Autor Zpráva
Martin87
Profil *
Ahoj, prosím Vás o Váš názor na tyto stránky http://faye.ic.cz/. Děkuji
zatinka
Profil
Celkem se mi to líbí, ale mám tři výhrady:

1) Vzhledem k tomu, že se v hlavičce nenacházejí nějaké důležité prvky (např. menu, přihlášení apod.), zdá se mi zbytečně velká
2) Jméno psa v hlavičce (logo) je nevýrazné, použité písmo se hodí spíše pro stránky o fantasy, také umístění loga se mi nezdá příliš vhodné
3) Do hlavičky bych vložila lepší fotku - pokud se nemýlím, jedná se o koláž, která není příliš povedená. Jistě by se pejsek dal vyfotit přímo na trávě. Květiny tam nesedí.

Edit: ještě koukám - nebylo by lepší dát do hnědého butonku s nadpisem bílé písmo podobně jako je hover v menu? A maličko bych ten butonek zvětšila, zdá se mi, že nadpisy jsou příliš nalepené na horní okraj.
Martin87
Profil *
zatinka
Díky za názor :).
2) Jaké písmo by si mi doporučila? A na tom umístění se ti nezdá co?
3) koláž to není... ale popřemýšlím o tom
4) souhlasím

Ještě jednou díky
zatinka
Profil
Logo je teď o mnoho hezčí, chválím. Tím, že je teď výraznější, už mi na jeho umístění nic nevadí :)

Fotka v hlavičce jako taková je hezká. Jen bych pejska zkusila vyfotit tak, aby neležel přímo u těch květin (nevím proč, ale ruší mě to). Nevím, jak dalece umí pes zapózovat, ale co ho zkusit vyfotit více zboku, samozřejmě opět ležícího s kukučem na vás. Tím pádem by mohly zmizet květiny a hlavička by přesto nezůstala jen plná trávy.

V podstatě mám na mysli něco takového: Odkaz, jen s tím rozdílem, že pejsek bude koukat směrem k logu, bude ležet na kvalitnější trávě a v pozadí bude buď nádherná modrá obloha, nebo klidně tráva, alej stromů apod.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0