Autor Zpráva
ctverecek
Profil
Dobrý den, chtěl bych Vás poprosit o rady a připomínky na stránky stavební společnosti www.vyslystav.cz. Rád bych podotknul, že v REFERENCÍCH a MANAGEMENTu chybí obrázky a v referencích i text (vím o tom a čekám než mi jej zákazník dodá). Dále bych potřeboval radu jak oživit úvodní stránku? Jestli nějakým obrázkem či něčím podobným? Díky
Mistr
Profil
ctverecek
(1) Ve FF 3.0.11 je logo nepěkně rozsypané. Obrázek domu se dostal pod logo a překrývá menu.
(2) Na titulní straně máš podtrhané texty, které nejsou odkazy. To není vhodné. Podtrhávat se doporučuje pouze odkazy. Nic jiného.
(3) Chybou je též neustále totožný titulek stránky (tag TITLE v části HEAD).
(4) Proč nepoužíváš horní index? Ve stránce Ceník by, myslím, našel široké uplatnění.
(5) Oceňuji klikací logo.
(6) Položka Kontakt se v menu obvykle umisťuje jako poslední. Netvrdím ale, že je to nějaké pravidlo. Jen je to tak obvyklé.
(7) V aktualitách vpravo si u noticky z 10. června 2009 oprav (...) Karlových Varech.
(8) V patičce si oprav zkratku IČO na pouhé . Mimochodem, proč je patička tak nekontrastní vůči pozadí?
(9) Ve stránce Ceník je naprosto nevýrazný odkaz Kontakt naleznete ZDE. To je, soudím, velmi nevhodné. Navíc se ani nedoporučuje mít odkazy ve tvaru (...) ZDE.
(10) Proč do Kontaktů nepřidáš také například IČ? Navíc sem lze přidat i číslo bankovního účtu atp.
ctverecek
Profil
1) Opraveno
2) JJ protoze to je JS (zkuste prez ne prejet mysi)
3) Díky za upozornění
4) ?
5) Díky, už jsem se konečně poučil :D
6) Opraveno
7) :-[ aj ta cestina
8) Nekontrastni? Myslite ze by bylo lepsi zmenit barvu taky na cernou?
9) Opraveno
10) Nejsem si jist ze je dobre takhle zverejnovat cisla uctu
Mistr
Profil
ctverecek:
2) JJ protoze to je JS (zkuste prez ne prejet mysi)
Vím, všiml jsem si toho již posledně. Přesto bych se přimlouval za odstranění tohoto řešení. Mimochodem, proč ty popisky vůbec jsou v tom JavaScriptu? Jako standardní text (příjemnější pro uživatele a splňující pravidla přístupnosti) by, myslím, byly daleko lepší.

4) ?
Co je za problém? Ve stránce Ceník je psáno například Vnitřní omítky sádrové hladké kletované m2 od 350,-. Proč z té dvojky neudělat horní index? Vždyť jím, mimochodem, i podle pravidel má být, ne?

8) Nekontrastni? Myslite ze by bylo lepsi zmenit barvu taky na cernou?
Já bych se tomu nebránil. Bílá na světle modrém pozadí mi totiž jako příliš výrazná nepřijde.

10) Nejsem si jist ze je dobre takhle zverejnovat cisla uctu
Co je na nich tajného? Pomůžeš jen Tvým obchodním partnerům, kteří Ti budou něco chtít na účet poslat. Nemusí Ti volat, jen se podívají na firemní webové stránky.
ctverecek
Profil
Mistr:
Vím, všiml jsem si toho již posledně. Přesto bych se přimlouval za odstranění tohoto řešení. Mimochodem, proč ty popisky vůbec jsou v tom JavaScriptu? Jako standardní text (příjemnější pro uživatele a splňující pravidla přístupnosti) by, myslím, byly daleko lepší.
Bylo to jedno z výslovných přání zákazníka

Co je za problém? Ve stránce Ceník je psáno například Vnitřní omítky sádrové hladké kletované m2 od 350,-. Proč z té dvojky neudělat horní index? Vždyť jím, mimochodem, i podle pravidel má být, ne?
Diky to me nenapadlo

Já bych se tomu nebránil. Bílá na světle modrém pozadí mi totiž jako příliš výrazná nepřijde.
Zkusil jsem zmenu tak uvidime ?
Mistr
Profil
ctverecek
Zkusil jsem zmenu tak uvidime ?
Myslím, že je to rozhodně lepší.
ctverecek
Profil
Mistr
Myslím, že je to rozhodně lepší.
Díky
Mistr
Profil
ctverecek
Nechybí Ti ve stránce Management společnosti v e-mailové adrese pana Vladimíra Vyslyšela seniora tečka (vladimir.vyslysel.st@vyslystav.cz)? Možná ne, jen jsem tak usuzoval při pohledu na e-mailovou adresu pana Vladimíra Vyslyšela juniora.
ctverecek
Profil
Mistr
ee nechybi, hosting mi pri vytvareni ty emailovky neumoznil udelat v aliasu dve tecky
ctverecek
Profil
Do http://www.vyslystav.cz/kontakt.html jsem pridal bankovni spojeni a jeste jsem ho pridal do zapati. Akorat se mi tam nevejde Bank. spojení tak jsem napsal č.ú.: blablabla je to dobre nebo lze pouzit i jinou alternativu slovniho spojeni bankovniho uctu?
Mistr
Profil
ctverecek
lze pouzit i jinou alternativu slovniho spojeni bankovniho uctu?
Máš něco konkrétního na mysli?

Mne napadl snad jen hypertextový odkaz na stránku s kontakty.

Když už se o těch kontaktech zmiňuji, myslím, že by nebylo zcela od věci zapracovat do formuláře ve zmíněné stránce malé - dle mého názoru - vylepšení, které by se projevovalo tím, že po stisku tlačítka Vymaž by se objevilo JavaScriptové okno s dotazem "Opravdu vymazat zadané údaje?" a možností volby Ano či Ne.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0