejsi autor šablony a pleskneš to sem, do fóra, kde se pohybují profi i amatérští webdesigneři a mnoho z nich hledalo pro své blogy šablony pro WP. Myslíš že jsme všichni slepí? Že tuto šablonu nikdo z nás neviděl?

Začni přemýšlet hlavou a né tím, na čem sedíš (nemám na mysli židli).... A když už budeš u toho přemýšlení? Nestálo by za to se omluvit lidem, které jsi tu urážel a napadal za jejich oprávněnou kritiku ?
Carl114
Profil
Správné jméno autora je uvedeno a tak nevím co je za problém. Ptal jsem se na celkovou kritiku webu. SEO, zpětné odkazy, styl textu, přehlednost. Neustále sem ptetete jen design jako by jste neuměli číst. Každý normální člověk odpoví na otázky, které jsem zadal v úvodu.

Dále to řešit nebudu. Nemá to s Vámi smysl. Jíž jsem se vyjádřil dost. Jen pro hloupější, který neumí číst a mají v hlavě na*ráno. Design jsem neukradl je free. Dále odkaz na autora nebyl smazán. Patička nebyla nijak upravována. Je v originále. Jen jsem přidal text Nahoru... Jméno autora je zadáno správně. Pro nepochopitelné hlavy. Design byl od verze 0.9 předěláván mnou a tak, když koukáte na verzi 1.4 nemůžete se divit, že nevíte o čem mluvím. Řešte si něco jiného, ale pokud nevíte jak vypadal design v té verzi nemůžete zde nadávat ani nic řešit. Verze 0.9 a 1.4 je rozdílná. Konec.

Nemám čas se zaobírat touto diskuzí. Jen jeden člověk byl schopen odpovědět správně na co jsem se ptal. Ostatní jen mělou neustále to samé do kola a tak uvažuji, že většina jsou jen opičky, nebo papoušci, co neustále něco opakují a tak nemá smysl něco s takovým materiálem řešit. Topic si zamkněte, nebo si jej smažte. Je mi to jedno. Číst ho dále již nebudu. Hoj.
Miloš
Profil
Carl114
odkaz na autora nebyl smazán
Původně byl, protože na začátky stylopisu stálo toto:
   Theme Name: Design
   Theme URI: htt
p://carl114.gigafun.cz/
   Description: Design vytvořený pro osobní blog Tomáše Erlicha.
   Author: Tomáš Erlich - Carl114


Je dobře, že's to konečně opravil na toto:
   Theme Name: Design
   Version: 1.68
   Author: Laptop Geek & Carl114
   Date: 05.12.2007

což je lepší než drátem do oka, ale tvrzení, že jsi nic nesmazal, je lež.
A klidně budu opička a papoušek, i za tu cenu jsem ochotný se ptát a ptát tak dlouho, než donutím lháře a zloděje k pravdivé odpovědi.
chil
Profil
carl stfu s respektem nejdal dojdes tys dosel anis nevysel, mozna tady mas cest s budoucima zamestnavatelama, jestli ti to mozek nebere, s kdo by chtel ulhaneho ignorantniho zamestnance. uz konecne stfu
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0