Autor Zpráva
pantondavo
Profil
Dostal jsem nápad, zaskicoval na čtvrtku a za odpoledne udělal pro budoucí generace TÓTÓ.
Hodnoďte cokoli vás napadne (možná i něco, co běžné galerie nemají).
Nejraději (po pochvale) mám tvrdou, ale konstruktivní kritiku :)
Nox
Profil
Budu se držet tvého schématu :)

Dobrý nápad
1) Tyhle barvy sice nejsou moje oblíbený, ale i tak ta zelená by mohla být tmavší, hlavně na textu nemá dobrý kontrast
2) Ten je taky slabší u vyhlazeného písma nahoře
3) Oddělovač "|" nahoře bych dal tmavší (nějak se mi to slívá)
4) To, že je tlačítko Hledat větší než input se zdá, nebo to tak je?
5) V sekci nastavení řazení by mohlo být zvýrazněné aktuální nastavení
6) Někde se ztratilo stránkování
7) Mail bych rozepsal víc... toto není counter-strike aby se člověk musel trefovat do pár pixelů ;)
pantondavo
Profil
Nox
1) Beru, barva je to netradiční, její použití bylo spontánní a do rozběhu projektu se klidně může změnit.
2) Beru.
3) Beru, to je taky stále otevřené.
4) Tlačítko je stejně velké.
5) Beru, výborný nápad!
6) Ajo!

Moc díky, konstruktivně za 1* :)
chil
Profil
jo toz jako napad na portfolio a co se tyce provedeni je to dobre, ale nevim jestli je zrovna dobry napad davat lidem inspiraci na "obslehnuti" ... samosebou si to kazdy najde na netu sam, ale na jednom miste a primo "nechte se inspirovat" ... navic pokud tam budou lidi pridavat svoje loga budes mit prace se zmensovanim a povolovanim, jinak z toho budes mit zmet chaosu za chvili ;) ale at se dari a pekny den vsem ja chil! :)
pantondavo
Profil
chil
Není to portfolio, ale galerie, tudíž inspirace je jeden z mnoha důvodů, proč na stránky jít. Programátoři jsou dnes šikovní (automatické zmenšení obrázků). A povolovat budu velmi rád :)
Ove.net
Profil *
Zdravím kolego...

Není to špatné, je to čisté, přehledné, ale možná je to až moc jednoduché.
Zkus třeba ještě jednu odlišnou verzi.

btw.: doufám, že budu mít tu čest ti to naprogramovat :)
pantondavo
Profil
Ove.net
"Tu čest" si nejdříve musíš zasloužit princi :D
Jinak čistota a minimalismus byl můj záměr, takže super!

btw. kolik nicků máš tady na jpw diskuzi? :D
Ove.net
Profil *
pantondavo:

stále zapomínám HESLA k NICKŮM. Hrůza, 17 let a skleróza jako blázen :)
Jako jo, mi se ten návrh páčí, jde tam hlavně o loga, ne o grafiku okolo, ještě by mě zajímalo prostředí po rozkliku na logo.
Je to hnus ti radit, za chvíli budeš konkurence! Ale napadla mě jedná věc, to se pak domluvíme. Taková vzájemná reklama. Na ICQ někdy rozebereme.
pantondavo
Profil
Ove.net
Rozeberem, rozeberem. Podstránky mám na zítřejším programu dne.
stope
Profil
Paráda... Po delší době něco, k čemu mám chuť napsat komentář =)

Co se týče "konstruktivní" kritiky po pochvale, chtělo by to možná rozpracovat náhled detailu kliknutého loga - v mojí představě je na detailu krátký popis autora, background podkladů, cílení a určení loga a v neposlední (nějak geniálně vydesignovaná) možnost vote =)

Ten detail by možná šel přes nějaký thickbox, nebo JQuery ať je to pořádně efektní. No ale už nebudu kecat do díla někomu, kdo je evidentně dost zkušený i beze mě...

P.S.: Post od Ove.net jsem si přečet až po napsání svého příspěvku a protože jsem chorobný exhibicionista, stejně ho postnu =)
joe
Profil
Asi takhle, je to jednoduché, takže se na tom příliš zkazit nedá.

Vezmu to zvrchu to co mi nesedí, i když poberu i detaily.
Už tu někdo myslím psal, ten oddělovač nahoře splývá s textem - zvolit jinou barvu.
Tlačítko hledat se mi tam nehodí a působí jako oční klam - zdá se větší oproti políčku na hledání, u kterého by byl lepší menší levý vnitřní okraj.
Nelíbí se mi šipky u řazení, navíc kdo bude hodnotit nápaditost, provedení a první dojem?
Nevím proč je písmo u řazení vyhlazené - je méně čitelné a lépe by to vypadalo nevyhlazeně, stejně tak na tlačítku pro nahrání nového loga.
Co bude, když bude text nad logem širší než šířka samotného bloku?
U hodnocení není skoro vůbec vidět "neoznačené" hodnocení nebo jak to mám nazvat, to šedé.

---

Kdyby tam nebylo žádné z těch pestrobarevných log, které jsi vytvořil, bylo by to nudné, jednobarevné (až na tlačítko pro přidání nového loga) a působilo by to zcela odlišně.

Přidal bych ještě jednu barvu, zvolená barva se mi nezdá moc šťastným řešením, navíc červené tlačítko pro nahrávání jsem ještě neviděl :-)
pantondavo
Profil
Zde je skoro konečná verze titulní strany.

stope
Už se na tom pracuje, brzy se zde objeví.

joe
Změnil jsem písmo, vyhlazení snad bude na webu fungovat trochu jinak. Hodnocení alespoň třech faktorů mi přijde trochu rozšíření běžné galerie, kde můžu hodnotit pouze celkově. Bez log to sice nemá být nudné, ale když jsou to loga, která design oživí, tak jen dobře. Oční klam u tlačítka HLEDAT jsem zatím nezaregistroval, ani když se na něj zaměřím. Text delsší nebude, vždy se upraví. Např. nebude napsáno GALERIE V HAVLÍČKOVĚ BRODĚ, ale GALERIE HB. Ale myslím, že jen málo log má tak dlouhý název.
Dranel
Profil
pantondavo
Tak nová verze je určitě lepší, o tom žádná. Tlačítko hledat se opravdu zdá býti větši nežli vyhledávací pole. Způsoby hodnocení jsou složité. Kdo to bude známkovat? Dle jakého kritéria? Všechny ty dojmy jsou přeci subjektivní. Nebo necháš známkování otevřené pro všechny/registrované členy? Co znamená ten "loading bar" pod jednotlivými logy? Hodnocení? Jaké? Aktuálně vybrané? Nebo vždy celkové? Celkově se mi to líbí, ale v detailech (loading bar, obdélníkové pozadí názvu loga, ...) je to hrubé. A to je dle mě (jediný) problém.
pantondavo
Profil
Dranel
Obdélníkové pozadí názvu loga je problém? V čem?
Loading bar? Já ti dám :D
Subjektivní dojmy? Ano, jakákoli galeri, kde je možnost hodnotit je ryze subjektivní. Moje bude mít možnost hodnotit více faktorů, nejen celek.
Dranel
Profil
pantondavo
Obdélníkové pozadí názvu loga je problém? V čem?
V tom, že je to takové ostré, suché.

Loading bar? Já ti dám :D
Nevím, jak jinak to nazvat, mě to fakt připomíná načítání nějaké moderní sci-fi hry :D

Moje bude mít možnost hodnotit více faktorů, nejen celek.
Bojím se, že uživatelé nebudou hodnotit správně - tak, jak by sis představoval. Já osobně bych třeba vůbec nehodnotil jinak než celkovým dojmem, protože jiné faktory jsou pro mě nedůležité a musel bych u hodnocení velmi přemýšlet a srovnávat. Takto to mám jednoduše zhodnoceno a zbytek už si zhodnotí můj mozek.
pantondavo
Profil
Dranel
Nad tím ještě dumám. Zda dát k dispozici tři faktory a celkový výsledek se dopočítá, nebo tři faktory a celkový dojem zvlášť, jako další faktor. Ještěže nejsou všichni jako ty... :D Ne, ale třeba hodnotit více faktorů je věc, která mi chybí v galeriích.

Možná, když to bude spíše galerie pro grafiky, bude to lepší podle faktorů. Ale spíš nahodím ještě anketu.
Dranel
Profil
pantondavo
Tak ony většinou galerie jsou pro webdesignery, který jiný blázen by se zajímal o to, jaký web je hezčí :D
pantondavo
Profil
Další podstránka ke kritice ZDE.
stope
Profil
Hmm linky vypadají dead...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0