Autor Zpráva
Ice
Profil
Díky za poznámky k webu http://www.bkjmetal.cz/ . Předem díky.
Hitman
Profil
Design nevypadá špatně, logo tam sedí, ale zbytek webu mi zámečnictví, svařování, nebo kovovýrobu nepřipomíná. Jinak asi nemám co bych vytknul.
Radek9
Profil
Ten design k tomu oboru vůbec nesedí. Zkus možná jiný.
SirT
Profil
Taky zastávám názor, že design se k danné profesi nehodí. Hlavně header mi příjde spíše jako header webu o ohnostrojích a pyrotechnice.
Icepoint
Profil
ja bych nerekl, me to prije dobre
Mistr
Profil
Ice
Nebudu zde opětovně vypisovat, že design se k danému zaměření nehodí. Mám dotaz ke stránce Brusivo. V současné době tam máš dva stejné obrázky. Je to záměr nebo pouhá známka rozpracovanosti?

Další poznámka bude k mapě. Máš odkaz na Mapy.cz. Na Mapách máš zobrazeno okno s firmami sídlícími na dané adrese. Jaké je však překvapení, když firma, z jejichž stránek na Mapy přicházím, tam podle tohoto výpisu vůbec nesídlí, ačkoliv to na webu tvrdíš? Zajisti si, aby se v katalogu firem Firmy.cz objevila.

Dále se domnívám, že v obrázku níže je lokalizace firmy v rámci Blanska velmi nevýrazná, až téměř neviditelná. To není záměr, že?


U výroby ve stránce Kontakt si za zkratku tel doplň tečku,a to právě proto, že se jedná o zkratku.
Ice
Profil
Mistr
Brusivo - chyba, Mapy - je to v registraci, tak ještě nemám vytvořen od seznamu ten správný odkaz.
Mistr
Profil
Ice
Mapy - je to v registraci, tak ještě nemám vytvořen od seznamu ten správný odkaz
Řešením je i umístěním vlastní ikonky do mapy. Pak nebudeš vůbec závislý na výpisu firem sídlících na dané adrese.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0