Autor Zpráva
Andy Cawt
Profil
Vytvoril som novú stránku a zaujímal by ma váš názor, prípadne pomoc. Kliknite prosím na odkaz Ubytovanie Vandráčik
flz
Profil
to pozadie sa bije s textom a pop-up by som vypustil
arcadosi
Profil
Strasny web :)
Mistr
Profil
(1) vyhodil bych ty černé trojúhelníky v pozadí rámců na pravé a levé straně
(2) kolik návštěvníků na stránky přišlo je podle mě údaj zajímavý tak pro Tebe. Myslím, že ty, kdo shání informace o ubytování, tyto údaje zas až tolik nezajímají. Prostor vpravo bych využil nějakým účelnějším způsobem: například náhledy fotografií
(3) z pravého rámce bych asi vyhodil i to menu (i když Ti jistě zřejmě dalo hodně práce to vytvořit a nerad bys o něj přišel, co?)
(4) na stránce http://www.vandracik.szm.sk/rezervacia.htm změň barvu pozadí či písma u formuláře od BlueBoardu. Při psaní v něm není skoro nic vidět
(5) na stránce http://www.vandracik.szm.sk/kontakt.htm nemáš druhý e-mail aktivní pro kliknutí
(6) tento zápis je podle mě chybný:

</body>

</noframes>
</frameset>

</html>


(7) při kliknutí na položku Úvod v levém menu se otevírá nové okno. Neotevíral bych nové okno, ale házel bych to do stejného okna prohlížeče
(8) když už styluješ, tak bys mohl nastylovat i tohle, ne? <body bgcolor="#CC9966" text="black" link="blue" vlink="blue" alink="red"> (pochází to ze stránky http://www.vandracik.szm.sk/ubytovanie.htm
(9) styloval bych to externě
(10) například na stránce http://www.vandracik.szm.sk/ubytovanie.htm bych ty tmavě hnědé oblasti dal horizontálně doprostřed a dal bych jim stejnou šířku - líp by to vypadalo
weckho
Profil
A ta reklama co je tam napevno vpravo dole umístěná a jezdí zároveň se scroll barem je fakt hrozná...
flz
Profil
weckho
tu si tam vklada szm.sk
Andy Cawt
Profil
A ta reklama co je tam napevno vpravo dole umístěná a jezdí zároveň se scroll barem je fakt hrozná...
Počul som, že existuje nejaký script, ktorý dokáže automaticky zatvárať tieto okná. ja som tam nedával script. Dával som tam <div style="display; none"> ale nejako to prestalo fungovať. Viete mi pomôcť?
Mistr
Profil
tu si tam vklada szm.sk

To jsem si myslel, jinak bych na ní také upozornil, protože je to děs. Naštšstí se dá přes červený křížek na reklamě vymazat.

P. S.: Co třeba jiný hosting (bez té šílené reklamy)? Neuvažoval jsi o tom?
Andy Cawt
Profil
Co třeba jiný hosting
Uvažoval som o tom, ale tento sa mi pozdával. Kedysi reklamy išli vypnúť. Pohrám sa s tým a uvidím. Mal som záujem aj o kúpu vlastnej domény, len sa moc nevyznám v tom, ktorá ponúka najvýhodnejšie ceny, služby atd. Ak o niečom dobrom viete, napíšte mi.
Cody
Profil
Špatné barevné ladění, je to nečitelné - špatně čitelné.
Grafika moc rozhozená, dal bych to víc k sobě.
Chybí klikací logo.
Chybí tam kontakt.
Andy Cawt
Profil
Chybí tam kontakt
Kontakt tam je.
Mistr
Profil
Kontakt tam je

Máš pravdu. Já bych ho ovšem dal někam do patičky či hlavičky, ať je stále na očích.
Andy Cawt
Profil
do patičky či hlavičky
Dik za skvelý nípad. Vidím to na viacerych stránkach, ale nejako som zabudol to tam dať.
Timy
Profil
1) dávat adresu stránek někde doprostřed webu je imho zbytečné (myslím to Vítame Vás ! www.vandracik.szm.sk - btw odstranil bych tu mezeru před vykričníkem)
2) kde je menu? To rolovátko vpravo? IMHO hodně špatný nápad, mimojiné jsem čekal, že ty texty vlevo jsou odkazy (Čo všetko Vám ponúkame? atd)
3) strašlivá rámová struktura, nestačily by pouze dva framy? Jeden vlevo, kde by bylo menu a vpravo obsah? Tohle je zbytečně složité a nepřehledné, dva framy už jsou zažité
4) neklikací logo (ubytovanie - jestli to teda je logo), jako alternativní text máte svou adresu, takže bych čekal, že to bude odkaz na hlavní stránku
5) dvě počitadla jsou imho zbytečné, stačí jedno
6) to pozadí vlevo a vpravo je hrozné, takové neucelené
7) v rozlišení 1280x1024 to vypadá strašně. Máš tam sice napsané, že je optimalizované pro nižší, ale nemůžeš počítat s tím, že si uživatel okamžitě změní rozlišení, jenom kvůli tvým stránkám. BTW vsadil bych, že polovina běžných uživatelů co s počítači moc neumí ani neví, co to rozlišení je.
8) cenník - nemá to být spíš ceník? Slovenskou gramatiku teda neznám, ale nezdá se mi to. Kdyby to bylo správně, tak se už předem omlouvám
9) v sekci ubytovanie máte dva žluté sloupce, z nichž jeden je o fous širší, zbytečně to působí rušivým dojmem
10) ve zdrojáku se mi moc vrtat nechce, takže snad jen - nešel by ten JavaScript dát do externího souboru? BTW - k čemu tam ten JavaScript vlastně je? (já se v JS nevyznám)
Kráťa
Profil
Mě to přijde nějaké přeplácané.
Hadik
Profil *
Mne se stránka líbi. Popracoval si. To pravé menu si tam nechaj, je to dobré pre prezeranie z mobilu. Niektoré chyby si tam už upravil. Je to O.K.
Unikát
Profil *
Na tej stránke si podával veľa vecí a súvisle to vyzerá neprehladné. Ale keď sa do toho pozrieš na dvadsať sekúnd, hneď je každému jasné, ako to funguje a kde má kliknúť. Vcelku dobré
Matísek zuik
Profil *
Fakt nevím, o jaké reklam. ste se tu bavili. Žádná reklama tam není?!
Andy Cawt
Profil
Fakt nevím, o jaké reklam. ste se tu bavili. Žádná reklama tam není?!
----
Reklamu som už dal preč. Použil som pomoc jedného člena (prepáčte, meno mi ušlo). Je to asi pomocou PHP a fakt to funguje!! Paráda. Ďakujem
Andy Cawt
Profil
Dakujem
flz
Profil
ked kliknem na uvod, tak sa mi otvori cely web v dalsom novom okne
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0