Autor Zpráva
Biondo
Profil *
Zdravim, mrkněte, co říkáte? Je to muj první web úplně od píky tak piano piano Díks

Biondo


hehe ještě jsem zapomně přidat link TADY
Taps
Profil
Biondo
1) schází klikací logo
2) proč používáš inline zápis css v indexu
3) Dyzajn - trošku by to chtělo se naučit pravopis
4) obrázkům chybí alt a title
5) proč máš galerii pomocí flashe, pokud člověk nebude mít v prohlížeči podporu flashe tak se mu galerie nezobrazí
6) nevidím ani kontakt na autora webu
Miloš
Profil
Taps
4) title="je opravdu nezbytný?"

Biondo
7) Vůbec nevím, kde jsem se to ocitl – nikde žádné menu. To bude mít jen odkazy z perexů?
8) Maličká písmenka, která v IE6 nejde zvětšit (zvětšují se jen nadpisy).
9) Tyto blechy jsou tmavé na černém pozadí – o to hůř se čtou.
10) V IE 6 nevidím vůbec žádné obrázky
drowmirg
Profil *
mám trochu pocit, že to není všechno úplně tvoje práce, co?
Vrabecek
Profil
jestli to je opravdu tvuj prvni web tak respekt. sice chybí menu ale je to jednoduchý. Většina nováčku se snaži na web narvat ruzny gify, blikátka a stotisíc barev a pak to je naprd...
blizz_boz
Profil
stránka sa mi nezobrazuje správne v Netscape 4.8

Miloš
Profil
blizz_boz
A taky v Arachne, Exploreru 3 a když pustím Mosaic, tak mi spadne… :-DDD
Jsi normální? Proč testuješ v roce 2009 stránky v prehistorické, 12 let staré zrůdě?
Vrabecek
Profil
Miloš:
No to by mě taky zajímalo. :D

Moderátor Chamurappi: Jen tip pro příště - pokud budeš chtít na někoho reagovat, stačí klepnout na jeho jméno v levém sloupečku. Samo se překopíruje do políčka pro vpisování textu příspěvku.

Není třeba citovat celé příspěvky. Pokud budeš chtít na něco konkrétně reagovat, stačí tuto část označit myší a vpravo klepnout na Citovat. Bude to vypadat podobně jako příspěvek kolegy Chamurappiho, který to provedl správně.

Tvůj způsob, kdy sem cituješ celé příspěvky, jen (s ohledem na množství citovaného textu) znepřehledňuje celou diskusi. Tak to jen pro příště.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Miloše:
Proč testuješ v roce 2009 stránky v prehistorické, 12 let staré zrůdě?
Netscape je starý, ale není zrůda. Je to milý dědeček, který se snaží žít jako zamlada, ale naráží na hluboké nepochopení.
Až tobě bude 12 let a někdo tě nazve starou zrůdou, tak se ti to také nebude líbit :-)

a když pustím Mosaic, tak mi spadne… :-DDD
Mosaicem se na ten web nedá dostat, protože neposílá hlavičku Host (a nezná HTTP 1.1), takže jen pošle požadavek na IP adresu serveru, bez toho, aby řekl, jakou chce doménu. Dostane tedy úvodní stránku nějakého výchozího webu, v tomto případě „PCPoint - internet & počítače“.
Miloš
Profil
Chamurappi
Když on byl čtyřkový netscape zrůda již v době své mladosti. Narozdíl od 4. verze Mrqo$oftího exploderu (jako že nejsem fanatickým milovníkem M$).
Mimochodem – naráží-li na nepochopení – ty pro něho pochopení máš? Myslím takové pochopení, že ho běžně používáš?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0