Autor Zpráva
Lexter
Profil
http://lexter.name/klient/zfp/

Jde spíš o velmi jednoduchou šablonku, sám vím o spoustě věcí, které je potřeba dotáhnout, jako navigace, ie6. Ale když už jsem sem dnes zavítal, proč ne. Do mě.
Nox
Profil
Celkově hodně pěkné...až na ty mračící se dva divný lidi nahoře :)
Menu pod hlavním menu a menu napravo nahoře mají malý kontrast...což mě přivádí k... jsou tam blízko sebe 4 menu a 2 z nich jsou dvouúrovňový, není to trochu moc?
Rožky už jsem zmiňoval
Osobně bych to možná trochu provzdušnil, ale takto by to taky mohlo být

Pochvala za zpracovanou obsahovou část, bývá tu málokdy
Lexter
Profil
1) Jak už jsem říkal odpoledne, ještě jsem lepší nenašel, ale hledám :).
2) Spousta obsahu si tohoto žádá, ale zpřehledním to.
3) Co se týče provzdušnění, vypadá to daleko lépe, když na podstránkách není ta pošahaná slideshow.

Díky ;).
Pan X
Profil
Je to celkem pěkné, ale položka v menu Finanční kalkulačky, když na ní najedu myší, zobrazí se to sub-menu, které má nejspíše chybu v průhlednosti.

To menu se vysune nad ten obrázek a je hodně vidět že by zaoblené rohy jsou jako obrázek protože, pokud mají být průhledné tak nejsou - OPERA
Radim24
Profil *
Mě se to taky líbí. Ten úvod tam je třikrát a finanční kalkulačky a kontak dvakrát, to by mohlo jít pryč... čtyři menu je fakt nějak hodně, já bych se držel dvou...
Ultimated
Profil *
Mam chrome a to horni menu se rozpadá.
Jan Tojnar
Profil
Při menším rozlišení se menu rozšíří a dojde k přerušení rámečku
http://picasaweb.google.com/lh/photo/eAjvfZqxphCR-s86DUCU9g?feat=directlink
flavicius
Profil *
<OT>
Cus lexi...

Trochu mimo, ale nemohu tě nijak jinak kontaktovat. Chtěl bych se jen zeptat, jestli ještě někde jsou ty tvoje ps video tutoriály, popř. jestli je aspoň nemáš v PC nebo někde. Rád bych, aby je někdo zhlédl, jenže je nemohu vůbec najít :). Kdyžtak napiš na můj mail.
</OT>

P.S. Design je graficky nádherný, skoro jako vždy :)
flavicius
Profil *
Aha, vypadá to, že se mně tu nějak zrušila registrace, takže můj mail je flavicius(zavinac)gmail.com
imploder
Profil
Je to pěkné. V Chválím, že není slideshow dělaná ve flashi, jinak se mi zdá, že těch obrázků typu usměvavá/jiná hlava je tam trochu moc, od takových stránek by člověk čekal i nějaké vztahující se k nabízené službě. Ne, že by to nějak vadilo u rychlého připojení, ale při pomalejším může stahování skoro 1MB "dekorací" vadit, když ho zajímají především informace.
Lexter
Profil
imploder
Je to jen šablonka, nevím co za obrázky tam nakonec budou :). Nekomdprimuju doprovodné obrázky do šablonek, to dělávám až web zprovozňuji.

Ultimated
Opravím.

flavicius
Bůhví...

lexik@lexter.name

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0