Autor Zpráva
kajaman
Profil
ahoj, všem,
prosím o lehkou kritiku redesignu DiskuzePraha.cz
rohl
Profil
Design je tak pár let zpátky. Špatně zvolené barvy. Inspiruj se v galeriích.
habendorf
Profil
Říkám to nerad, ale to už i současný web http://diskuzepraha.cz/ je lepší.
kajaman
Profil
habendorf

můžeš konkrétněji?
habendorf
Profil
kajaman:

Vnímání grafiky je věc značně subjektivní, co se jednomu nelíbí, jinému se líbit může, ale pokusím se:

1) Kvůli chybějící čárce v zápisu font-family:Verdana sans-serif; se stránka vypisuje Timesem. Patkové písmo je pro web obecně dost nevhodné (naopak je vhodné použít ho pro tiskový styl).

2) Dost příšerné barvy (subjektivně).

3) Menu jak z konce devadesátých let, nelíbí se mi.

V podstatě jen opakuji, co již napsal rohl.
mumu
Profil *
Přijde mi to jako úroveň "letáků v trolejbuse" ... nejde ani o to že je to "starý" (mnoho starejch věcí vypadá dobřei dnes) ale celkově to vypadá blbě ... tzn. kompozice, typografie, barvy ...
kajaman
Profil
no to je právě ono! já jsem měl ten záměr, že to bude jako v trolejbuse!!! :-)
njn, tak už dost, stačí. Předělám to.
Děkuji za kritiku. ;-)
kajaman
Profil
nový pokus...
kajaman
Profil
tak lidi... pls kritika, návrhy, (pochvala?) :-)
imploder
Profil
kajaman
nový pokus...
To předchozí bylo lepší, tohle je takové... úplně obyčejné. Nepřipadá mi, že by to vypadalo jako v trolejbuse a přitom líp.
kajaman
Profil
imploder

...úplně obyčejné by to být mohlo.... nejsem designér, jediné o co mi jde je, aby to nebylo "ošklivé"... Máš nějaký nápad na dodělání?
imploder
Profil
kajaman
Máš nějaký nápad na dodělání?
Použít současný návrh, změnit písmo na bezpatkové (na obrazovce se líp čte) a zlepšit kontrast v menu.

Jinak taky nevím, co je na tom tak špatného. Proč vám připadá menu špatné a zastaralé? Je to kvůli tomu, že jeho položky připomínají tlačítka a v dnešní době se důsledněji rozlišují tlačítka a odkazy?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0